Görüş Bildir
Haberler
Muğla'da Boksör Sevgilisi Tarafından Öldürülen Zeynep'in Otopsi Raporu Açıklandı: 37 Defa Bıçaklanmış

etiket Muğla'da Boksör Sevgilisi Tarafından Öldürülen Zeynep'in Otopsi Raporu Açıklandı: 37 Defa Bıçaklanmış

Muğla'da kız arkadaşı Zeynep Şenpınar'ı dövdükten sonra bıçaklayarak öldüren Selim Ahmet Kemaloğlu hakkında, savcılık tarafından hazırlanan iddianamede, olayla ilgili korkunç detaylar ortaya çıktı.

İddianamede, Şenpınar'ın 13'ü öldürücü olmak üzere, vücudunun çeşitli yerlerinden 37 kere bıçaklandığının tespit edildiği yer aldı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

37 bıçak darbesi tespit edildi

37 bıçak darbesi tespit edildi

DHA'nın aktardığı bilgiye göre, Muğla'da geçtiğimiz Mayıs ayında erkek arkadaşı Selim Ahmet Kemaloğlu tarafından öldürülen Zeynep Şenpınar'la ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Sulh Ceza Hakimliği'nce 'Canavarca hisle ve eziyet çektirerek adam öldürme' suçundan tutuklanan Kemaloğlu hakkında hazırlanan iddianamede önemli bir detay daha belirlendi. 

İddianamedeki otopsi raporunda Zeynep Şenpınar’ın vücudunun çeşitli yerlerinde 37 bıçak darbesi bulunduğu, bunlardan 13’ünün öldürücü olduğu, sağ-sol akciğer, kalp, karaciğer ile sağ böbreğinde kesikler bulunduğu belirtildi. Zeynep Şenpınar’ın yanağının üst bölgesindeki, çenesinin altındaki ile her iki dizindeki yaraların darp sırasında oluştuğu bilgisi yer aldı.

Arkadaşına 'Ahmet'le net şekilde bitti' mesajı göndermiş

Arkadaşına 'Ahmet'le net şekilde bitti' mesajı göndermiş

Öte yandan polis ekiplerince yapılan incelemede Şenpınar'ın bir arkadaşına, 'Ahmet ile net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok. Ben sadece aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de' yazılı mesajı attığı ortaya çıktı.

Selim Ahmet Kemaloğlu'nun ise cinayetin hemen ardından kendisine ait sosyal medya hesabından 'İki cana kıydınız, gözünüz aydın' paylaşımı yaptığı belirlendi.

Kemaloğlu, geçtiğimiz yıl 'cinsel saldırı ve kasten yaralama' suçundan gözaltına alınmış

Kemaloğlu, geçtiğimiz yıl 'cinsel saldırı ve kasten yaralama' suçundan gözaltına alınmış

Ayrıca Şenpınar'ın cinayetten 2 hafta önce Kemaloğlu'ndan şiddet görmesi nedeniyle polis merkezine giderek şikayetçi olduğu, Kemaloğlu'na 15 gün evden uzaklaştırma cezası verilmesi üzerine ertesi gün şikayetini geri çektiği öğrenildi.

Kemaloğlu'nun son olarak 28 Ağustos 2019'da 'cinsel saldırı ve kasten yaralama' suçundan gözaltına alındığı ve savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
232
72
33
9
3
3
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın