Görüş Bildir
Haberler
TV
Leyla ile Mecnun Ekibinden Yeni Dizi

Leyla ile Mecnun Ekibinden Yeni Dizi

Slaystuck
24.07.2014 - 11:01 Son Güncelleme: 24.07.2014 - 12:00

Leyla ile Mecnun ekibi ekranlara geri dönüyor. Sevilen dizi Leyla ile Mecnun'un oyunları yeniden bir araya gelerek Beş Kardeş isimli dizide oynayacaklar. Leyla ile Mecnun ekibinin Beş Kardeş ile ilgili sürpriz bir gelişme var. Beş Kardeş'te kimler olacak? Leyla ile Mecnun'un Erdal Bakkal'ı Cengiz Bozkurt yeni dizi Beş Kardeş'te yer almayacak. Cengiz Bozkurt neden yok?

Leyla ile Mecnun ekibinin yeni dizisi Beş Kardeş ne zaman hangi kanalda yayınlanacak? Beş Kardeş dizisi konusu nedir kimler oynayacak?

Leyla ile Mecnun ekibinin ay yapım imzalı yeni dizisi Beş Kardeş’te sürpriz gelişme..

Yeni sezonun şimdiden merakla beklenen dizileri arasına giren Beş Kardeş’te daha önce rol alacağı haberleri gelen Cengiz Bozkurt, yeni dizide olmadığını açıkladı. Ekibin ilk yaptığı Leyla ile Mecnun dizisinde Erdal Bakkal’ı oynayan ve ikinci dizi Ben de Özledim’de rol almayan Cengiz Bozkurt yeni dizi Beş Kardeş’te de olmayacak. Cengiz Bozkurt, Twitter adresinden yaptığı açıklamada, “Beş Kardeş dizisiyle ilgili sizi biraz hayal kırıklığına uğratıcam galiba..arkadaşlara hayırlı olsun” dedi.

EKİP GERİ DÖNÜYOR

TRT1’in fenomen dizisi “Leyla ile Mecnun” ekibi, ekrana dönüyor. Ekibin kaptanı Onur Ünlü, TV dünyasında ses getirecek bir adım attı ve Ay Yapım’la anlaştı. Ağırlıklı olarak drama çeken Ay Yapım için Ünlü, “Beş Kardeş” isimli bir komedi dizisi yazıyor.

Ay Yapım’ın yeni sezon için hazırlıklarını sürdürdüğü Beş Kardeş dizisinde rol alacak oyuncular belli olmaya başladı. Dizide Leyla ile Mecnun ekibinden Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin ve Osman Sonant olacak. Dizinin senaryosunu Onur Ünlü yazacak ve dizi yeni sezonda ekranlarda olacak. Ancak hangi kanalda yayınlanacağı belli değil.

BİRBİRİNE ZIT BEŞ KARDEŞİN HİKAYESİ

Birbirine zıt 5 kardeşin eğlenceli maceralarını ekrana taşıyacak olan dizi için “Leyla ile Mecnun”un İsmail abisi Serkan Keskin, ilk anlaşılan oyuncu oldu. Keskin, yeni dizide de 4 kardeşin abisi olacak.

TRT ekranlarının en çok sevilen ve büyük bir beğeni ve tutkuyla izlenen Leyla İle Mecnun dizisi çok sürpriz bir karara imza attı.Leyla ile Mecnun yepyeni bir projeyle ekranlara bomba gibi geliyor.Leyla İle Mecnun ekibi bu sefer farklı bir projeyle ekranlara gelecek.

TRT’nin fenomen dizisi Leyla ile Mecnun bu sefer farklı bir proje ile ekranlara geliyor.Leyla ile Mecnun bu sefer komedi tarzında yepyeni bir projeyle izleyicisiyle buluşuyor.Leyla İle Mecnun Ay Yapım ile masaya oturduktan sonra ‘Beş Kardeş’ adlı komedi dizisi için kolları sıvadı.Ekibin kaptanı Onur Ünlü, TV dünyasında ses getirecek bir adım attı ve Ay Yapım’la anlaştı.

Ağırlıklı olarak drama çeken Ay Yapım için Ünlü, “Beş Kardeş” isimli bir komedi dizisi yazıyor. Birbirine zıt 5 kardeşin eğlenceli maceralarını ekrana taşıyacak olan dizi için “Leyla ile Mecnun”un İsmail abisi Serkan Keskin, ilk anlaşılan oyuncu oldu. Keskin, yeni dizide de 4 kardeşin abisi olacak.

Serkan Keskin Kimdir?

Serkan Keskin oyunculuk hayatına doğup büyüdüğü şehir olan İzmit'te başladı. 1997 yılında ünlü tiyatro yönetmeni Işıl Kasapoğlu'nun genel sanat yönetmenliğinde kurulan İzmit Şehir Tiyatrosu bünyesinde açılan tiyatro kursunda başladı. Hocaları arasında, barış falay, Zuhal Gencer, Melih Düzenli gibi tiyatrocular vardı. Kurs eğitiminin yanı sıra 1998-2001 yılları arasında İzmit Şehir Tiyatrosu'nun oyunlarında irili ufaklı roller aldı. İzmit Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk yaptığı sırada, tiyatro eğitimini geliştirmek için İstanbul'a yerleşti.

1999-2002 yılları arasında yine Işıl Kasapoğlu'nun bölüm başkanı olduğu Akademi İstanbul tiyatro okulunda eğitimi aldı. Tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra 2002 yılında kurulan Semaver Kumpanya'ya katıldı. Uzun yıllar bu grupta oyuncu ve yönetmen olarak çalıştı. Serkan Keskin oyunculuk hayatı boyunca, sinemada Yavuz Turgul, Zeki Ökten, Reha Erdem, Zeki Demirkubuzve Onur Ünlü gibi yönetmenlerin filmlerinde oynadı.

Tiyatroda ise, William Shakespeare, Moliere, Bertolt Brecht, Max Frisch ve Abel Gonzales Melogibi dünya tiyatro edebiyatının ve Orhan Kemal, Turgut Özakman, Sait Faik, Güngör Dilmengibi yazarların eserlerinde rol aldı. Keskin 2011 yılnda, TRT'de tarafından yayınlanan, Leyla ile Mecnun dizisindeki 'İsmail Abi' karakteri ile daha geniş kesimlerce tanındı.

2012 yılında 32. İsmail Dümbüllü Ödülü Serkan Keskin'e verildi.

2013 Mart ayında Leyla ile Mecnun dizisi ekibiyle birlikte kurulan Leyla The Band müzik grubunda bas gitarda yer almıştır.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/leyla-ile-...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
5
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın