Mehmet Ali Erbil Ölümün Kıyısından Döndüğü Anları İlk Kez Anlatırken Hem Ağladı Hem Herkesi Ağlattı

3.2bPAYLAŞIM

Mehmet Al Erbil'in yaşadıkları çok zor, ancak çeken bilir. 😢

Türk televizyonlarının en çok sevilen isimlerinden biridir Mehmet Ali Erbil. Çarkıfelek denildiği zaman akla "Mehmet Ali Bey" gelmezse olmaz!

Geçtiğimiz sene banyoda geçirdiği kaza sonucu uzun bir yoğun bakım sürecine giren Mehmet Ali Erbil, taburcu olduktan sonra ilk kez yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

"Başıma ne geldiyse kadınlar yüzünden geldi. Kızlarla buluşmaya gidiyordum duşa kabinin çıkışında yükseklik vardı, ayağımı kaldırdım yerdeki havlu kaydı tuvalete vurdum yan tarafımı. Yardım çağırdım beni yatırdılar ve sonrasını hatırlamıyorum, ilk hastaneye götürüldüğümde doktorlar sizi üç günde taburcu ederiz dediler."

"Ancak sonrasında kaburgalarımın kırıldığını ve parçalı kırıklarım olduğunu görmüşler, bir gecede iki ameliyat geçirmişim, 70 ünite kan getirmişler ameliyatım için, iki üç günde taburcu olacağımı ön görmüşlerdi ancak kaçış sendromunu tetikleyince olan oldu ayağa kalkacağıma ve yürüyeceğime inanmıyordum."

"Ayağa kalkacağıma hiç inanmıyordum. Eğer yürüyemeyeceksem kardeşime “fişimi çekin” dedim"

"Gözümü ilk açtığım anı hatırlamıyorum. Muhsine’yi çağırmışım. Sonra Sezin… Onlar 9 ay boyunca yanımdaydılar. Hiç ayrılmadılar. Ailem için de çok zor. Bütün ömür boyu onları bu duruma mahkum edecektim”

"İbrahim'le (Tatlıses) her geldiğinde karşılıklı ağlaşırdık. Çünkü o vurulduğunda ilk ben gitmiştim hastaneye… İlk karşılaşmalarımızda ağlıyorduk ancak sonrasında tabii ki keyifli sohbetlerimiz de oldu”

“Doktorum Jan Klod Kayuka, bir mekanda Selçuk Yöntem ve Tarık Ünlüoğlu ile karşılaşmış, onlar da benim kurtulma ihtimalimi doktoruma sormuşlar. Doktorum ise ‘yüzde beş’ demiş”

Mehmet Ali Erbil ayrıca şu an evde iki yardımcısının desteği ile ihtiyaçlarını karşıladığını da sözlerine ekledi.

Mehmet Ali Erbil'in o duygu dolu dakikalarından bir kısmı şöyle:

Sosyal medyadan da Mehmet Ali Bey'e destek yağdı.

İnşallah en kısa zamanda zımba gibi olup bize Zonguldak'ın Zo'sunu sesli harf olarak verirsiniz Mehmet Ali Bey 😍

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dead-nettle.

Yorumları yorumlamak istedim : Çok kadının ahını aldı derken ne demek istediniz onu çözemiyorum. M.Ali Erbili çok sevmeyen birisi olarak altına yatan kadınlar zorlamı yaptılar bu işi de bu yorumları yaptınız.

apprentice

Hayat kısa ve kimseye acımıyor. Hayatın tadını çıkarın.

Gizli Kullanıcı

yazık,üzüldüm tabii,eglenceli komik adam ama düşmez kalkmaz bir Allah'tır.çok kadının ahını aldı o yüzden böyle oldu diye düşünüyorum.en son biriyle oynamıştı ve magazine çıkmış aglıyordu kız sonra bu hale geldi.siz siz olun kimseyle oynayıp ahını almayın.hepimiz ölümlüyüz,bu adam da ünlüydü,zengindi ama ölse ölecekti,kimin ne faydası olacaktı?şu an da dede olmuş zaten,ahı gitmiş vahı kalmış adamın ama bazı insanlara böyle şeyler gerekiyor.nasıl ki insanların ölümü hatırlaması ve tedbir alması için deprem vs gerekiyorsa.her şerde bir hayır vardır. Allah'ın şanslı kullarıyız;kendimize çeki düzen vermek için 2.bir şans verdigi,silkilenip kendimize gelmemiz için.

queensever

çok sevimli birisi çok seviyoruz lakin çok ah aldı kendileri. tatlıses te olduğu gibi görüyoruz fazla kadınlara düşkün erkeklerin sonu bir garip oluyor Allah öldürmüyor çektiriyor. yine de geçmiş olsun

Gizli Kullanıcı

üzüldüm gecmiş olsun :(

Görüş Bildir