Görüş Bildir
Haberler
Kenan Işık'tan Sevindirici Haber

Kenan Işık'tan Sevindirici Haber

Ulaş
15.05.2014 - 18:30

Yaklaşık 1.5 aydır hastanede tedavi gören Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? Tüm Türkiye nefesini tuttu Kenan Işık'tan gelecek iyi haberleri bekliyor.Ünlü sanatçı Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında sevindirici haberler ise ardı ardına geliyor. Son gelen bilgilere göre Kenan Işık'ın sağlık durumu iyiye gidiyor. 

Yaklaşık 1.5 aydır hastanede tedavi gören Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? Tüm Türkiye nefesini tuttu Kenan Işık'tan gelecek iyi haberleri bekliyor.Ünlü sanatçı Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında sevindirici haberler ise ardı ardına geliyor. Son gelen bilgilere göre Kenan Işık'ın sağlık durumu iyiye gidiyor. (Kenan Işık)

GÖZLERİNİ AÇTI

Günlerdir eşi Kenan Işık'a refakatçi olan Beril Işık, 'Gözlerini açtı. Bilincinin yerine gelmesini bekliyoruz' dedi. Işık, tiyatrocunun bilinci kapalı olmasına rağmen gözlerini açmasının, dokunmaya tepki vermesinin umutlarını artırdığını belirtti.

Tiyatrocuya şiir dinleten, şarkı çalan, Kitap okuyan Işık, şunları söyledi:

'Süreç uzun olacak. Seslenildiğinde, dokunulduğunda yüz ifadesinin mutluluk tablosu çizmesi beni sevindiriyor. Şimdi gözlerini açıyor, dokunulduğunda yüzünde ve vücudunda kıpırdanmalar oluyor. Algıları açık ama bilinci açılmadı. Doktorlar umutlu konuşuyor. Bir an önce bilincinin yerine gelmesini ve bizi tanımasını bekliyoruz.'

Bir aydır komada yatan Kenan Işık için doktorlarından açıklama geldi. Kenan Işık için doktorlarından sevindirici haber. Peki Kenan Işık'ın son durumu nasıl? Doktorlar Kenan Işık için ne dedi? Kenan Işık iyileşiyor mu? Kenan Işık son durumu hakkındaki tüm bilgile burada...

Geçirdiği beyin kanaması sonucu yaklaşık bir aydır uyutularak tedavi edilen Kenan Işık'tan güzel haberler var. Daha önce de sevdiği türküler dinletilerek tepkisi ölçülen sanatçının bu kez de sevdiği şiirlere tepki verdiği gözlendi. Solunumunu kendisi yapan Kenan Işık'ın sağlık durumu ile ilgili son bilgiler Milliyet.com.tr'de

Bir aydır komada yatan ünlü sunucu Kenan Işık, kendisinin sevdiği şiirlerin okunmasına tepki vermeye başladı.

İstanbul'da geçirdiği beyin kanaması sonucu bir ayı aşkın süredir tedavi gören ünlü sunucu Kenan Işık, umut vermeye başladı. Beril Işık, eşinin sağlığında her gün biraz daha ilerleme olduğunu belirterek şöyle dedi:

Refleks olarak dokunmaya ve sese bilinçsiz olarak gözlerini açıp kapatıyor. Çok sevdiği ve kendisinin de zaman zaman söylediği şiirleri dinletiyoruz. Bilinci kapalı olmasına karşın algıları açık. Kitap ve şiir okuduğumuzda yüzünün şeklinin değişmesi ve ifadesinden, okunanları algıladığını gösteriyor. Solunumunu kendisi yapıyor.Türkiye Kenan Işık'tan gelecek iyi haberleri bekliyor. Peki Kenan Işık'ın sağlık durumu şu anda nasıl? Kenan Işık'ın uyutulma kararı devam ediyor. Ünlü sunucu ve tiyatrocuya memleketinin türküleri dinletiriyor. Kenan Işık'ın sağlık durumu ile ilgili son gelişmeleri sizlere aktaracağız. Kenan Işık'ın ailesi sevenlerinden dua istiyor.

Geçirdiği beyin kanaması sonrası ameliyata alınan ve tedavisine uyutularak devam edilen Kenan Işık'ın sağlık durumunda ne gibi değişiklikler yaşanıyor? Kenan Işık ile ilgili son bilgiler ne? Kenan Işık için uyutulma kararı devam ediyor. Ünlü tiyatrocunun tedavi sürecinde memleketi Malatya'nın türküleri dinletiliyor.

Ünlü oyuncunun dinlediği Malatya Türkülerine fiziki olarak tepki verdiği belirtiliyor. Ünlü tiyatrocu Kenan Işık'ın yoğun bakım ünitesindeki tedavisi sürüyor. Ünlü oyuncunun uyutularak tedavisine devam edildiğini anlatan eşi Beril Işık, 'Şimdiye kadar tedaviye olumlu cevap verdi. Her olumlu cevap bir adım daha ilerlemesini sağlıyor. Fizik tedavisi devam ediyor. Malatya türküleri ve uzun hava dinletiyoruz. Bunlara da fiziksel olarak tepki veriyor' dedi.

İlerleyen süreçte konuşmaya başlayarak ünlü oyuncunun tepkilerini ölçeceklerini anlatan Beril Işık, 'Sabırlı olmamız lazım. Ona dokunduğumuz zaman kıpırdayarak tepki vermesi büyük bir gelişme. Bu gelişmeler bizi sevindiriyor. Hissediyor, algılıyor ve yaptıklarımıza cevap veriyor' ifadelerini kullandı.

Kenan Işık kimdir

Balmumcu'daki Renaissance İstanbul Bosphorus Otel'in saunasından çıkarken, ayağının kayması sonucu yere düşerek başını sert zemine çarpan ve acilen ameliyata alınan duayen sanatçı Kenan Işık yaşıyor mu, öldü mü, Kenan Işık öldü iddiaları internette dolanıyor, resmi açıklama henüz yapılmadı, Kenan Işık sağlık durumu son durum ne, Kenan Işık kimdir? 3,5 saat süren ameliyatın ardından sanatçı, yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı ancak akşamdan beri internette konuyla ilgili öldü iddiaları dolanıp duruyor. Ünlü oyuncunun sadece donanım haber, inci sözlük ve Uludağ sözlük gibi sosyal paylaşım sitelerinde öldüğü iddia ediliyor. Umarız ortada öyle bir şey yoktur. Bu konuda henüz net bir açıklama yapılmadı.

  • Milliyet
Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/kenan-isik...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın