Uykusunda Konuşan İnsanların Söyledikleri Birbirinden Garip Şeyleri Anlatırken Hepimizi Şaşırtan 19 Takipçimiz

445PAYLAŞIM

Birbirlerine karşılıklı yemek tarifi verenlere bayıldım ya 😂

Twitter'dan canımız takipçilerimize

diye sorduk!

1. Onlarda yaşadıkları garip anları bize tek tek anlattı! 😂

twitter.com

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

twitter.com

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

twitter.com

11. 

twitter.com

12. 

twitter.com

13. 

twitter.com

14. 

twitter.com

15. 

twitter.com

16. 

twitter.com

17. 

twitter.com

18. 

twitter.com

19. 

twitter.com
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
badcatsero

geceyi beraber geçirdiğim kız uyurken kalkıp ben vantilatör'e küstüm demiş geri yatmıştı.. otelin klimalı olması dışında bi sorun yok.. yoksa varmıydı hala çözemedim XD

sema5

üniversite de öğrenci olduğum yaz bayram harçlığı için LCW dönemlik çalışmaya başlamıştım. ama o kadr yoğumdum ki otobüste eve giderken bile yerde kıyafetler görüyordum😅😅 gece uykumda battaniyemi katlamaya çalışıp müşterilere yardımcı olmaya çalışıyordum😅😅 bayaa yıpranmıştımm

mavi-rosa-mora

Halamın oğlu uzun uzun futbol maçı anlatmıştı spiker edasıyla...

lunea

15- 16 YAŞLARINDA ÇADIR DA TATİL YAPIYORUZ. KUZENİM UYURKEN BAŞLIYOR AHMET KAYANIN HELE VAYE VAYE DİYE UZUN HAVA SÖYLEMEYE. E ÇADIR TABİ İNCECİK. BÜTÜN MİLLET DALGA GEÇTİ BÜTÜN HAFTA BUNLA :)))

merve-inaltekin

Çocukluktan başlayıp lisenin sonuna kadar hep uykumda konuşur ve hareket edermişim. Annemin anlatışına göre bir kış günü sobalı odada ben yatarken, annem kendi odasından benim biriyle konuştuğumu duymuş. O zamanlarda da cep telefonu yok bizde. Eve hırsız mı girdi ki bu kız kimle konuşuyor diye düşünerek direkt benim olduğum odaya dalmış. Bir bakmış ki ben oturmuş koltuğun tepesine doğru bakıp konuşuyorum. Ama tabi bende rüyamda küçük kardeşim koltuğun tepesine çıkmış in oradan düşeceksin tarzı şeyler söylüyorum. Annem ışığı açıp beni dürttü uyandırdı. Kimle konuşuyorsun dedi bende orayı gösterip kardeşimle dedim ama bir baktım orada kimse yok. Çok gariptim ben ya :D Allah'dan şimdi böyle sorunlarım yok.

merve-inaltekin

Yine bir keresinde arkadaşımla proje ödevi için Türkiye haritası çizmiştik. Bende kardeşim görüp bir şey yapmasın diye bir yere saklamıştım. Rüyamda da kardeşim onu buluyor bana gıcıklığına dolma kalemle o ödevimi çiziyordu. Bende onu orada yakalayıp bir güzel tokat atıyordum. Ben bunları rüya sanırken sabah kardeşimi okula gitmek için uyandırdığımda ağlayarak benimle konuşma dedi. Meğerse gerçekten kalkıp tokatlamışım. Hatta abla gözün kapalıydı ama nereye kaçarsam beni buldun tokatladın demişti :D.

Görüş Bildir