Cinlerle ve Cin Çıkarmayla İlgili Herkesin Merak Ettiği Soruları Yanıtlayan Cinci Hoca

1.1bPAYLAŞIM

Belki cinler de siz farkında olmadan size uğramıştır?

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=yLZb17oX...

Bildiğiniz gibi özellikle son zamanlarda her yerden bir cinci hoca çıkıyor. Kimileri, eşleri ile aralarını düzeltme bahanesiyle kadınları taciz ediyor kimisi de cin çıkarma görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Her geçen gün de bir öncekini unutturacak ilginçlikte görüntüler izliyoruz.

Ben de son dönemlerde "cinci hoca" ismini çok duyduğum için YouTube'ta videolar izlemeye başladım ve Mesken isimli bir YouTube kanalında bir cinci hocayla röportaj yapılan videoya denk geldim. Ben de bu cinci hocanın anlattıkları bazı önemli kısımları sizinle paylaşmak istedim. Haydi başlayalım:

Bize kendinizden bahseder misiniz?

"Hafızlık yaptım, daha sonrasında 10 yıl kadar medrese eğitimi aldım. Rukye ve cindarlığı birleştirdiğim bir yöntem uyguluyorum. Hem rukye seansları hem de daha sonra cinli arkadaşlardan yardım alarak insanların şifasına vesile olmaya çalışıyorum. İnsanlara yapılan büyüleri iptal etmeye çalışıyoruz. Şu an metafizik uzmanlığıyla meşgulüm. "

Bu odada cin var mı?

"Bu odada cin var. Peygamber Efendimizin Hadis-i Şerif’inde de sadece bu odada değil, bulunduğunuz her yerde iğne atsanız yere düşmeyecek kadar kalabalık olduğunu söylüyor. İnsan nüfusunun beş katı kadar bir nüfusları var. Edindiğimiz kaynaklardan bilgiler bu şekilde."

Cinlerle ilk karşılaşmanız nasıl oldu?

"Çocukken görmeye başladım. Babadan, dededen gelen bir şey bu. Müslüman cin sizi korkutmaktan utanır. Bunu size en güzel yoldan en güzel şekilde anlatmaya çalışır. Kendisini size bir arkadaşınız dostunuz gibi rüyasında göstermeye başlar. Rüyanızda gördüğünüz bazı şeylerin gerçekleştiğini görerek veyahut da farklı bir yöntemle zaten size o kendisini açacaktır ama musallat durumu ya da şeytani durum çok farklıdır. Cinliler sizi ilk başta uyku ile uyanıklık arasında tam uykuya dalacağınız sırada ayağınızdan çeker, boşluğa düşüyormuş gibi olursunuz. Daha sonrasında kulağınıza sesler gelir, vücudunuza sanki elektrik verilmiş gibi bazı bölgeleriniz ya da tamamı uyuşur. Akşam normal yatıp sabah morluklar içinde kalkan insanlara biz defalarca şahit olduk. Evleri taşlanan, evleri yanan insanları gördük. Genellikle hissiyatlar bu şekilde oluyor. "

Yaşadığınız en korkunç olay neydi?

