Öyle Kafalarına Göre Aşeremiyorlar! Kim Kardashian'ın Taşıyıcı Annelerinin Uyması Gereken Birbirinden Katı 13 Kural

-
Abone ol

Sağlık nedenleri ile çocuklarından iki tanesine taşıyıcı anne ile sahip olan Kim'in, bu anneler için konulmuş birbirinden katı kuralları var...

Kaynak: https://www.thetalko.com/15-strict-rules...

1. Sauna ve spa yasak.

Kim, taşıyıcı annelerin kesinlikle sauna ve spayı kullanmalarına izin vermiyor. Çok sıcak suya girmemek aslında bütün hamile kadınlara tavsiye edilen bir şey.

2. Sadece organik yiyecekler tüketebiliyorlar.

Kim'in kurallarından bir diğeri tabii ki yiyeceklerle ilgili. Hamile kadınların sağlıklı yiyecekler tüketmesi konusunda aynı görüşteyiz fakat taşıyıcı annenin sadece organik beslenmesi biraz fazla katı. Page Six'te yer alan bilgilere göre, üçüncü çocuğunun taşıyıcı annesi günlük hayatında da organik yiyecekler tükettiği için kendisi ile anlaşmak istemişler.

3. Belli noktalarda cinsel hayat yasak.

Kim, taşıyıcı annelerin yatak odası aktivitelerine de karışıyor. Bizce bunun garip kısmı, taşıyıcı annenin cinsel hayatı ile ilgili Kim'e bilgi vermesi. 😂

4. Kedi kumunun yakınında bulunmaları yasak.

Taşıyıcı anneler kedi kumuna yaklaşamıyorlar. Bu ilk başta biraz saçma bir kural gibi geliyor ama hamile kadınlar, kedi dışkısından adı toxoplasmosis olan bir hastalık kapabiliyorlar. Bu da bebek için zararlı olabilir.

5. Kim'in doktoruna gitmek zorundalar.

Listedeki diğer kurallar gibi bu da biraz katı. Kim, gidecekleri doktoru kendisi seçiyor ve çoğu zaman yanlarında gidiyor. Hatta duyduğumuz kadarı ile muayene sırasında bekleyip daha sonra doktorla görüşüyormuş.

6. Saçlarını boyatmayı akıllarından bile geçiremiyorlar.

Birçok kadın hamilelikleri boyunca saçlarını boyatmazlar çünkü boyada bulunan kimyasal maddelerin bebek için zararlı olduğunu düşünürler. Fakat Kim, organik boyaların da kullanılmasına izin vermiyor.

7. Sağlıksız bütün alışkanlıklara elveda demek zorundalar.

Bu kural aslında çok geniş, aklınıza sağlıksız ne geliyorsa ekleyebilirsiniz. Kim nerde bilecek diye düşünebilirsiniz ama eminiz çocuğunu taşıyan kadını beş dakikada bir kontrol ediyordur.

8. Taşıyıcı anne günde sadece 1 bardak kahve tüketebilir.

Bu konu genel anlamda tartışmaya açık, bazı anneler günde bir bardağın ideal olduğunu düşünürken bazıları ise kafein içeren her şeyin zararlı olduğunu söylüyor. Kim Kardashian bu konuda biraz daha anlayışlı davranarak 1 bardağa izin vermiş, sağ olsun 🤣

9. Sadece Kanye'nin şarkılarını dinleyebilirler.

Hep Kim'in mi kuralları olacak, bu da Kanye'nin kuralı. Kendisi, taşıyıcı annelerin sadece kendi şarkılarını dinlemesini istiyor. Kanye, bebeklerin anne karnında kendi seslerini duyarlarsa, aralarında duygusal bir bağ oluşacağını düşünüyor.

10. Sadece 0,17 kg ton balığı yiyebilirler.

Söylentilere göre Kim, taşıyıcı annelerin günde sadece küçük bir miktar ton balığı yemelerine izin veriyor. Bizce bu biraz abartı artık, kadınları bir salsa keşke istediklerini yeseler. Bu arada bu kadarına izin verme nedeni de içerisinde bulundurduğu civa.

11. Kim ve Kanye hiçbir doktor randevusunu kaçırmıyor hatta kendileri alıyorlar.

Kim, her randevuya Kanye'nin de gelmesini istiyor. Aslında bu çok normal, her hamile kadın eşinin de yanında olmasını ister.

12. Kim bilmesini isteyene kadar, taşıyıcı anne doğacak bebeğin adını bilmiyor.

Üçüncü bebeğinde, taşıyıcı anne bir süre bebeğin Kim'in olduğunu bile bilmiyordu. Kim bu konuda şunları söylüyor: "Süreç boyunca tamamen gizli de kalabilirsiniz. İlk başta söylemedim çünkü ya bebeğimizi taşımak istemezse diye korkuyordum. Ama onlara da bir şans vermek istedim ve hiçbir tereddüt etmediler. Ben taşıyıcı annelerle aramda bir bağ olsun istiyorum."

13. Çiğ balıktan uzak durmak zorundalar.

Kim, taşıyıcı annelerin kesinlikle çiğ balık yemelerine izin vermiyor. Kahve konusunda biraz daha anlayışlı olsa bile bu konuda oldukça katı. Canları istese bile, yerine başka yiyecekleri koyabileceklerini düşünüyor.

Bonus: Los Angeles'ta doğum yapmak zorundalar.

Kim, bebeklerinin kesinlikle Los Angeles'ta doğmalarını istiyor. Bunu anlayışla karşılıyoruz aslında çünkü Kim ve Kanye bebeğin ebeveynleri ve doğumun bildikleri ve güvendikleri bir hastanede olmasını istiyorlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mlkidil-tln

toxoplasmosis sadece kedilerden bulaşmıyor,çiğ etten de bulaşıyor bu yüzden hamilelere çiğ köfte yememesi söyleniyor ayrıca da aşılı olan ve büyük kedilerden bulaşma ihtimali de yok yani yavru kedilerden bulaşıyor

kbrabhcci

hamilelerin hepsine dikkat etmesi gerekiyor bence (kanye şarkıları hariç). ton balık civa miktarı en yüksek olan besinlerden biri ve bebeğin gelişimini olumsuz etkileyebilir. ayrıca kahve günde 1 değilde 2-3 günde bir bile olabilir yani benim doktorum öyle söylemişti. cinsel hayata ise ilk 3 ay ve son 3 ayda dikkat edilmeli diye biliyorum. hamilelik zor ve dikkat edilmesi gereken bir süreç ama sonuç muhteşem mutluluk, aşk, sevgi,huzur diye uzar gider :)

asli.unsal2

Eee çocukları Kim niye doğurmuyor.?

stolk

Çünkü o hamile kalınca bebek poposunda büyüyor:D Kaynak için hamilelik fotoları var nette

asli.unsal2

:D iyiydi

hic-iste

Kanye şarkıları dışındaki kurallar katı değil gayet mantıklı. Hiç mi hamile biri olmadı çevrenizde?

burcu-ataman

bu içeriği hazırlayanın hamilelik ile ilgili en ufak bir fikri yok sanırım. Kim’e özel bir gariplik yok. hamile kadınların hepsi sağlıklı bir bebek doğurmak istiyorsa bunları yapmalı.. civa ve dip balıklarının, çiğ etin, izin verilenden fazla kafeinin ve hayvan pisliklerinden bulaşacak virüslerin bebeği nasıl etkilediğini bir araştırın bence.

Görüş Bildir