Görüş Bildir

10 Mart Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı! Sayısal Loto Sonuç Sorgulama Ekranı

Haberler
> 10 Mart Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı! Sayısal Loto Sonuç Sorgulama Ekranı

Özelleşen Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto’da bu akşam 30 numaralı çekiliş yapıldı. Aylardır devreden büyük ikramiyesi 100 milyonu aşan Çılgın Sayısal Loto’da 2,3,4,5 ve 6 bilen kişiler ikramiye kazanıyor. Canlı yayında ve noter huzurunda gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye için belirlenen numaralar; “4-23 30-49-53-87 Joker: 22” oldu. İşte 10 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı…

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

Çılgın Sayısal Loto’da bu akşam da büyük ikramiyeyi kazanan çıkmadı. 6 bilenin çıkmadığı akşam büyük ikramiye cumartesi günü yapılacak çekilişe kaldı. Beş doğru tahminde bulunan 2 kişi ise kişi başı 235 bin 464 liranın sahibi oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.  Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsiniz. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?