"İstanbul’da yaşadık bir olay. Şahıs, ekmekleri mutfak giderinin olduğu bir yere çırpıyor. Bundan dolayı cin musallat vakasına karışıyor. Biz bu arkadaşı sıkıştırdığımızda, neden geldiğini sormak için müdahalede bulunduğumuzda arkadaş cevap vermeden çıktı gitti ve kapıyı kaldırıp yere vurdu. Orada çocuklara bir şey olacak diye çok korkmuştuk. Maraş’ta bir olaya gittiğimizde bir ablamız, kendisi evli 3 çocuğu da var. Abla kendi ellerini kesiyor ve ateşin içine damlatıyor. Cin bunu kendisinden istiyor. Biz gittik, müdahale ettiğimizde 40 kiloluk kadın 115 kiloluk beni havaya kaldırdı. Biz birkaç kişi daha gelsin, tutalım dedik. 5 kişi zor tuttuk. Sonra yanımızdaki insanlara cinler saldırdı. Bayılanlar oldu, çarpılanlar oldu. İnsanları çıkarıp tek başımıza okuma yapmaya başladık. Bu sefer de dışarıda insanlara saldırmaya başladılar. Sonra evi komple kapatıp korumaya alıp okuma yaptık. Uzun bir tedavi sürecinden sonra biz bu ablayı da işin içinden çıkardık. Yaptığım seanslardan bir tanesinde de cinli varlık büyü yoluyla gelmişti. Seansa aldığımızda ilk başta direndi. O kadar okuma yapmamıza rağmen hiçbir tepki vermedi. Hem okuma yapıp hem cinli varlıklarla müdahale ettiğimiz zaman bu cin “Beni öldür.” diye bağırmaya başladı. Kişinin kolunda dövme vardı. “Bu sen misin?” dediğimde, “Evet, ben yaptırdım. Eğer güzel yapmasaydı onu o yüzden de öldürürdüm.” dedi. Kendine ilk defa dövme yaptırmış bir cin gördüm. Kendisini de ayrıca gövde üzerinde gösterdi zaten. Kıyafetin üzerinde ve dövmenin üzerinde yüzünü gösterdi. "

Cinleri bize tarif edebilir misiniz?

"Cinlerin görüntüleri, türleri, boyutları, hepsi tamamen değişiyor. Biliyorsunuz ki şeytan cinlerdendir. Azazil de şeytanın isyan etmeden önceki ismiydi. Cinler bizden önce yaratılan mahluklar. Biz onların üzerine halife olarak geldiğimiz için cinler bizi sevmiyor. Şeytanın kinini devam ettiriyorlar. Cinlerin tamamında kibir vardır. Sizi basite alırlar, sizinle konuşmak istemezler. Şeytan tahtında oturur insanları avaneleriyle kandırmaya çalışır. Cinler de buna çanak tutar. Biz bir cine “Sen şeytanı gördün mü?” diye sorduğumuzda “Ben şeytanı gördüm. Bana yaptığım işlerden dolayı bilezikler verdi ve beni 2 gün tahtında oturttu” dedi. Bir de cinlerin kendi türleri var. Dini konularda da inançları var. Evlenebiliyorlar. Çocuk sahibi olabiliyorlar ve beslenmeye muhtaçlar. Ateist cin gördük, Budist cin gördük. İneğe tapan, Müslüman, Hristiyan, Yahudi gibi birçok dine mensup olanlar var. Bir Müslüman cinle konuşuyorsan gelir edebiyle “Selâmün aleyküm” der. Sormak istediğin soruyu sorarsın."

Cinler istediği zaman istediği kişiye zarar verebilirler mi?

"Hayır, cinler istediği zaman istediği kişiye zarar veremez. Zira bir cin insanoğlundan uzak durmak isteyecektir. Zarar vermez mi? Evet, zarar verebilir. Büyü yapıldıysa zarar verir. Onun kendisine ya da ailesine zarar verdiyseniz zarar verebilir. Kafalarına göre zarar verecek olsalardı şu an zaten herkes deliydi. Fakat cinlilerin şöyle bir hususiyeti vardır: Cinin size zarar vermesi için önce Hz. Allah’ın sizin vücudunuza verdiği koruma kalkanını geçmesi lazım. Bu koruma kalkanı günahlar sonucu ortadan kalkar. Cinlerin dünyası ve insanların dünyası ayrıdır. Allah’ın koruması altında bir çizgi çekilmiştir fakat bunu insanoğlu delmiştir. "

Cinler girdiği bedenden nasıl çıkarlar?

"Cinlerin çoğu çıkmak istemiyor çünkü insan bedeni cinler için bulunmaz bir nimet. Biz genellikle rukye yöntemini kullanıyoruz. Önce okumalarımızı yapıyoruz daha sonra eğer kişinin durumu çok ağırsa ona tekrardan okumalar verip durumu hafifletmeye çalışıyoruz. Hafifledikten sonra bu cin büyüyle, kusturma yöntemiyle, sağ veya sol koldan, astral keşif aleminden alınabilir. Sen elinle tutup çıkartamazsın ama bir cin bir cini kolaylıkla çıkartabilir."

