Patileri Kesilen Hayvanlar Köpek Büyüsü Denen Bağlama Büyüsü İçin mi Kullanılıyor?

1.2bPAYLAŞIM

Çekin pis ellerinizi hayvanlardan!

Hayvan hakları yasası verilen sözlere rağmen yıllardır beklemede ve mevcut yasalar hayvanları yol kenarındaki çöp tenekesinden hallice bir kamu malı olarak gördüğü için cezalar da caydırıcı değil.

Tabii bu fırsat bilinerek son zamanlarda kan donduran haberler duymaya başladık. Özellikle patileri kesik halde bulunan kedi ve köpekler.

Yurdun her köşesinden insanların yüreğini sızlatan haberler geliyor.

Ne yazık ki bunlar sadece bilinenler.

Bilinmeyenler, saklananlar, bir köşede öldürülen hayvanları da tahmin edebiliyorsunuzdur.

Samsun'da Pamuk isimli bir kedinin patilerinin kesilmesi dehşetle karşılanmıştı. Konu hakkında veteriner Nurhan Kahraman büyü hakkında duyum aldıklarını belirtmişti.

Tabii sadece kedi ve köpeklere büyü için bu işkenceler yapılmıyor.

Bazı medyumların sitesini araştırdığımızda ise konu ile ilgili bazı ipuçlarını bulmak mümkün.

Kan büyüsü, bağlama büyüsü gibi pek çok büyü tipinde hayvanlar kullanılıyor. Kaynaktaki bilgiyi veren medyumun uyarıları ise bu tip vahşetlerin çok sıradan olduğuna delil niteliğinde...

Medyum Özkan isimli bir şahsın Facebook paylaşımına göre köpek büyüsü adı altında "bağlama büyüsü" ise epey sık yapılan bir şey.

Anlaşılan o ki bazılarının sevdiği kişileri kendilerine bağlama adı altında yaptığı yaptırdığı vahşet bilinen bir durum.

Burada da büyünün tarifi verilmiş. Hayvanların neden sabah saatlerinde patileri kesilmiş halde bulunduğunu biraz daha iyi anlıyoruz.

Bu tip manzaralarla karşılaşmamak için veya bir nebze içimizin rahatlaması için gerekli olan şey ise çok basit: kapsamlı bir hayvan hakları yasası!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jichuzzle

Ben sizin cahiliyetinizi sikeyim kansız orusbu çocukları. 21. yüzyılda hala büyü bozuntusuna inanıp öldürdüğünüz hayvanlara,ahirette nasıl hesap vereceksiniz? ettiğinizi çekmeniz dileğiyle..

pazartesi

Kedi köpek patisi dememiş, tırnağı demiş. Tut bi sokak kuçusunu, 10 tl ye makasları var al veterinerden, fıtı fıtı 8 tırnağı da kes. Zararsız ve tekrar uzuyor. Bir parça kuçu mamasına fitleşirsiniz. Pati kesmenin olayı farklı olmalı. Pati kesilerek bağlanan kişinin tipini acayip derecede merak ediyorum şahsen. Ayrıca yine tekrar ediyorum: hanımlar bir parça don, iki göz süzme ve bir erotik şop alışverişiyle evrende bağlayamayacağınız erkek yok.

aaabbbcccddd

ne ilginç ki memlekete afgan, bangladeş, pakistan, suriyeli tipler doluştuktan sonra bu haberler çıkmaya başladı

gizem-t

yapanlar Türk ama

aaabbbcccddd

yaptıranlar?

kevinmask

Engizisyon anca paklar bu mına kodumun dengesizlerini

darkosman

Amına kodumun beyinsizleri kedi köpeğe musallat oldu. Bağlama büyüsüymüş amk fındık kadar beyinleriyle bunlara bağlananında aklını skeyim

Görüş Bildir