Liste Her Gün Genişliyor! Yılmaz Erdoğan'dan Göksel'e İstanbul'dan Kaçıp Kendini Doğaya Veren Ünlüler

1PAYLAŞIM

Son yıllarda zaten ünlülerin doğaya kaçış hikayelerine bolca tanık oluyorduk ancak pandemiyle birlikte bu durum çok daha hızlanmış ve yaygınlaşmış görünüyor. Kendini doğaya ve yeşile veren ünlüler arasında uzun süredir bildiğimiz isimler dışında hiç tahmin etmeyeceğimiz kişiler de var. Biz de birçok kişi gibi bu ünlüleri merak ettik ve en dikkat çekenleri bir araya getirdik.

Göksel ve köy hayatı? Evet, artık o da mümkün.

Fazlasıyla kentli ve kırılgan bir imaja sahip olmasına rağmen Göksel de pandemiyle beraber kendini doğaya veren isimlerden biri. Arkadaşıyla Göcek'e yerleşen şarkıcı, ilerleyen zamanlarda yılın yarısını İstanbul'da, diğer yarısını ise Göcek'te geçirmeyi planlıyor.

Kalıcı olarak doğayı tercih eden Tuğba Özay...

1997 yılında Manavgat'ta bir çiftlik alan Tuğba Özay, uzun süreli olarak bu çiftliğe yerleşmiş durumda. Bu kararında pandeminin büyük bir etkisi olsa da doğayla iç içe yaşamanın hem fiziksel hem ruhsal açıdan kendisine iyi geldiğini söylüyor.

Özgü Namal da doğayla iç içe olmayı seçen ünlülerdendi.

"Ünlülerdendi." diyoruz çünkü kendisi geçtiğimiz aylarda bilindiği gibi eşi Serdar Oral'ı ani bir şekilde kaybetti ve ardından setlere dönme kararı aldı. Bu trajik olaya kadar eşi ve çocuklarıyla birlikte Muğla, Köyceğiz'de yaşıyordu.

Candan Erçetin güneye değil kuzeye kaçanlardan.

Sık sık çiftliğindeki keyifli anları Instagram ve Youtube'dan sevenleriyle paylaşan Erçetin, doğayla iç içe olmak için diğer pek çok ünlü gibi ülkemizin güneyini değil, tam tersi memleketi olan Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesini seçti.

Paraşüt tutkusu Hayko Cepkin'i Şirince'ye sürükledi.

Uzun yıllar İzmir, Selçuk'ta bulunan eski havalimanında paraşüt atlayışları yaptıktan sonra Şirince'ye yerleşme kararı alan ünlü rockçı, burada doğayla ve hayvanlarla iç içe bir hayat sürüyor.

Organik tarım için doğaya kaçan Yılmaz Erdoğan...

Uzun süredir Muğla, Köyceğiz'de yaşadığı bilinen Yılmaz Erdoğan'ın doğaya daha yakın olmasındaki en önemli sebebi ise organik tarım ve tamamen doğal gıda tutkusu oluşturuyor.

Aslıhan Gürbüz de organik tarım tutkunu ünlülerden biri.

Ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz de kendini organik tarıma veren isimlerden bir diğeri. Öyle ki kendisi bu tutkusunu bir adım daha öteye taşıyıp Balıkesir'de Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Yetiştiriciliği kursuna katılmış.

Özlem Tekin'siz doğaya kaçış olmaz.

Finali tabii ki Özlem Tekin'le yapıyoruz çünkü kendisi bu konudaki en tecrübeli ünlü olabilir. Muğla'nın farklı bölgelerinde yaşamış olan Özlem Tekin'in muhtar adaylığı dahi bulunuyor.

Yılbaşından Kalan Led Işıkları Kullanarak Evinizde Büyüleyici Bir Atmosfer Yaratabilirsiniz - onedio.com
Yılbaşından Kalan Led Işıkları Kullanarak Evinizde Büyüleyici Bir Atmosfer Yaratabilirsiniz - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eexorciist

candan Erçetin Kırklareli li zaten

sqeratarr467

zaten yazıyo

eexorciist

aynen 😂😂

rcpbyrm

herkesin böyle doğa ile kavuşma isteği var ama para yok.

Görüş Bildir