Görüş Bildir
Haberler
Cinayet Büro Çözdü: Bolu'daki Kedi Ölümlerinin Sebebi Köpeklermiş

etiket Cinayet Büro Çözdü: Bolu'daki Kedi Ölümlerinin Sebebi Köpeklermiş

Bolu'da, son günlerde gündeme oturan bacakları kopuk haldeki kedi ölümlerinin köpek kaynaklı olduğu ortaya çıktı. Bolu'yu ayağa kaldıran olayda, Cinayet Büro Amirliği 4 ekip halinde toplam 75 saat güvenlik kamerası görüntüsü izleyerek olayın köpekler tarafından gerçekleştirildiğini tespit etti.

İçeriğin Devamı Aşağıda

DHA'nın haberine göre, Bolu'da 28 Ekim tarihinden 6 Kasım'a kadar geçen sürede birbirine yakın 4 mahallede toplam 6 kedi ayakları kopmuş halde bulundu. Vatandaşlar olayın insan kaynaklı olduğunu düşündü. Yerel medyada kedilerin 'kara büyü' için ayaklarının kesilmiş olduğu iddia edildi.

Yaşananlar üzerine Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, konuyu araştırması için görevlendirildi.

75 saatlik kamera kaydı incelendi📹

Kedi ölümlerinin yaşandığı bölgelerde çalışma yapan ekipler, güvenlik kamerası görüntülerini taradı. 4 ekipte bulunan toplam 8 cinayet büro personeli, 75 saatlik güvenlik kamerası görüntüsü izledi. Yapılan izleme çalışmalarında kedi ölümlerinin 4 adet sokak köpeği tarafından gerçekleştirildiği tespit edildi.

Cinayet büro köpekleri de tespit etti

Cinayet büro köpekleri de tespit etti
İçeriğin Devamı Aşağıda

Olayı gerçekleştiren köpekleri, renklerinden tespit eden ekipler, başka bir vakitte söz konusu köpekleri fotoğraflayarak soruşturma dosyasına delil olarak koydu.

Ayrıca Bolu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, telef olan kedilere ön otopsi uyguladı. Yapılan ilk incelemede kedilerde kesici alet yarası olmadığı ve diş izleri ve köpek salyası kalıntıları olduğu tespit edildi. Kediler daha sonra kesin ölüm nedenlerinin belirlenmesi için Ankara'da özel bir araştırma merkezine gönderildi. Buradan gelecek sonuç bekleniyor.

Valilik talimat verdi

Valilik talimat verdi

Olayın köpekler tarafından gerçekleştirildiğinin ortaya çıkmasıyla birlikte Bolu Valiliği tarafından, Bolu Belediyesi'ne sokak köpekleriyle ilgili gerekli önlemlerin alınması yönünde talimat verildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
213
88
15
14
14
14
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
pofuudk20

buna gülme emojisi koyan orospu çocukları inşallah sakat kalırsınız

Çağatay Bulut

Sokak köpeklerindeki grup psikolojisi çok tehlikeli, biri başlatıyor, diğeri ona uyum sağlıyor

Pasif Kullanıcı

Ee hayvan sevgisi diye her yerde hayvan beslenirse, çete gibi dadanırlar. Parkta yürümeye korkar olduk köpeklerden. Kendisini besleyen kişiler hariç herkese ... Devamını Gör

Mr Logical

Uludağ'a pikniğe gidersen, mangalı yakıp üzerine birşey koyduğun anda bir bakıyorsun etrafında en az 7-8 köpek. Köpek dediğim de öyle fino tipi şeyler değil,... Devamını Gör