Şöhretten Kazandıkları Paralarla Değişik Yatırımlar Yaparak Züğürt Çenemizi Yoran Ünlüler

1bPAYLAŞIM

Tuba Büyüküstün'e çok şaşırdım! 🤔

1. Ersin Korkut

Çok Güzel Hareketler Bunlar'la yıldızını parlattıktan sonra çeşitli komedi filmlerinde ve dizilerde rol alan Ersin Korkut, Beşiktaş'ta bir mahalle kahvesi açmıştı.

2. Tuba Büyüküstün

Son dönemde Orta Doğu ülkelerinde yıldızı parlayan Tuba Büyüküstün, anne ve babasıyla birlikte laboratuvar tartım, endüstriyel tartım ve ürün kontrol sistemleri ürünlerini pazarlayan bir şirket kurarak Kazakistan, Azerbaycan ve Kırgızistan'a açılmıştı. Şirketinin 9 kalite sertifikası alması ve 90 ülkeye yayılmasıyla ticarette kısa sürede başarıyı yakalamıştı.

3. Emre Altuğ

Lise yıllarında hayalini kurduğu otel işletmeciliğine soyunan Emre Altuğ, Alaçatı'da bir butik otel açmıştı. Zarar etmesine rağmen uzun süre ortaklarıyla direnen Emre Altuğ, ticarete atılmanın hayatının hatası olduğunu söylemişti.

4. Bülent Ersoy

Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy'un iş makinelerine yatırım yaptığı çok konuşulmuştu. Satın aldığı dozer ve kepçeleri dolar üzerinden belediyelere ve müteahhitlere kiraya verdiği iddia edilen Bülent Ersoy'un bu yatırımdan çok kazandığı da manşetleri süslemişti.

5. Pınar Altuğ

Uzun yıllar mankenlik yaptıktan sonra oyunculuğa transfer olan Pınar Altuğ, "by Pınar Altuğ" ismiyle tekne kıyafetleri tasarlamaya başlamıştı. Annesinin adıyla devam ettiği "Selma by Pınar Altuğ" markasıyla da takı işine girmişti.

6. Okan Yalabık

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle ününe ün kattıktan sonra yer aldığı dijital platformlardaki projelerle adından söz ettiren Okan Yalabık, dayısının işletmeciliğini yaptığı yoğurt firmasına ortak olmuştu.

7. Neşe Erberk

Avrupa Güzeli seçildikten sonra bir süre mankenlik yapan Neşe Erberk hem ajans işletiyor hem de Türkiye'nin dört bir yanındaki kreş ve anaokullarıyla çocukları eğitiyor.

8. Ozan Güven

Henüz okul sıralarındayken bir ayakkabıcıda çalışan Ozan Güven, her çalışanın hayalini gerçeğe dönüştürerek iş yerine ortak olmuştu. Hatta Beşiktaş'taki mağazada müşterileriyle bizzat ilgilenmiş, ticari faaliyetlerini genişleteceğini söylemişti.

9. Hülya Avşar

Her daim adından söz ettiren Hülya Avşar, "by H" markasıyla beyaz tişörtler tasarlamıştı. Tenis kıyafeti, parfüm ve bakım ürünleriyle devam ettiği ticaret hayatına Zehra Çilingiroğlu'nun göbek adını kullanarak "Çakıl Company by-Hülya" ve "Çakıl Company by-H" ile devam ettirmişti.

10. Alper Kul

Güldür Güldür Show'un sevilen oyuncularından biri olan ve örnek aile hayatıyla herkesi kendine hayran bırakan Alper Kul, Balıkesir'in Erdek İlçesi'nde ceviz yetiştiriciliği yapmıştı.

11. Hande Yener

Şarkısının adından ilham alarak Bodrum'da Sebastian Beach'i açan Hande Yener, Bodrum ve İstanbul'da da mekan açmıştı. Çeşme'deki Neo Beach ile yoluna devam eden ünlü şarkıcı Arnavutköy'de açtığı VIP Room by Hande Yener adlı gece kulübü ile bir döneme damgasını vurmuştu.

12. İzzet Yıldızhan

AND Analiz Test Ölçüm ve Laboratuvar Hizmetleri A.Ş.'yi kuran İzzet Yıldızhan çevre laboratuvarı ile iş sağlığı ve güvenliği, iş hijyeni laboratuvarı olarak sanayi kuruluşlarına yeterlilik belgesi vermişti. Aynı zamanda emisyon, imisyon, su, atık su, deniz suyu, toprak, arıtma çamuru, gürültü, atık yağ ölçümü konularında da faaliyet gösteren Yıldızhan Izmir'de Double Tree by Hilton Hotel'in işletmeciliğini yapmıştı.

13. Rojda Demirer

Gerçek bir çikolata düşkünü olan oyuncu Rojda Demirer damak zevkine yatırım yaparak hammaddesini Belçika'dan getirttiği çikolatacıyı açmıştı.

14. Teoman Kumbaracıbaşı

Yazı Tura, Aşka Sürgün, Eyyvah Eyvah, FiÇi ve daha pek çok yapımdan tanıdığımız oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı oyunculuğun yanında pazarda süt reçeli satarak geçimini sağlıyor. Daha önce Kadiköy’de 22 metrekarelik bir evde yaşayan ve mutluluğun yolunun minimalizmden geçtiğini söyleyen Teoman Kumbaracıbaşı'nı anlatmıştık... 👇

👇

Oyunculuktan Pazarcılığa Giden Yol: Teoman Kumbaracıbaşı Kendi Yaptığı Reçelleri Pazarda Satıyor - onedio.com
Oyunculuktan Pazarcılığa Giden Yol: Teoman Kumbaracıbaşı Kendi Yaptığı Reçelleri Pazarda Satıyor - onedio.com

15. Müge Boz

Yugoslav göçmeni annesi ve Egeli babasının genleriyle doğan ve adeta güzelliğin sözlükteki karşılığı olan Müge Boz oyunculuğun yanı sıra sağlıklı, glutensiz ve organik beslenme odaklı bir mekan açmıştı.

👇

On Parmağında On Marifet! Güzel Oyuncu Müge Boz Sağlıklı Yaşam Tarzını Herkesle Buluşturdu! - onedio.com
On Parmağında On Marifet! Güzel Oyuncu Müge Boz Sağlıklı Yaşam Tarzını Herkesle Buluşturdu! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kozmonot

bülent ersoy söylendiği gibi dozer alıp kiralamıyor inşaatlarda kullanılan kule vinçleri kiralıyor.yani sermaye çok ama kazancı daha çok.

miralayra

Müge nasıl güzel bişeysin sen ya

kalemine

and izzet yıldızhanın mıymış ya o.O

busra-kucuk

Tuba Büyüküstün soyadının hakkını vermiş.

fchinaski

Ersin Korkut vizyonu

Görüş Bildir