Öz Güven Eksikliği Yaşayan Genç Kadın Çözümü Çıplak Fotoğraf Çekiminde Buldu!

1bPAYLAŞIM

Kendine güveni olmayan genç kadın, öz güven kazanmak için fazlasıyla garip bir yol seçti. Bacaklarındaki yaralardan ötürü kendini hiçbir şekilde beğenmeyen kadının izlediği yolu sizler için Daily Mail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

26 yaşındaki Naomi Werrett ergenlik döneminde içe kapanık bir genç olarak çok fazla sıkıntı yaşadığını, kendine özellikle dış görünüşü ile ilgili hiçbir şekilde güvenmediğini belirtti.

Suudi Arabistan doğumlu genç kadın şimdilerde kendine olan güvenini bir model olarak arttırmak için erotik fotoğraf dünyasına adım attı.

Naomi'nin bacaklarında yaşadığı deri rahatsızlığından ötürü ciddi yaralar bulunuyor.

Bunun verdiği güvensizlik duygusu, sürekli şehir değiştiren ailesinden ötürü yaşadığı iletişim sorunuyla birleşince de genç kadın kendini daha da kapattı. 

'Beş yıl içerisinde üç farklı ülke değiştirdik. Böyle bir durumun utangaç bir çocuk için ne kadar zor olduğunu düşünün. Eğer dışa dönük bir çocuk değilseniz, arkadaşlarınız sizin 'tuhaf' olduğunuzu düşünürler ve hemen ardından saçma takma isimler gelir.'

Naomi 10 yıl kadar önce 16 yaşındayken Yeni Zelanda'ya taşındı.

Yıllar boyunca Fransız bölgelerinde yaşadıktan sonra, burada kendini biraz daha hissettiğini belirtti. Naomi'ye göre ailesi 'çok yaratıcı ve çok açık görüşlü' bir aileydi. Dolayısıyla hem şehir değişikliğinin, hem de ailesinin verdiği güvenle benliğini daha fazla yansıtabileceğini düşündü. 

'Sanırım hayatı tam tersine yaşadığımı söyleyebiliriz. Ergenlik dönemimi kitap okuyarak, örgü örerek, ailemle zaman geçirerek geçirdim. Ergenliğimin son dönemlerinde ve 20li yaşlarımda biraz daha asiydim ve içiyordum.'

20li yaşlarında Instagram'da gördüğü bir kadından ilham alarak ilk çıplak fotoğraf çekimi için randevu aldı.

Bunun 'yalnızca kendisi için yaptığı bir şey' olduğunu söyledi.

'Korkularınızla yüzleşmenin tek yolu, sizi korkutan ne varsa onu yapmak. Şahsen kameralardan ve ilgi odağı olmaktan korkuyordum. Ama aynada kendime bakarak 'Aslında iyiyim.' diyebilmek de istiyordum.'

Naomi ilk olarak düzenlenmemiş haliyle 100 çıplak fotoğrafını gördü. Başkalarının gözünden kendini görmek fazlasıyla zor ve tuhaf gelmişti.

Ama o günden sonra 'bedeniyle barıştığını' söyledi. Kendine olan güveni arttıkça, daha fazla fotoğraf çekimine gitti ve Instagram'da Sylvia Gold adıyla bir hesap açtı. Her fotoğraf paylaştığında daha fazla insan takip etmeye başladı. Sonunda takipçi sayısı 50.000 olmuştu.

Durum bu şekilde giderken bir yandan destek, bir yandan da hakaret mesajları almaya başladı.

Küçük bir yerde yaşıyor olması da olumsuz etkilemişti elbette. Sylvia Gold adlı hesabını bilenler vardı. Bir süre sonra gelen yorumların ağırlığına dayanamayarak hesabını kapattı. Sosyal medyadan elini eteğini çekmesine rağmen modellik yapmaya devam etti. Carlos De Treend adlı erotik fotoğraflar çeken fotoğrafçı ile çalışmaya başladı.

Bir süre sonra sosyal medyadaki hesabını aktifleştirdi ve bu sorunları yaşayan başka insanlara da ilham kaynağı olmak istediğini belirtti.

'Şu an kendime güvenim tam. Aynaya bakıp, kendimle övünmüyorum. Kendine güvenmekle kibir arasındaki çizginin farkındayım. İnsanların benimle iletişim kurmasını istiyorum. '

'Kendinizi ve bedeninizi sevdikçe güzelleştiğinizi düşünüyorum. Unutmayın siz bir baş yapıtsınız, hayat ise yalnızca bu baş yapıtı sergileyen bir galeri.'

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

İnstagram insanlar güzel fotoğraflar yüklesin diye açılmış bir site ama bir sürü çıplak foto var,onların takipçisi de 1 milyon kadar var. Ne kadar da değişik bir dünya. Tabi azda olsa fotoğrafçılıkla ilgilenen,iyi insanlarda var,onları takip edip,likelıyorum.

gonul-yildiz2

bacaklarındaki yaraları görememek.... kadının kendisi: çok çirkinim kimse beni beğenmiyor kadının iç sesi: çıplak fotoğraf çekinem internete atam dm alam

carsi-ulan

aq sansürleyecekseniz görmek için tıklayınız olayı niye var?

can_can

amk zaten hiç bize düşmez çekingenin böylesi

dowran-cariyew

yarın işe çıplak gidicem

Görüş Bildir