Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

13 Adımda KOÜ'lü Olmak

10bPAYLAŞIM

KOÜ lü Olmak.

Üniversite sınavlarına girdiniz, istemeyerek,pardon çok istekli bir şekilde Kocaeli Üniversitesini tercih ettiniz.Tercihleriniz arasında 25 ile 30 arasında bulunan  güzel okulumuzun enfes ayrıcalıkları :)

1. Enfes dağ manzarasıyla , sizlere yayladaymış hissi veren Umuttepe Yerleşkesi.

Okula geldiğinizde ben nereye geldim demeniz olası . ormanın içindeki şirin kulubeyiz aslında:)

2. KIş turizmi için biçilmiş kaftan, doğru yerdesiniz.

Her ne kadar bu sene kış mevsimini ortaya karışık bir mevsim olarak geçirsek de genel olarak kış ayları ,okulun bir sürü noktasına bırakılan tonlarca tuzun ufla puf olmasını izlemekle geçiyor.

3. Kar kış o kadar kötü değil.

Burda sadece ilk ve orta öğretime değil bizede tatil :)

4. Best ever edukeyşın siystem.

Bologna süreci, bir koü 'lünün en büyük sorunudur, Neyse büt geldi. (Sevinemedi)

5. Çok meşur Rektör ve Rektör yardımdıcımız.

Rektörümüz ismi itibariyle erkek  , Rektör yardımıcımız ismi itibariyle kadın zannedilip tam tersinin olduğu söylendiğinde okulun yüzde 80 ni bir anda kedimiz gibi oluyor:)

6. Anlatsana neden bu kadar yalnızssın?

Kampüs o kadar boştur ki kendinizi in cin ile top oynarken bulabilirsiniz . Bir de sis varsa korku filmlerini aratmayan sahneleri yaşamamanız içten bile değildir.

7. İstanbula çok yakın yeaa ondan geldim buraya!!

Kampüsün bu kadar boş olmasının başlıca nedeni öğrencilerin yüzde bayasının İstanbul ' da yaşamasıdır. 3 liraya İstanbul 'a gitme keyfi , gitmeyeni dövüyorlar :)

8. Doğal sauna keyfiii.

Hat 33 ler  , 23 ler , 53 ler, itiraflara konu olmuş , ferhatlar şirinler yaratmış, deri çeketli kız -erkek senden çok hoşlandım beğen yorum at nidaları yükselmiş sosyal ulaşım araçları.

9. Bu sene şenlikler süper olacak !

2 senedir Üniversite şenliklerinde , anlam veremediğimiz bir şekilde hayal kırıklığı yaşamamız , En çok şenlik göçü bizde .

10. Sen yetkili bi abiye benziyosun.

Emniyet mensubu abilerimiz ayda bir iki kez ziyaretimize gelirler.

11. Nerde buluşuyoruz?

Eğer sizde koü lü olursanız çogunlukla buluşma noktanız meşur A kapısı olacaktır.

12. Biri dans mı dedi , tiyatro mu dedi kulüp mü dedi?

Koü lü olmak bir öğrenci kulübüne kaydolmak demektir,çoğu öğrencinin yolu kulüplerden geçmiştir.Okulun dans ve tiyatro kulübü sayesinde eğlencenin dibine vurabilir , kendinizi sahnede 100 lerce seyircinin önünde bulabilrsiniz.Tabi adını saymadığımız nice kulüplerimiz:)

13. Ne ara bitti?

4 senede bitirmenin zor oluduğu bu güzel okulda ,Baki Komsuoğlun da kepleri atınca hüzünle dolacağımız aşikar . Bitti boolummm :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir