Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

10 Adımda Niğde Fen Lisesi Öğrencisi Olmak

-

1. Atilla Dinçer hocamızın her sabah yaptığı konuşmalara katılmak.

Tabi herkes o kadar şanslı olamıyor.Bazımız geç kalabiliyordu.Bu tür durumlar içinde eski su deposunun arkası saklanmak için ideal bir yer olmuştur.

2. Buranın pansiyon olduğuna inanmak.

Pansiyon olduğuna inanıp o şartları beklememek gerek tabi ki Sınav yıllarında çoğu günler aç yatmış olduğumuz düşünüldüğü zaman. Kızlar tarafı için aynı şey söylenemez sonuçta onların kendine ait mutfağı vardı. Son zamanlarda pansiyonun harika olduğunu söyleniyor.

3.Yemekhaneye giden bu uzun bitmek bilmeyen yolda yürümüş olmak.

Bu yolda yürümeyenler için anlatılması zor bir durumdur.Belki de hiç kimse hayatında bu kadar koşmamıştır.

4. Bir kez olsun bu odada counter strike oynayabilmiş olmak.

Tabi en alt dönemseniz bu iş biraz  zor emek isterdi burada yer bulmuş olmak. Burada oynanan oyunların keyfi hiçbir internet cafe de bulunamamıştır.

5. Na patlatmış olmak.

Belki de fen lisesinde olduğumuzu hissettiğimiz andır mutlaka her dönemin tatmış olduğu bir keyiftir.

6.Hamza Sonkur,Aytunç Yalçınkaya, Fatih Can,Ayhan Özerson, Uğur Kaya, Çağlar Aslan Duymaz ı tanımış olmak.

Belki de içlerinden en azından Ayhan Özersonu tanımamış olmak en önemli kayıp gibi gerçekten farklı kişiliği espiri yeteneğiyle çoğu kişinin idolü olmuştur.

7.Bahri Hoca'ya ve ödevlerine inanmak.

Gerçekten okulda tek çalışma nedeniniz bu olabilir. Etüt saatlerinde herkesin önünde matematik yada geometri kitaplarını görmek sıradan bir şeydir.Ancak çoğumuzun üniversite başarısının altında imzası olan hocamızdır.

8. Feryal Delikaya hocamızdan ders almış olmak.

Dersini iple çektiğimiz hocamızdır. Belki de o kadar öğrencinin sevgisini kazanmak en zor şeydir bir öğretmen için. Kendisini tanımış olduğumuz için mutluyuz.

9. Yurt Kantini nden otlanmış olmak.

Her ne kadar Bayram Hocamız aldığından sonra bu bir hayal olarak kalsa da eski zamanlarda büyük bir artıydı yurt kantini. Eski yönetimlerde 220 tl zarar etmiş olsa da o dönemlerde kimse aç uyumamıştır yurtta.

10. AHMET DOĞAN hocamızın azarlarını yemiş olmak.

Belki ilk sıralarda yer vermek daha doğru olurdu ancak kendisiyle kapanışı yapmayi doğru bulduk. Yurt müdürüyken yataktan Ahmet Hocamızın sesiyle uyanmak alışkanlık haline gelmişti neredeyse bizim için. Kendisine teşekkürü borç biliriz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Başlıklar

Öğretmen
Görüş Bildir