Görüş Bildir
Haberler
Zonguldak'ta Genç Bir Kadın Evinde Öldürüldü

Zonguldak'ta Genç Bir Kadın Evinde Öldürüldü

Onedio Medya
24.02.2016 - 16:37

Zonguldak'ta, Türkiye Taşkömürü Kurumu'nda (TTK) memur olan 23 yaşındaki Necla Sağlam, yalnız yaşadığı evinde boğazı kesilerek öldürüldü. Cinayetle ilgili, polisi arayıp, eve giremediğini haber veren ve Necla Sağlam'ın erkek arkadaşı olduğu belirtilen ambulans şoförü 24 yaşındaki S.Ç. gözaltına alındı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

12 Acil Servis'te şoför olan S.Ç., bugün saat 08.30 sıralarında TTK Satın Alma Dairesi Başkanlığı'nda çalışan Necla Sağlam'ın, Meşrutiyet Mahallesi Kadırga Mevkii’nde oturduğu apartman dairesine gitti. S.Ç., kendisinde bulunan anahtarla kapıyı açmak istedi. Ancak arkadaki anahtar nedeniyle kapı açılmadı. S.Ç., sevgilisinin cep telefonunu aradığında da içeriden telefonun sesi gelmesine rağmen açmayınca polise haber verdi.

Gelen polis ekibi, çilingire kapıyı açtırıp içeriye girdi. Necla Sağlam, yatak odası kapısının arkasında yerde kanlar içinde bulundu.

Yapılan incelemede Necla Sağlam'ın boğazının kesilerek öldürüldüğü belirlendi. Necla Sağlam'ın cesedi, evdeki incelemeden sonra Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. 

 

'Kötü bir şey olabileceğini ve eve girmemesini söyledik'

'Kötü bir şey olabileceğini ve eve girmemesini söyledik'

Aynı kurumda memur olan Cavit Ateş, Necla Sağlam'ın erkek arkadaşı S.Ç.'nin sabah kendisini arayarak kapıyı açamadığını söylediğini anlatarak, şöyle dedi:

'Bana, 'Necla cevap vermiyor, ne yapayım?' dedi. Telefonunun içeriden sesi geldiğini, fakat kapıyı açmadığını söyledi. Ben de polise haber vermesini, içeriye girmemesini söyledim. Cevap vermediğini düşününce kötü bir şey olabileceğini ve eve girmemesini söyledik. Dün de onu aramış. 'Canım sıkkın, gelebilir misin?' demiş. O da çalıştığı için, 'Akşam gelirim' demiş. Akşam gitmiş ama yine kapıyı açmamış. Sabah da cevap vermeyince merak etmiş.'

Necla Sağlam'ın çok iyi, sevilen bir insan olduğunu anlatan Cavit Ateş, babasının cezaevinde olduğunu ve annesinin de Isparta’da yaşadığını bildiklerini söyledi.

Polis, dün akşam da eve giden ve kapıyı açamayınca evine gidip sabah tekrar dönüp polise haber veren S.Ç.'yi gözaltına aldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Yetiştirme yurdunda büyüdü

Necla Sağlam'ın, Isparta'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na ait Çocuk Yetiştirme Yurdu'nda büyüdüğü ve Süleyman Demirel Üniversitesi Büro Yönetimi ve Asistanlığı Bölümü’nden mezun olduktan sonra 7 ay önce Zonguldak'ta TTK'da göreve başladığı öğrenildi.

Necla Sağlam'ın, kente geldiğinde ilk olarak öğrenci apartmanında kaldığı, cinayetin işlendiği eve 2 ay önce taşındığı belirtildi. Polis, cinayetle ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Gürkay GÜNDOĞAN/ZONGULDAK/DHA

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Gökhan Gündeş

Ulan kız bu dünyada çekeceğini çekmiş zaten. Kim ne ister şöyle güzelim kızdan ya..

Ahmetcan Oral

Elim ayağım birbirine dolandı yeminle. Yav ne istiyorsunuz bu insanlardan anlamıyorum artık ya.

Sheldon

şu bir gerçek ki, ülkemde kadın olmanın hiçbir garantisi yok! yarın bir gün başımıza her şey gelebilir. ne yapalım sokağa mı çıkmayalım? nefes de almayalım i... Devamını Gör

Sheldon

şimdi biri çıkıp 'o da niye evde tek kalıyomuş ya' deyip sakın olayı normal göstermeye çalışmasın!! BU BİR CİNAYETTİR. #neclasağlam