Ünlü Doktor Hakkında Taciz Şikayeti! Çıplak Elle Göğüs Muayenesi

2PAYLAŞIM

İstanbul Beşiktaş'ta özel bir hastanede muayene olan kadın sporcu D.B. (37) ünlü profesör R.S. hakkında taciz şikâyetinde bulundu. İddiaya göre; profesör sporcunun vücut dokunulmazlığını ihlal ederek göğsüne çıplak elle dokundu. D.B. şikâyetinde "Kadınsal bir rahatsızlığım vardı. Vücut dokunulmazlığımı ihlal edip taciz içerikli yaklaşımlarda bulundu. Psikolojim bozuldu. Günlerce ağladım" dedi.

İstanbul'da özel bir hastaneye giderek tedavi olmak isteyen sporcu kadın kendisini muayene eden ünlü bir doktorun tacizine uğradığını iddia etti. Sabah'ın haberine göre cinsel istismara maruz kaldığı gerekçesiyle savcılığa başvuran mağdur kadın ünlü kadın hastalıkları uzmanından şikâyetçi oldu. Mağdur sporcu kadın "Taciz içerikli yaklaşımlarla karşılaştım. O sırada nefes alışverişi hızlandı. Anlayınca hemen kıyafetlerimi giyerek ayrıldım. Saatlerce ağladım. Psikolojik travma yaşadım" dedi.

Tacizden sonra hayatı karardı

İstanbul'da özel bir hastaneye giderek tedavi olmak isteyen sporcu kadın kendisini muayene eden ünlü bir profesörün tacizine uğradığını iddia etti. 37 yaşındaki D.B., isimli genç kaldın geçtiğimiz günlerde İstanbul Beşiktaş'ta bulunan özel bir hastaneye gitti. Kadınsal bir rahatsızlığı bulunan genç kadın ünlü Profesör R.S.'ye başvurdu. D.B., muayene için sedyeye geçtiğinde iddiaya göre doktor genç kadının vücut dokunulmazlığını ihlal edip taciz içerikli yaklaşımlarda bulunmaya başladı.

Başına gelenlerin ilk etapta tedavi amacıyla yapıldığını düşünen genç kadın doktorun nefes alışverişinin hızlanması ve cinsel amaçlı hareketlerde bulunduğunu anlaması üzerine kıyafetlerini giyinerek ayrıldı. Eve gittiğinde saatlerce ağlayan genç kadın psikolojik tramvayı üzerinden atamayarak geceleri uyku düzensizliği yaşadı.

Doktorun tacizini ihbar etti

Tacizin üzerinden birkaç gün geçtikten sonra polis merkezine giderek şikayetçi olan D.B., ünlü profesörden şikayetçi oldu. Sporcu olduğunu belirten genç kadını ihbarı sonrası ifadesine başvurulan Doktor R.S., muayene sırasında hareketlerinin yanlış anlaşıldığını hastanın göğsündeki ağrıyı tespit etmek için kitle olup olmadığını çıplak elle gerçekleştirdiğini belirtti.

Şikâyetin ardından olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldı.

FBI Belgeleri Sızdı: Beyaz Üstünlükçüler, Trump'ın Kaybetmesi Halinde Elektrik Santrallerini Basma Planı Yapmış - onedio.com
FBI Belgeleri Sızdı: Beyaz Üstünlükçüler, Trump'ın Kaybetmesi Halinde Elektrik Santrallerini Basma Planı Yapmış - onedio.com
400 Yıllık Sessizlik Sona Erdi: Alman Kilisesi Cadı Yakılması Nedeniyle Sonunda Özür Diledi - onedio.com
400 Yıllık Sessizlik Sona Erdi: Alman Kilisesi Cadı Yakılması Nedeniyle Sonunda Özür Diledi - onedio.com
Dünya Devi Resmen Duyurdu; İflas Etti - onedio.com
Dünya Devi Resmen Duyurdu; İflas Etti - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir