Bir A Haber Klasiği! A Haber'in ABD Seçim Analisti Olarak Canlı Yayına Çıkardığı Kişi Kebapçı Çıktı!

24bPAYLAŞIM

Gün geçmiyor ki ülkemizde yeni bir tuhaflık yaşanmasın. Söz konusu A Haber olunca orada mutlaka bir ilginçlik var demektir...

Her haber kanalının hemen hemen kendine ait bir tarzı, bir üslubu olduğunu bilirsiniz. Yalnız A Haber, birtakım detaylarla benzer kanallardan ayrılıyor. Bakalım nelermiş onlar?

2017 yılında "FBI Ajanı" olarak A Haber'e açıklamalar yapan Sibel Edmons'ın ajan değil, 11 Eylül olayları sırasında FBI'da çevirmenlik yaptığı bu haberden sonra anlaşılmıştı.

NATO eski başkomutanı emekli orgeneral Wesley Clark’ın Eğer elinizde sadece çekiç varsa, her sorun size çivi gibi görünüyor” cümlesi de A Haber tarafından işte böyle değiştirilmişti.

31 Mayıs’ta Ajans 14 programında “özel haber” ibaresiyle yayınladığı bir videonun PKK’ya yönelik bir operasyona ait olduğunu iddia eden A Haber'in, görüntüleri "ARMA 3" isimli bir oyundan aldığı da anlaşılmıştı.

Son olarak seçimle ilgili sokaktaki vatandaşla röportaj yapan A Haber muhabirinin, cast ajansından seçilen bir oyuncuyla röportaj yaptığı da ortaya çıkmıştı hatırlarsanız.

A Haber son olarak da dünkü programında "ABD Seçim Analisti" olarak Kenan Demir isimli bir "uzmana" yer verdi. Buraya kadar her şey normal gibi görünüyor...

Fakat Kenan Demir'in bir seçim analisti değil, North Carolina'da "Sultan Kebap" isimli bir lokantanın sahibi olduğu ortaya çıktı.

Oda TV'nin iddiasına göre Kenan Demir'in hayat hikayesi de bir hayli ilginç...

"Tokat doğumlu olan Kenan Demir, maddi imkansızlıklardan 12 yaşında ailesiyle birlikte İstanbul'a yerleşir. Bir bakkalda çıraklık yapmaya başlayan Demir ile evine sürekli siparişlerini götürdüğü Efes Pilsenli basketbolcu Chris Corchiani arasında zamanla bir bağ oluşur. Kenan'ın çok zor bir hayatı olduğunu ve küçük yaşta gece gündüz çalıştığı için okula da gidemediğini fark eden Corchiani, eşi ile birlikte Kenan Demir'in ailesini ziyaret ederler ve onların da onayı ile zorlu bürokratik mücadelelerin ardından Kenan'ı evlat edinirler. Kenan Demir, yeni ailesi ile birlikte Avrupa'yı dolaşır ve sonunda Amerika'ya yerleşirler.

Kenan Demir, AKP'den Tokat Milletvekili olmak için çabaladı ancak amacına ulaşamadı…"

ABD'de Kevin Totti Corchiani ismini alan Kenan Demir, aynı zamanda yapımcı ve kitap yazarı. Fakat şu an Sultan Kebap isimli lokantanın sahibi olan Kenan Demir, A Haber'in iddia ettiği gibi seçim analisti değil...

Bu da Kenan Demir'in sosyal medya paylaşımı. Bakalım A Haber bizi ilerde nasıl şaşırtacak? Bekleyip göreceğiz...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
murat-hoca

Mankurt bunlar mankurt

cucununannesi

hahahahajah ya bence bu kanalda calısan herkes basındakinden, temizlikcisine kadar bilim insanları tarafından incelenmeli. böyle bi sey olamaz ya

aperfectcircle

işleri güçleri halkı kandırmak, provoke etmek, kutuplaştırmak.. kansız orospu çocukları... cahil çok ülkede kanıyor inanıyorlar işte bunlara..

iamanahita

Yunanca'da a eki önüne geldiği kelimeye yokluk anlamı katıyor. Bakınız, a-haber

ismail1771

Lanet olası orospu çocukları.

Görüş Bildir