Adil Gür'ün 'Ruslar'dan Başka Türlü Dost Olur' Sözlerine Rus Eşleriyle Gurur Duyanlardan Kapak Gibi Tepkiler

4.4bPAYLAŞIM

Adil Gür umuyoruz ki bu tepkilerden sonra ne dediğinin farkına varmıştır!

A&G Araştırma Şirketi'nin Genel Müdürü Adil Gür, geçtiğimiz gün İdlib saldırısıyla ilgili yorumlarda bulunurken oldukça çirkin bir imada bulundu.

Gür'ün sözleri tam olarak şöyleydi: "Türkün Türkten başka dostu yoktur. Türkün dostu Kürt, Kürtün dostu Türktür. İkisi de ayağını denk alsın. Ayıdan post Rus’tan dost olmaz. Stüdyodaki ve ekran başındaki tüm kadınlardan özür dileyerek söylüyorum, Ruslardan başka türlü dost olur sadece. Yoksa siyasi anlamda dost olmalarını görmek mümkün değil. O yüzden Türkiye kendi göbeğini kendi kesmeli"

İdlib Saldırısının Konuşulduğu Habertürk Ekranında 'Ruslardan Başka Türlü Dost Olur' Diyen Adil Gür Tepkilerin Odağında - onedio.com
İdlib Saldırısının Konuşulduğu Habertürk Ekranında 'Ruslardan Başka Türlü Dost Olur' Diyen Adil Gür Tepkilerin Odağında - onedio.com

Bu çirkin imadan sonra sosyal medyada eşi Rus olanlar tepkilerini göstermekten çekinmedi.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erhan-cakmak

Kaypak tv programlarının şak şak yorumcuları; Türkiye Rusya ile anlaştıktan sonra tekrar çıkaracaksın hadi bi daha konuş bakalım diyeceksin ... hepsi biliyor ki izleyici kitlesinin çoğunun hafızası 3 gün ... bu kadar ! 3 gün önce yakarız yıkarız diyenler şimdi barış oldu olması gereken buydu diye haber yaptılar ... verirsin parasını istediğini söyler ... Canım ülkemin yaşayanları da buna maruz kalır. Yarın öbürgün birisinin çıkıpta; bakın ölmekte olan meslekleri tekrar canlandırıyoruz bu bir kamu görevi tebrikler diyerek plaket veripte; saray soytarılığını yeniden övmesi işten bile değil ... şak şakçı bol ... onu da şak şaklarlar !

artankara

Yok Ruslar teklif ediyormuş yok bilmem ne oğlum hep masal hep fantazi yıllarca tatil yörelerinde çalıştım bizimkiler sap gelir 1 hafta mal mal gezer sonra çaktırmadan bir Rus'un fotoğrafını çeker biraz daha cesur yanına gidip birlikte fotoğraf çektirir(çoğu zaman habersiz) sonra dönünce Ruslarla şöyle takıldım böyle takıldım sallarlar. Zamanında köylerde İstanbul için böyle sallarlarmış istediğin kapıyı çal kadın seni içeri alır diye bunlar onların torunları herhalde.

rivaille

Vay orusbular

mahirrihamahirriha

Akdenize tatile gelen ruslardan bahsetmiş olamaz mı ki sonuna kadar haklı. Tatil yerlerinde cidden Ruslar teklif ediyor. O yüzden bu adanım söylediklerini çarpıtıpta algı yapmayın.

jey

Adamın söyledikleri yeterince çarpık zaten. Ama düzelteceğiz diye fazla kıvırmamak lazım. Sonra size de yürür bu sapık demedi demeyin.

mahirrihamahirriha

Maalesef Rus ve Ukraynalı deyince akla tek bir şey geliyor. Ben de memnun değilim bu durumdan lakin adları çıkmış bir kere.

elamylovely

Idlibte cepheye gariban cocuklari degil bu soytarilari gondereceksin ama bunlar savaşmaz sevişir(arkalarini verip)gelirler.bunlarda ne mide ne haysiyet nede turkluk var.bunlari toplayip hindistana surgun edicen. Benim denizimde balik birakmiyo bu yaban domuzlari ulkenin butun nimetlerini bunlari yiyo.

Görüş Bildir