Saadet Partisi'nden Bilgi Yarışması: 'Kim Vergisini Bilmek İster?'

53PAYLAŞIM

Saadet Partisi, Vergi Haftası dolayısıyla  bir video hazırladı. Bilgi yarışması formatında hazırlanan "Kim vergisini bilmek ister?" başlıklı videoda Türkiye'deki vergi adaletsizliliğine vurgu yapıldı. 

Saadet Partisi Türkiye'deki vergi politikasının adaletsizliğini bilgi yarışması formatında hazırladığı bir video ile anlattı. Video Saadet Partisi'nin resmi sosyal medya hesabından "Vergini bil" notu düşülerek paylaşıldı. "Kim Vergisini Bilmek İster?" başlıklı videoda "Aşağıdakilerden hangisi özel tüketim vergisine tabidir?, "Hangi önemli ihtiyacımızın KDV oranı daha yüksektir? ve "Bu videoyu izlerken kullandığınız internetin faturasında da bulunan özel iletişim vergisinin diğer adı nedir?" şeklinde sorular yer alıyor.

Video, izleyenleri verginibil.com adlı siteye yönlendiriyor. Siteye girenler burada vergilerle ilgili 10 soruyu çözerek çıkan sonucu sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

İşte o video 🎥

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğu da söz konusu videoyu "Vergi sistemimizde azdan çok, çoktan az gidiyor!" mesajıyla paylaştı 👇

Saadet Partisi'nin hazırladığı video sosyal medyada beğeni topladı 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir