Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

3 Kuşak Arasındaki Farklılığın Tek Karede Özeti

 > 
777PAYLAŞIM

Aslında başta sadece sıradan bir fotoğraf karesi gibi duruyor. Fakat tek karede 3 kuşak arasındaki farkı görmek mümkün. Peki nasıl?

İnsanların merakla bir yere baktığını görüyoruz, fakat neye baktıkları konusunda emin değiliz. Zaten mühim olan neye baktıkları değil, nasıl baktıkları.

1. Kuşak: En genç olanlar

Kırmızıyla işaretlenen insanlara baktığımızda izledikleri şeylerin onları çok heyecanlandırdığını ve daha sonra seyretmek üzere her anı kaydettiklerini görüyoruz.

2. Kuşak: Orta yaşlı insanlar

Kırmızıyla işaretlenmiş orta yaşlı adama dikkat çekelim. Bir şeyleri yakalamaya çalışırken gördüğümüz adam ne fotoğraf karesini almayı beceriyor, ne de olan biteni izleyebiliyor. Çünkü o tam bir ara kuşak, yani ne teknolojiden uzak kalabiliyor ne de teknolojiye tam adapte oluyor.

3. Kuşak: Yaşlı insanlar

Kırmızıyla işaretlenmiş nine, belki de en mutlusu... 

Sadece yaşadığı anı izleyen ve onu kaydetmek aklından bile geçmeyen kuşak...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ertaneker

Yaşlı teyzenin gördüğü şeyi kaydetmek için herhangi bir araca ihtiyacı yok o herkes de var olan ve o karede sadece onun kullanabildiği bir şeye sahip hafıza... Geri kalan sadece anı yaşayıp o andan keyif almak kalıyor.

nur-kizil

Tespit öndekiler için doğru da arkadakiler o kalabalıkta göremedikleri için, artık orada ne oluyorsa, zoom yapıp izlemeye çalışıyorlar tahminen.

badcboy54

güzel olmuş :D

badcboy54

Beğenmiyorsan yazma fare götü.

badcboy54

sessibo seni çıktığın yere geri sokarım . sağda solda yaptığın yorumlar ne mal olduğun belli. benim görüşüme hakaret ederek yorum yapamazsın.

badcboy54

özgürce takılmak istiyorsan millete bulaşma. Faşistliğim bana ? sana giren çıkan ne ?. ne olduğun bile belli değil. uza buralardan.

asphodeldragon

Konsere gidipte çığlık atıp video çekmekten konseri dinlemeyenlere çok şaşırıyorum. Abi videoyu youtubedan da izlersin konsere niye para veriyon o zaman lan lkajsldkfşlsiŞ

asphodeldragon

Asıl benim yorumumdan sanane, para mı alıyorsun muhalefet olunca? Manyağa bak ya jskdhaksd

asphodeldragon

lkajsdklajskldjaklşsdjşalskd oğlum klsajdlşaksdşlkaslşksadkşldkiasdklşlşa ne çektin lan sen lkasjdkşsşdlakslşdkasdaskidlaskşdlşaskdaskdiasdklalşsdklaşsd

asphodeldragon

he yav he. görende beni tanıyorsun zannedip dediklerini doğru falan sanacak. nöronlarına fışfışladığımın beyin fakiri. uza.

icimdekiyagmur

Favorim tabii ki #3 :)

Görüş Bildir