Görüş Bildir
Haberler
Çağrı Atakan Kimdir, Kaç Yaşındadır? Survivor Çağrı Atakan Aslen Nerelidir?

Çağrı Atakan Kimdir, Kaç Yaşındadır? Survivor Çağrı Atakan Aslen Nerelidir?

Survivor’da ünlüler takımının bir parçası olan Çağrı Atakan sosyal medyanın gündeminde. Survivor 2021’in en dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Çağrı Atakan, dizi oyunculuğunun yayında sporla da ilgileniyor. Çukur dizisinde canlandırdığı Remzi karakteri ile çıkışan yapan Çağrı Atakan kimdir? Survivor Çağrı Atakan Kaç Yaşındadır, Aslen nerelidir? İşte Çağır Atakan’ın hayatı…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Çağrı Atakan Kimdir?

Çağrı Atakan Kimdir?

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.

Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi. Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi. Çağrı Atakan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir. Çağrı Atakan, bu yıl Survivor 2021 yarışmasında yer alacak ve ünlüler takımında yarışacak olan isimler arasında yer alıyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın