Görüş Bildir
Haberler
Kılıçdaroğlu'na Hakaret Eden Çocuğun Dayısı: 'Babası Hükümlü, Vaat Edilen Bir Şey Yok'

Kılıçdaroğlu'na Hakaret Eden Çocuğun Dayısı: 'Babası Hükümlü, Vaat Edilen Bir Şey Yok'

Erdoğan’ın Trabzon’da Kılıçdaroğlu’na hakaret ettirmek için mikrofon uzattığı çocuğun dayısı Kemalettin Aydın, “Ben bir tarafım. Ancak bir kişiye hakaret etmeyi doğru bulmuyorum” diye konuştu. Dayı Aydın’ın, Meclis’te memur olarak çalıştığı öğrenildi. Öte yandan çocuğun cezaevindeki babasının dosyalarına ise AKP Milletvekili Salih Cora'nın sahibi olduğu hukuk ofisinin baktığı ortaya çıktı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Halk TV'den Seyhan Avşar'ın haberine göre dayı Kemalettin Aydın, yeğeninin kürsüye çıkması nedeniyle üzgün olduğunu belirterek, “Ben bir tarafım evet. Ama beni tanıyanlar bilir. Kimseye saygısızlık asla yapmam. Doğruda bulmam” dedi.

Yeğenin kürsüdeki konuşmasının ardından sosyal medyadan Erdoğan ile çekilen fotoğrafını, “Yarından itibaren babam gelecek. Çok şükür babamı çıkaracaklar” şeklinde bir yazı ile paylaşmasına ilişkin de konuşan Aydın, “Çocuğun babası hükümlü. Adam yaralamaktan içeride. 11 yıldır içeride. Yakın tarihte de çıkamaz. Baba düşkünü bir çocuk. Çocuğa vaat edilen bir şey yok” diye konuştu.

'Taraf olduğum için burada değilim'

'Taraf olduğum için burada değilim'

Aydın, “Sizi ve kız kardeşinizi Trabzon Milletvekili Salih Cora'nın işe aldığı iddia ediliyor doğru mu?” sorusunu ise “Yalan. Anne 6-7 yıldır aynı işte çalışıyor. Ben bugüne kadar çok sayıda CHP'li işe aldırdım. Taraf olduğum için burada değilim” ifadeleriyle yanıt verdi.

Baba 6 suçtan sabıkalı

Baba 6 suçtan sabıkalı

Çocuğun babası Bülent Gürsoy'un bir silahla yaralama olayına karıştığı, bir kişiye hedef almasına karşın seken kurşunların 6 kişiye isabet etmesi her kişi için ayrı ayrı ceza aldığı öğrenildi.

Ayrıca babanın 6 suçtan sabıkalı olduğu, dosyalarına ise AKP Milletvekili Salih Cora'nın sahibi olduğu hukuk ofisinin baktığı bilgisi edinildi.

Erdoğan’ın Trabzon mitinginde mikrofon uzattığı küçük çocuk, Kılıçdaroğlu'na "hain" demişti.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
61
32
14
9
3
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Halil Değerli

Vaat önemli değil... .... Küçük bir çocuğun kullanılması.... .... 😠🤪😡

Kıtmir Kıtkıt

Türk siyasi tarihi böyle bir pespayelik görmüş müdür?

Can Kutlu

Çok şey yazmak istiyorum yazamıyorum. Yahu bu kadın milleti bu hödükleri çok mu arıyor? Üstüne üstünlük bir de çocuk yapıyorlar bu hödüklerden. Cezasını hem ... Devamını Gör