Görüş Bildir
Haberler
Erdoğan Konuştu, Dolar Rekor Kırdı! Dolardan Rekor Üstüne Rekor! Peki Dolar Ne Kadar Oldu?

Erdoğan Konuştu, Dolar Rekor Kırdı! Dolardan Rekor Üstüne Rekor! Peki Dolar Ne Kadar Oldu?

Dolar ve euro fiyatlarındaki son durum araştırılıyor. Vatandaşlar, son aylarda hızla artan dolar ve euronun Türk Lirası karşısında değerini araştırıyor. Merkez Bankası, son üç ayda yaptığı faiz indirimleriyle doların hızla yükselmesine sebep olmuştu. Dolar, tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmış ve sonrasında düşüş göstermişti. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TRT'de yaptığı açıklamalar döviz kurunda yeni rekorlar getirdi. Dolar/TL uluslararası piyasalarda 13.96, Euro/TL ise 15.89’u görerek rekor kırdı. Erdoğan yayına başladığında dolar kuru 13.30 seviyesindeydi. İşte 1 Aralık saat 01.45 itibariyle dolarda son durum…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni ekonomi modelini anlatmak için TRT'ye konuk oldu. Erdoğan'ın faizlere ilişkin yaptığı açıklamalar Türk Lirası'ndaki değer kaybını hızlandırdı.

Seçim öncesine kadar faizlerde ciddi manada düşüşün olacağını söyleyen Erdoğan, ‘takvim veremem' dedi.

Dolardan Rekor Üstüne Rekor!

Dolardan Rekor Üstüne Rekor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu açıklamalarından sonra dolar ve euro, Türk Lirası karşısında rekor seviyeleri gördü. Uluslararası piyasalarda Dolar / TL 13.96 , Euro / TL ise 15.89'a çıkarak rekor tazeledi.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
1
1
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın