Bu Farklı Şekilleri Sadece Potansiyel Dahiler Ayırt Edebiliyor!

6bPAYLAŞIM

Bu testimizde her soruda bir şekil renk, boy, en vs olarak diğerlerinden farklı ve bu farkı sadece potansiyel dahi adayları görebiliyor! Bakalım potansiyel bir dahi misin?

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Sıyırmış bir dahisin!

Verdiğin cevaplara göre sen potansiyel bir dahisin! Zehir gibi bir beyne sahipsin. Zihnin öyle mükemmel çalışıyor ki etrafında mevcut olan her şey arasında bir bağ kurabiliyorsun. Karşılaştığın olaylara karşı çözüm odaklı yaklaşabiliyor, sorunları kolayca hallediyorsun. Hem detaylardaki püf noktayı yakalayabiliyorsun hem de büyük resmi görebiliyorsun. Zekândan kaynaklı,  içinde çok büyük bir enerji taşıyorsun. Ancak bu enerji doğuştan gelen bir olgu değil, kendini adapte ettiğin konuları tamamlayabilmek için saatlerce çalışman gerektiği bilincine sahip olmaktan doğan bir enerji. Zaten doğuştan gelen zekayı zaman içinde yoğuramazsan hiçbir işi yaramaz. Eğer bu zekayı planlı ve iyi bir eğitimle taçlandırırsan tüm dünyanın seni konuşmasının önünde hiçbir engel kalmaz! Senin önündeki tek engel sensin sevgili potansiyel dahi adayımız. Engelleri aş da gel ;)

Maalesef sende ışık göremedik :(

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
armagan-gunduz

allaha şükür bugün de dahi çıktık. onedio olmasa dahi olduğumuzu nerede anlayacağız.

yaren-ilgin

Sıyırmış bir dahisin!

mordecool

Sıyırmış bir dahisin! Verdiğin cevaplara göre sen potansiyel bir dahisin! Zehir gibi bir beyne sahipsin. Zihnin öyle mükemmel çalışıyor ki etrafında mevcut olan her şey arasında bir bağ kurabiliyorsun. Karşılaştığın olaylara karşı çözüm odaklı yaklaşabiliyor, sorunları kolayca hallediyorsun. Hem detaylardaki püf noktayı yakalayabiliyorsun hem de büyük resmi görebiliyorsun. Zekândan kaynaklı, içinde çok büyük bir enerji taşıyorsun. Ancak bu enerji doğuştan gelen bir olgu değil, kendini adapte ettiğin konuları tamamlayabilmek için saatlerce çalışman gerektiği bilincine sahip olmaktan doğan bir enerji. Zaten doğuştan gelen zekayı zaman içinde yoğuramazsan hiçbir işi yaramaz. Eğer bu zekayı planlı ve iyi bir eğitimle taçlandırırsan tüm dünyanın seni konuşmasının önünde hiçbir engel kalmaz! Senin önündeki tek engel sensin sevgili potansiyel dahi adayımız. Engelleri aş da gel ;)

boslafebesi

geri zekalı çıktı :'(

tulin-eroglu

dahi olup da sıyırmayan var mı :p sıyrıkım ben zaten :)

Görüş Bildir