Bir Zamanlar En Tepedeydiler: Zamanla Yıldızı Sönmüş 25 Yerli Oyuncu

838PAYLAŞIM

Bir dönem kafamızı çevirdiğimiz her yerde onları görürdük. Bir kısmından uzun zamandır haber alamıyoruz, bir kısmı da eski günlerdeki popülerliklerinden çok uzaklar.

1. Naz Elmas büyük çıkışını Haziran Gecesi ile beraber yaptı. O zaman ülkenin en popüler kadınıydı belki de. Sonrasında birçok dizide yer alsa da aynı popülerliği yakalayamadı.

2. Ahu Türkpençe en büyük bilinirliğini Bir İstanbul Masalı ile yaşadı. O da birçok film, dizide yer alsa da eskisi kadar ilgi görmedi.

3. Mehmet Akif Alakurt, Sıla dizisiyle büyük bir hayran kitlesi edindi. Sonra ne olduysa oldu, 1-2 işten sonra söndü gitti. Artık sosyal medyanın en çok tepki çeken isimlerinden biri olarak anılıyor, linç ediliyor o kadar.

4. Janset bir dönemin starıydı. Zaman ilerledikçe elini eteğini televizyon dünyasından çekti.

5. Selin Demiratar'ın yıldızı o kadar hızlı söndü ki, tamamen kendi isteği ile yaptı gibi geliyor. Nerede Acı Hayat zamanlarııııı, ne zaman şimdi.

6. Özgür Çevik, Akademi Türkiye yarışması ile hayatımıza girdi. Yabancı Damat ile zirveye ulaştı. Ama daha sonra popülaritesini zamanla kaybetti.

7. Arzu Yanardağ eskilerden sayılır artık. Bir ara başımızı çevirdiğimiz her yerde o vardı. Ara ara yine görüyoruz ama o daha sakin bir hayat yaşamanın peşinde artık.

8. Yıldız Asyalı bizim 'Yıldız Abla'mızdı. Eyvah Babam dizisini unutmak imkansız. Ama artık ne ses var ne seda.

9. Çılgın Bediş'in Oktay'ı da zirveden ineli çok oldu. Cenk Torun tekrar dizilerde boy göstermeye başladı ama artık popüler olması imkansız gibi.

10. İpek Tuzcuoğlu'nun olmadığı bir televizyon yılı imkansızdı eskiden. Efsane rollerin ismi, epeydir ortalarda yok.

11. Mine Çayıroğlu için de aynı şeyi söylemek mümkün. Çocukluğundan beri tanıdığımız bu güzel kadını en son nerede gördünüz, hatırlıyor musunuz?

12. Ertan Saban hem yakışıklılığı, hem karizması hem de hepsinden önemlisi yeteneği ile kalbimizi çalmıştı. Elveda Rumeli'den sonra televizyonla barışamadı.

13. Bir Merve Sevi vardı, hatırladınız mı? Fiziğiyle ve sempatikliğiyle dikkat çekmişti. Uzun süredir göremedik.

14. Aslı Tandoğan, Dudaktan Kalbe'nin başrolünü üstlendiği dönemde zirve ayaklarının altındaydı. Ama sonra çok tatlı bir aile kurdu ve galiba bir süre bu işlere ara verdi.

15. Her sene bir dizisi olur, başrolü kapar, magazinin de gündeminden düşmek bilmezdi. Tardu Flordun da bir süredir kayıplarda olanlardan. Bir daha eski günlerine döner mi bilmiyoruz.

16. Bir eski günlerini yaşayamayanlar var, bir de tamamen ortalıktan kaybolanlar. Kampüsistan'ın esas kızı Yeşim'i Göksun Çam, uçtuuuu gitti.

17. Şimdinin aktrisleri şuhluk, seksilik görsün. Seda Akman tek başına taşırdı o meşaleyi. Şimdilerde o da kendini çekmiş gibi.

18. Galiba Dudaktan Kalbe pek yaramamış. Burak Hakkı o diziden sonra 1-2 iş yaptı ve tamamen kapattı defteri.

19. Özlem Düvencioğlu, Hırsız Polis ile büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Ama hiçbir zaman popülerlikle, magazinle ilgisi olmadı. Sonra da kendini tamamen çekti bu işlerden.

20. Burcu Kara hayatımızdan çıkmadı ama eski popülerliğinden de eser yok. Haziran Gecesi'nin Duygu'su olarak tanıdığımız Kara, en son nerede oynadı hatırlayan var mı?

21. Haluk Piyes listenin en müthiş örneği olabilir. Bir dönemin aksiyon dizilerinin aranan ismi, şimdi kamyon şoförü oldu. Tamamen kendi isteği, hayali imiş.

22. Zeynep Beşerler bir dönem hem her dizinin aranan oyuncusu, hem de Kenan İmirzalıoğlu'nun sevgilisi olmasından sebep, magazinin gündemden düşmeyen ismiydi. Neredeyse 10 yıldır sosyal medya haricinde göremiyoruz.

23. Bir Cansel Elçin vardı, ne oldu ona ya? Her dizinin aranan jönüydü, kızlar onun için deli oluyordu. Kaç yıldır yüzüne hasretiz, sayamadık.

24. Selen Seyven hem sempatik hem de tam bir televizyon yüzüydü. Galiba son işlerindeki talihsizlik hevesini kırdı.

25. Finalde Alpay Kemal Atalan var. Genco dizisiyle çıktı, orada da bitti gibi iş. Aslında yıllar sonra Tek Yürek dizisi ile tekrar ekrana döndü ama pek haberiniz olduğunu sanmıyoruz.

Bir de şöyle bir şey vardı 👇

2000'liler Bilmez! Bir Zamanlar Her Yerde Gördüğümüz Popüler TV Yüzleri Şimdi Ne Yapıyor? - onedio.com
2000'liler Bilmez! Bir Zamanlar Her Yerde Gördüğümüz Popüler TV Yüzleri Şimdi Ne Yapıyor? - onedio.com
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
culog

Sönüp gitmek ve elini eteğini çekmek cümleleri arasındaki anlam farkını anla sonra galeriyi bir daha düzenle canım.Bu saydıklarının bir çoğu kendi normal sosyal hayatlarını yaşama kararı almış oyuncular.Dizilerde oynayıp da kimsenin umursamadığı insanlar değil :)

dilaylay92

Merve Sevi Barış akarsu'nun ölümünden sonra çok dağılmıştı.. bence bırakmasının sebebi o da olabilir..

favilla

mine cayiroglu kaç yaşına geldi hala baktığımda muniseyi görüyorum, kadın hiç değişmiyor bence

gzm-ynklr

Bana çocukluğumu hatırlatan favorim Çılgın Bediş.

sultanxcelen

Özgür Çevik gibi bir adam harcandı bence. Ama olsun, bize sadece Niko da yeter :)

Görüş Bildir