Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Batman'i Sevmek İçin 10 Neden

Sanat-

1. Diğer Süper Kahramanlar Gibi Süper Güçlerinin olmaması

Ne Superman gibi başka bir gezegenden ne Spider-man gibi böcek ısırmasıyla ne de Hulk ve Captain America gibi deneyle oluşan bir kahraman değil. Yeteneklerini tamamen kendi kazanan kendini eğitmiş bir kahraman.

2. Alfred Gibi Sadık Bir Dostunun Olması

Batman ne yaparsa arkasında duran onun yaralarını saran ve her konuda yardımcı olan birinin olması.

3. Joker Gibi Azılı Bir Düşmana Sahip Olması

Joker her ne kadar kötü bir karakterde olsa davranışlarıyla umursamazlığıyla ve çılgınlığıyla hepimizin gönlünü kazanan bir karakterdir. Batman'in başına da çok büyük işler açmıştır. Batman'in böyle bir düşmana sahip olması onu daha da yücelten özelliklerinden biri.

4. Bizlere Korkularımızla Yüzleşmemiz Gerektiğini Öğretmesi

Batman çocukken yaşadığı bir kaç olay yüzünden yarasalardan fazlasıyla korkuyordu bunu herkes biliyor zaten. Ama daha sonra onlarla yüzleşip kendisinin korktuğu şeyden düşmanlarının da korkması gerektiğini düşündü ve Batman'i yarattı. Yani korkularımızla yüzleşmemiz gerektiğini öğretti bizlere.

5. Müthiş Bir Kostüme Sahip Olması

İçinde tamamen rahat edebildiği onu düşmanlara karşı koruyan peleriniyle inişini yavaşlatan yıldızlarla dolu veya tamamen metal olmayan gecenin karanlığından oluşmuş harika bir kostüme sahip.

6. Sürekli Filminin veya Çizgi Filminin Çıkması

Diğer süper kahramanlardan farklı olarak sürekli yeni bir çizgi film serisinin veya yeni bir filminin çıkması. Eğer canınız Batman izlemek istediyse arama motoruna veya İMDB armasına Batman yazarsanız bir sürü seçenek çıkar karşınıza.

7. Harikulade Bir Araca Sahip Olması

Batman'in müthiş dizayna ve bir o kadarda düşmanlara korku salan BatMobil ve BatPod'a sahip olması onu bize sevdiren sadece bir özelliği.

8. Catwoman Gibi Bir Partnere Sahip Olması

Güzelliğiyle ve saldırganlığıyla hepimizi mest etmiş bir partnere sahip olması Batman'i daha da yücelten özelliklerinden biri.

9. Gotham Gibi Bir Yerde Yaşaması

Batman'in Gotham gibi suçluların fazla olduğu bir o kadar da iyi insanların da fazla olduğu bir yerde yaşaması.

10. VE TABİ Kİ DE KARİZMASI

Fazla söze gerek yok sanırsam..

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mavibiryarasa

1-Green Arrow'un da süper gücü yok,Hawkeye'ın da,Black Widow'un da... 2-Sürekli Filminin veya Çizgi Filminin Çıkması. Ve çizgi romanının çıkması tabii ki :) 3-Sadece Catwoman mı? Talia ve Wonder Womanda varrr,Harley Quinn'i öpmüşlüğü bile var(daha doğrusu Harley onu öptü :D)

walterwhite2

Batgirl :D

invicta

batman diye bi kahraman buldum, süper.

ulas-kokmen

mbatmanfan

Batman sevmeyenlerin beyinleri oradamı diye bir baktırsakmı acaba

ikinoktaustuste

ya abi adam batman lan bitch please..

Görüş Bildir