Bir kişiye cin musallat olursa o kişiye neler yapabilir?

"Bu tamamen cinin geliş amacına bağlıdır. Büyüyle mi, davetle mi, aşık olarak mı ya da soydan mı gelmiş? Eğer evli kişilerin yuvasını bozmak için gelmişse evli kişileri birbirine düşürüp yuvasını bozar. Eğer kişinin delirmesi hatta ölmesi amacıyla gelmişse ciddi hastalıklar yapar. Kötü rüya gösterir. Kişiyi şizofren olmaya kadar götürecek bazı uygulamalarda bulunur. Eğer uykularınızdan gecenin belli saatlerinde bir anda uyanmaya başlıyorsanız ve ayağınız boşluğa düşüyor ya da birisi çekiyormuş gibi oluyorsa ya da rüyanızda yabani siyah hayvanların size saldırdığını görüyorsanız, sabah kalktığınızda üzerinizde yorgunluk ya da morluklar varsa anlayabilirsiniz. Bir danışanım bana kızını getirdi. Kıza büyü yapılmış ama yanlış malzeme kullanılmış. Kız çay kaşığını bile sallayamaz hale gelmiş, suyunu bile annesi içiriyordu. 

İnsanlar böyle bir şey de mi varmış diyerekten cinlerin davetlerine büyü gibi olaylara girmeye başladılar ve hayatlarını yok etmeye başladılar. bugün istediğiniz zaman herhangi bir büyücüye ulaşabiliyorsunuz. Sihir, büyü yapan kişinin ne dünyada ne ahirette yeri yoktur. Yapılması asla doğru olan bir şey değildir. "

Sevmediğiniz bir insana cin musallat edebilir misiniz?

"O zaman büyücüden ne farkımız kalacak? İnsanın iradesine hükmeden  her şey, cinler vasıtasıyla yapılan her şey haramdır. Sihir, büyü, bağlılık böyle şeyler haramdır. Bunun içerisine cin musallat etmek dahil."

Mesken isimli YouTube kanalında gerçekleşen bu röportajı buradan izleyebilirsiniz;

Korka korka yorumlarda buluşalım! 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muhammed-yusuf-tekin

Kullanılan ilk fotoğraf bir seks videosundan alınma nasıl bir zihniyet bu arkadaşım!

aylin-uslu

tövbe est. gece gece okudum bide gel uyu şimdi 😭😭

liar

Cin işi Japon işi

semih-kurnaz

O kadar hacı hoca var, cinci var hadi sahtekarları bir kenara bıraktım, gerçekten bu işi yaptığını iddia eden saygın kişiler bile çıkıp anlatmıyor sonra da üzerlerine yapışan sahtekar damgasından şikayet ediyorlar. Sözde cennet, cehennem yaratılmadan önce bile şeytan vardı, melekler vardı, cinler bizden önce milyarlarca yıl dünyada yaşadı ama bir tanesi çıkıp da anlatmıyor, süleyman ise bütün bunlara hükmetti, bunların gücünü kullanarak insanın nefzinin, arzularının, hayal edebileceğinin sınırlarında bir saltanat kurdu ama detaylara bakıyorsun yok. Ee ne anladık o işte, sonra da inanmıyoruz deyince ahirette yanacaksınız diyor. Ben bilime bakarım, ötesi beni ilgilendirmez, koskoca tanrı beni akılla kazanamıyor da saçmalıklarla uyutmaya ve sömürmeye çalışıyor, öyle tanrıya kafam girsin o zaman..

kalem-kelam

Onların Orta Dünyası varsa, bizim de Ortada Cin'İmiz var :) Onların Saruman'ı gandalf'ı varsa, bizimde Cinci Hocalarımız var. Hodri Meydan lan, kim kimi ...

Görüş Bildir