Görüş Bildir

Antalya'da doktor Yusuf Onur Kaan Bozkurt’un (58) diyetisyen eşi Gamze Kaçar Bozkurt’u (38) tabancayla vurup öldürdükten sonra intihar ettiği 17 Şubat'tan bir gece önce, talihsiz kadının, annesi Nurdan Kaçar'ın doğum gününde bir araya geldiği son görüntüleri ortaya çıktı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Gamze Kaçar Bozkurt'un annesi Nurdan Kaçar, cinayet gününden bir gün önce kendisinin doğum günü olduğunu, kızının çeşitli aperatifler hazırlayarak, yakın komşularında doğum gününü kutladıklarını kaydetti.

'Doğum günün veda günüymüş'

Kaçar, kızı ve damadının, yaklaşan 3'üncü evlilik yıl dönümleri için Saklıkent Kayak Merkezi'nden tatil için yer baktıklarını da belirtti.

Kaçar, kızı ve damadının, yaklaşan 3'üncü evlilik yıl dönümleri için Saklıkent Kayak Merkezi'nden tatil için yer baktıklarını da belirtti.

Kızı babasında kalacak

Kızı babasında kalacak

Nurdan Kaçar, kızının ilk evliliğinden olan torununun şu an kendileriyle kaldığını, psikolog eşliğinde takibinin yapıldığını aktardı. Kaçar, torununun Ankara'daki babasıyla birlikte yaşayacağını, kendileriyle de sürekli iletişim halinde olacaklarını sözlerine ekledi.

Doktor Yusuf Onur Kaan Bozkurt (58) eşi diyetisyen Gamze Kaçar Bozkurt'u (38) tabancayla vurarak öldürdükten sonra aynı silahla intihar etmişti

Çiftin bir hafta önce bir dergiye röportaj verdiği ortaya çıkmıştı

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
33
14
3
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Zeynep Güvenç

Ah yavrum. Çocuğun sesi geliyor. Allahtan intihar eden katil babası değilmiş bari. İlk önce çiftin çocukları diye haber yapılmıştı. Babası iyi biridir inşallah.

...

Şiddetin okumuşu cahili kalmadı artık

Pasif Kullanıcı

Herkes kafayı yemiş artık