Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Annene Ne Kadar Benziyorsun?

13bPAYLAŞIM

Sen, o muhteşem, o kutsal varlığa ne kadar benziyorsun? Yavaş yavaş ona benzemeye mi başlıyorsun acaba?

1. Annenin giyim tarzı hakkında ne düşünüyorsun?

Tarzdır tarz
Yaşına göre güzel giyinir
Kötü giyinir
Eh işte!

2. Annen hafta sonu için senin yaşadığın şehre geliyor diyelim. Yemeğe nereye gidersiniz?

Benim değil de, onun çok sevdiği bir yere
Ben zaten annemle yaşıyorum
O, nereye isterse
İkimizin de önceden denemediği değişik bir yere
Favori kebapçımıza tabii ki

3. Annenle şu aktivitelerden hangisi yaparsın?

Dizi/Film izleriz
Telefonla konuşuruz
Alışveriş/kişisel bakım
Öylesine dışarı çıkarız

4. Hayatının geri kalanını nerede geçirmek istiyorsun?

Yurt Dışında
Büyük bir şehirde
Şehirde ama sakin bir yerde
Memleketimde

5. Annenle alışveriştesin diyelim. İlk nereye girersiniz?

Madame Coco
H&M
Yemek alanında buluşmak üzere ayrılırız
Emin Değilim

6. Annenin gardrobundan ne ödünç almak isterdin?

Hiç hiçbir şey
Body veya tişört
Ceket veya hırka
Her şeyi/Herhangi bir şeyi

7. Peki ya onunla genelde hangi konuda konuşursunuz?

Hayatımdaki önemli değişikliklerden
Bir daha yanına ne zaman gideceğimden
Hayat, kariyer, ne olup bittiği
Her ama her konu üzerinde konuşuruz

8. Annenden sana karakter olarak ne miras kaldı?

Zekası
Şefkati
Asaleti
Gerçekten bilmiyorum
İnatçılığı

9. Son olarak senin çocuğun var mı?

Evet
Hayır
İleride bir gün

Tamamen Zıtsınız!

Sen ve annen tamamen zıt karakterlersiniz. Sen güçlü, ayaklarının üstünde durmayı becerebilen ve bağımsız bir karaktersin. Bunun yanında annenin senin için düşündüğü hayattan çok daha başka hayaller kuruyor, başka bir amaç güdüyorsun. Evet, bu sebeple tartışmalarınız da oldu. Ancak kendini kanıtladığın zaman, o da seninle gurur duyacaktır, emin olabilirsin. Ayrıca fazla görüşmüyor olabilirsiniz; ancak sevgi senin kafanda sürekli dip dibe olmak değildir: Sen onu koşulsuz, şartsız şurtsuz seviyorsun, hiç şüphesiz!..

Çok Benzemiyorsunuz!

Açık konuşmak gerekirse sen annenle birbirinize çok benzemiyorsunuz. Onu çok seviyorsun, hatta canından çok; fakat ayrı dünyaların insanı olduğunuzu itiraf etmek gerek. Belki jenerasyon farkından, belki karakter olarak senin daha çok babana benzemenden dolayı ayrıştığınız noktalar oluyor. Ama birbirinize koşulsuz bir sevgi besliyorsunuz, burada hiç şüphe yok! Ve sana bir şey söyleyelim mi: Senin zekandan ve bağımsızlığından öylesine gurur duyuyor ki: Tarif edilemez...

Oldukça Benziyorsunuz!

Annenle sen birbirinize oldukça fazla benziyorsunuz. Onun gücüne, zekasına, şefkatine, sevecenliğine tapıyorsun tapıyor. Ve bir gün onun gibi bir kadın olmak için uğraşıyorsun. Arada bir ufak tefek konularda (sevgili, kıyafet gibi) çatışsanız da, yine dönüp dolaşıp onun dediğine geliyorsun. Eee ne de olsa anneler müneccimdir, her dedikleri çıkar :)

İkiz Gibisiniz!

Annenle sen birbirinize öyle benziyor öyle benziyorsunuz ki, size anne-kız değil, tek yumurta ikizi demek daha doğru olur, ki bu, zaten duymadığınız şey değil :) Annen senin rol modelin, en iyi arkadaşın ve uzun bir günün sonunda onu aramak tüm yorgunluğunu alıyor. Senin derdinden bir o anlar, gerisi yalan anlar: İkiniz bir fidanın güller açan dalısınız yani! Ayrıca tecrübenle sabittir, onun dediklerin hep çıktı, onun bilgeliği hep yolunu aydınlattı. Böyle muhteşem bir anneye sahip olduğun için ne mutlu sana!..

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet-guney8

dediki sadece se

belinay-yildirim

Çok Benzemiyorsunuz! Açık konuşmak gerekirse sen annenle birbirinize çok benzemiyorsunuz. Onu çok seviyorsun, hatta canından çok; fakat ayrı dünyaların insanı olduğunuzu itiraf etmek gerek. Belki jenerasyon farkından, belki karakter olarak senin daha çok babana benzemenden dolayı ayrıştığınız noktalar oluyor. Ama birbirinize koşulsuz bir sevgi besliyorsunuz, burada hiç şüphe yok! Ve sana bir şey söyleyelim mi: Senin zekandan ve bağımsızlığından öylesine gurur duyuyor ki: Tarif edilemez...

hasan-yilmaz27

Tamamen Zıtsınız! Sen ve annen tamamen zıt karakterlersiniz. Sen güçlü, ayaklarının üstünde durmayı becerebilen ve bağımsız bir karaktersin. Bunun yanında annenin senin için düşündüğü hayattan çok daha başka hayaller kuruyor, başka bir amaç güdüyorsun. Evet, bu sebeple tartışmalarınız da oldu. Ancak kendini kanıtladığın zaman, o da seninle gurur duyacaktır, emin olabilirsin. Ayrıca fazla görüşmüyor olabilirsiniz; ancak sevgi senin kafanda sürekli dip dibe olmak değildir: Sen onu koşulsuz, şartsız şurtsuz seviyorsun, hiç şüphesiz!..

pinar-can7

bence dogru söylüyor öneririm 😍😍😍😉😍😉😉😉😉😍😉😍😍😍😍😍😍😍😉😉😉😉

yagmur.peker

5 inci soruya acil 'D&R' seçeneği alabilirmiyim? Hayır 'bilmem' demek zorunda kaldım bildiğim halde...hiç hoş değil -.-"

Görüş Bildir