Görüş Bildir
Haberler
Ankara'da Molozların Arasında 20 Ölü Köpek Bulundu...

etiket Ankara'da Molozların Arasında 20 Ölü Köpek Bulundu...

Ulaş
28.02.2021 - 20:56

Ankara Gölbaşı'nda boş bir araziye atılan moloz ve toprak yığınlarının altında yaklaşık 20 köpek ölüsü bulundu. Köpek ölüleri, incelenmek üzere belediye ekiplerince toplanarak götürüldü.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Çevresinde hayvansever olarak bilinen Sibel Bengüyü, öğlen saatlerinde belediye ekipleriyle köpekleri besledikleri sırada, boş araziden kötü koku geldiğini fark etti. Bunun üzerine bölgeye giden Bengüyü, moloz yığını arasında ölü köpekler olduğunu fark etti. Bengüyü'nün haber vermesi üzerine gelen Ankara Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürlüğü ile polis ekipleri, inceleme başlattı. Yapılan incelmede, moloz yığını arasında ve toprak altından yaklaşık 20 köpek ölüsü bulundu. Bazı köpeklerin ise hala toprak altında olduğu iddia edildi. Belediye ekipleri, yaklaşık 20 köpek ölüsünü, inceleme yapmak üzere toplayarak götürdü.

'Ölü köpekleri üst üste yığılmış biçimde gördük...'

'Ölü köpekleri üst üste yığılmış biçimde gördük...'

Durumu öğrenerek köpeklerin bulunduğu yere gelen hayvanseverler duruma tepki gösterdi. Belediye ekipleriyle köpek beslemesine çıkan gönüllü Sibel Bengüyü, 'Gölbaşı barınağı ekibiyle buraya köpekleri beslemeye gelmiştik. O sırada üst üste yığılmış bir biçimde ölü köpekleri gördük. Birkaç tanesinin ağzından hala kan akıyordu. O köpekleri belediye ekipleri aldı ve otopsiye götürdü. Yaklaşık 20 köpek çıkardık buradan. Fakat toprağın altında daha sayısı belli olmayan köpekler var diye tahmin ediyoruz.' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
223
109
42
19
16
14
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Architect

bu gülme emojisi bırakan ocların olmayan beyinlerini sikeyim

ceren yildirim

Allah belanızı versin bi geberin artık soktuğumun ibneleri nedir bu hayvanların sizden çektiği orrrrrospunun fırlattıkları amk yeter

momires

Hayvanların size ne zararı var? Alt tarafı sizin gibi canlı! Onlardan ne istiyorsunuz? Boyle caniler cehenneme gitsin inşallah. Onları Allah'a havale ediyorum.