Nefret Edildiği Kadar Garip Bir Dünya Lideri: Donald Trump Hakkında Duyunca Şaşıracağınız 15 Bilgi

124PAYLAŞIM

O kadar garip bir adam ki...

1. Trump, dünya liderleriyle yaptığı garip el sıkışmalarıyla ünlü olsa da mikrop korkusuna sahip...

Mikrop korkusu rahatsızlığına sahip olan kişiler herhangi bir yerden mikrop kapabilecekleri ihtimalinden korkarlar. Bu korkusu nedeniyle Trump insanlarla el sıkışmaktan hoşlanmıyormuş.

2. 27 yaşına geldiğinde 14.000 dairesi vardı...

Büyükbabasından kalan aile mesleğini devam ettiren Trump, Forbes'in 2019'da yayınladığı En Zengin 400 Amerikalı listesinde 275. sıradaydı. Ayrıca 2017 yılında ABD'nin ilk milyarder başkanı oldu.

3. En kötülerin seçildiği Altın Ahududu Ödülleri'nde En Kötü Erkek Oyuncu Ödülü'ne layık görüldü...

En Kötü Erkek Oyuncu seçildiği Death of a Nation ve Fahrenheit 11/9 belgesellerinin yanı sıra Ghost Can’t Do It filmiyle de En Kötü Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazandı.

4. Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterildi...

Ödülü alamayınca çılgına dönen Trump, ödülün dürüstçe verilmediğini ve bu ödülün Obama'ya neden verildiğini anlayamadığını söylemişti.

5. 3.500'den fazla kez dava edildi...

Trump'ı dava edenler arasında iş ortakları, müşterileri, çalışanları, müteahhitleri ve bankaları bulunuyor.

6. Biraz durulsun diye ailesi tarafından askeri okula gönderildi...

Oldukça saldırgan ve kötü davranışlara sahip olan Trump, 13 yaşındayken ailesine zorluk yaşattığı ve disipline edilmesi gerektiği için askeri okula gönderildi. Gerçi hala düzelmeyen birçok yanı var, orası ayrı. 🙄

7. Abisinin ölümü nedeniyle sigara ve alkolü ağzına bile sürmüyor...

Alkolik olduğu için pilotluk görevi elinden alınan Fred Trump Jr., alkolizme bağlı olarak kalp krizi geçirerek öldü. Abisinin ölümünün ardından çok etkilenen Trump, "Fred çok yakışıklıydı ve alkolün ona fiziksel olarak neler yaptığını gördüm. Bu beni de çok etkiledi" diyerek alkol ve sigaradan uzak durduğunu açıklamıştı. Ancak kendisi içmese de yarattığı Trump Vodka markasıyla votka üretiyordu. Ta ki satışlar kötü gidip bu fikirden vazgeçene dek.

8. Tam bir WWE hayranı...

Trump o kadar büyük bir WWE hayranı ki, Amerikan güreşini eğlenceyle buluşturan WWE organizasyonlarının Trump Towers'da gerçekleşmesine aracılık yapıyor. Birkaç kez şova da katılarak eğlencenin parçası oldu.

9. Babasına 'maymun' diyen Bill Maher'e doğum belgesi yolladı...

Bill Maher bir programında Trump'ın babasının maymun olduğunu iddia etmiş ve Trump'ın babasının insan olduğunu kanıtlayabilecek herkese 5 milyon dolar vereceğini açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Trump, Maher'e doğum belgesi yolladı ve dava açtı.

10. Öz kızı Ivanka'yla çıkmak isteyeceğini söylemişti...

Çocuklarıyla oldukça samimi olan Trump, kimi zaman bu samimiyetin sınırlarını ayarlayamıyor. Özellikle de konu Ivanka olduğunda... Kızı Ivanka'nın seksi bir kadın olduğunu dile getiren Trump, eğer mutlu giden bir evliliği ve Ivanka'nın babası olmasaymış onunla çıkmak istermiş.

11. Obama'yı alaşağı etmek için elinden geleni ardına koymadı...

Başkanlık görevinden istifa etmesi durumunda Obama'ya ömür boyu istediği zaman istediği golf sahasında golf oynaması teklifini yaptı. Obama istifa etmeyince de onun gerçekte nereli olduğu konusunda karalama çalışmalarında aktif olarak görev aldı. Bu amaç uğruna Hawaii'ye dedektifler gönderdi.

12. "The Apprentice'daki tüm kadınlar bilinçli veya bilinçsiz olarak benimle flört etti. Bu beklenen bir şeydi."

2004 yılında The Daily News'a konuşan Trump, bu sözleri The Apprentice programında yer alan kadınlar için sarf etti. Fazla öz güvenli biri olduğu kesin. 🤐

13. 24'ten fazla kadın uygunsuz cinsel davranışları nedeniyle Trump'ı suçladı...

