Görüş Bildir

Virüs Emniyet'e Sıçradı: İkisi Müdür 15 Personel Hastalığa Yakalandı

Anasayfa > Gündem

Emniyet Teşkilatı’nda şu ana kadar ülke genelinde aralarında 2 emniyet müdürünün de bulunduğu 15 koronavirüs vakası tespit edildi. Bunlardan 10’unun İstanbul’da görevli olduğu öğrenildi. Ayrıca İstanbul Havalimanı'nda görev yapan 21 polisin virüs şüphesi üzerine karantina için evlerine gönderildikleri aktarıldı.

Hürriyet’ten Toygun Atilla'nın verdiği bilgiye göre, şu ana kadar 15 polise virüs bulaştı. Sakarya’da iki polis memuru, İzmir ve Samsun’da birer polis memuru ile Rize’de bir bekçiye koronavirüs tanısı koyuldu. 

İstanbul’da ise 2 emniyet müdürü, 7 polis memuru ve bir bekçinin koronavirüse yakalandığı tespit edildi. Halsizlik, öksürük, ateş tanıları ile hastaneye kaldırılan polislerin tedavilerine devam edildiği belirtildi.

En fazla Zeytinburnu etkilendi

En fazla Zeytinburnu etkilendi

Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü ise virüsten en fazla nasibini alan ilçe oldu. Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden sorumlu 2.sınıf Emniyet Müdürü Cenk Özmen ile İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı 4.sınıf Emniyet Müdürü Süleyman Gökdemir virüs tanısıyla hastaneye kaldırıldı. Her iki emniyet mensubu da sağlık durumlarının iyiye gitmesi ile birlikte evlerine gönderildi. Her iki personelin de evlerinde izole bir şekilde dinlendikleri belirtildi.

"İstanbul Havalimanı'nda 21 polis şüphe üzerine evlerine gönderildi"

"İstanbul Havalimanı'nda 21 polis şüphe üzerine evlerine gönderildi"

Gazeteci İsmail Saymaz'ın edindiği bilgiye göre, İstanbul Havalimanı'nda görevli üçü müdür ikisi komiser olmak üzere 21 polis, Kovid-19 şüphesi üzerine karantinada kalmak için evlerine gönderildi.

Saymaz Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 'İstanbul Havalimanında görevli polislerimizin bana verdiği bilgiye göre, burada çalışan, üç müdür ve iki komiserin de aralarında olduğu 21 polis, Koronavirüs şüphesiyle karantina için 14 gün izinle evlerine gönderildi. Havalimanında 2200 polis çalışıyor. Polislerimiz tedirgin' dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
58
27
6
5
3
3
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
feyk

bulasmasa sasardim. virus suphesiyele karantinaya alinanlara yakalananlara polis hic bir onlem almadan mudahale ediyor, yolda bakiyorum cevirme yapan polis ... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

bu tür bir içerik niye haber oldu onu anlamadım. madende çalışan bir işçinin hayatı daha mı az değerli polisin canından. bu salgın yayılmaya devam edecek her... Devamını Gör

pinpon

Devletın bir koludur emniyet haber değeri de burdan geliyor.ki polislere bulaşması da virusun yayılmasını çok hızlandırır.şu duyar işini aşırı abartmayın

Resho

Yurdun 4 bir yanında vaka ve ölüm haberleri geliyor ama resmi ve resmi olmayan kaynaklara bakılınca vaka sayısı, görünen iller vs. gerçeği yansıtmıyor.