Trump'ın başkanlık sürecinde birçok kadın onunla yaşadığı kötü anılarını anlatarak Trump'ı suçlamıştı. Yıl 2017'ye geldiğinde, son 30 yılda Trump tarafından çeşitli yollarla uygunsuz cinsel davranışlara maruz kalan kadın sayısı 24'ü geçiyordu. Daha sonra birçok kadın daha bu konuda iddialar ortaya attı.

14. Sosyal medya paylaşımlarında parmaklarını Photoshop'la uzatıyor...

Trump'ın kısa parmaklarına olan takıntısı oldukça bilinen bir durum. Ancak bu durumla başa çıkmada kendince bir yöntem bulmuş, en azından sosyal medya için. Özellikle de seçim sürecinde ve başkan olduktan sonra sosyal medya hesaplarında paylaşılan fotoğraflarda parmaklarının uzunluğu dikkat çekiyor.

15. Ailesi aşırı zengin olsa da küçükken okul sonrası işlerde çalışıyordu...

Ailesi hiçbir zaman para sıkıntısı çekmese de Trump kardeşlerin bu parayı hak etmeleri gerekiyordu. Bu nedenle Trump kardeşler küçük yaşlardan itibaren okul sonraları işlerde çalışıyorlardı.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir; 👇

Bu Bilgilerin Nerede İşe Yarayacağı Belli Olmaz! Hangi Tabloyu Kim Yapmış Bir Bakışta Anlamak İster misiniz? - onedio.com
Bu Bilgilerin Nerede İşe Yarayacağı Belli Olmaz! Hangi Tabloyu Kim Yapmış Bir Bakışta Anlamak İster misiniz? - onedio.com
Rahatsız Edici, Vahşi ve Korkutucu: Karanlık Turizmi Doruklarına Kadar Yaşamanızı Sağlayacak 10 Yer - onedio.com
Rahatsız Edici, Vahşi ve Korkutucu: Karanlık Turizmi Doruklarına Kadar Yaşamanızı Sağlayacak 10 Yer - onedio.com
Son Günlerde Adını Sıklıkla Duyduğumuz 15 Siyasetçinin Üniversitede Mezun Oldukları Bölümler - onedio.com
Son Günlerde Adını Sıklıkla Duyduğumuz 15 Siyasetçinin Üniversitede Mezun Oldukları Bölümler - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vi

obama gelmiş geçmiş en büyük pedofillerden birisi ve hillary clinton da öyle. yaani akabinde trump'ın bu kadar kötülenmesinin ve çoğu zaman iftiraya maruz kalmasının sebeplerinden birisi de bu pedofillerle savaş halinde olmasıdır. trump ve yardımcıları, gizli operasyonlar düzenleyerek bu melek görünümlü şeytan elit tayfanın yeraltındaki depolarından çocuk kurtarmaktadır. sadece pedofil de değiller malesef gerçekte çok daha iğrenç şeyler dönmekte. biraz araştırma yapın #obamagate #pizzagate #cannon bol bol arastırın insanlar artık uyanıyor.. floyd olayı soros'un trup'a karşı düzenlediği projelerden bir tanesiydi ..arastırın.. trump'ın da dediği gibi ''gerçekte onlar benim peşimde değil, sizin peşinizde..''

turkoglu

Bu adam kazanmazsa hapı yuttuk.

yumuklusucurta

ülkesini sikik mültecilerden koruması ve mültecilere karşı sabit sert tavrı iyi bi özelliği.

madammmmm

insanin o kadar çok parası olunca tabi kafayı siyirir sapıtır. düşünsene istediğin her seye ama her seye uğraşmadan sahip oluyorsun. bi zaman sonra psikolojin altüst olur egoist acımasız olursun.

man-in-black

ooff bee tam benlikmiş bu hayat acımasızlık favorim

bercem-keles

Trump gerçekten Türkiye için büyük bir fırsattı. Erdoğan'ın yanlış Rusya ve Suriye Politikası sebebiyle bundan yararlanamadık. Ayrıca bölgede müttefik arayışındaki ABD çareyi YPG de buldu. Tabi biz kendimize müttefik bellediğimiz Rusya ile ters düştük. Suriye ile kanlı bıçaklı olduk. Ve dış politikamız tamamen çöktü. Neyse ya kime anlatıyorum ki

kullanici216

Koskoca Amerika Ortadoğu'yu Trump'ın ellerine verdiğini mi sanıyorsun.

daredevil.

ABD müttefik falan aramıyor, bölgede birbirini dengeleyici unsurlar arıyor. Tek bir güçle iş birliği yapıp bölgede İsrail'den daha güçlü bir kuvvet olmasına izin vermez. Türkiye'yi YPG ile yıpratır, YPG'yi başka bir örgütle yıpratır, günün sonunda herkes eşitlenir

Görüş Bildir