Kaos Ateşi Yükseliyor! Gıybet Kazanı Yine Haftanın En Sağlam Dedikodularıyla Kaynıyor! 🔥

234PAYLAŞIM

Bu hafta gıybet kazanı yine fokurdadı. Bakalım neler neler olmuş!

1. Haftaya maalesef ki son derece üzücü bir olayla başladık. Sıla'yı yanında avukatıyla o açıklamayı yaparken görmek üzdü...

Sıla, Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü ve bu sebeple de şikayetçi olduğunu açıkladı. Çift daha yeni barışmıştı ve daha önceki ayrılıklarında doğrulanmasa da bir tokat atma mevzusunun olduğu söyleniyordu. Yıllar öncesinden Ahmet Kural'ın daha önce de şiddet uyguladığı bir kadının beyanı vardı fakat yeterince ünlü olmadığı için basında yer bulmamış ve kimse inanmamıştı. İşte sonuç...

Sıla'nın sosyal medya paylaşımı üzerine de kaos başladı... Ahmet Kural'ın savunma yaptığı videosu herkesi şaşırttı!

Şoktayız! Kıskanılan Aşkta Sona Gelindi: Ahmet Kural Sıla'yı Darp Etti! - onedio.com
Şoktayız! Kıskanılan Aşkta Sona Gelindi: Ahmet Kural Sıla'yı Darp Etti! - onedio.com

Sinirden titreyerek, tarihleri dahi karıştırarak yaptığı sesli açıklamadan sonra sosyal medya hesaplarından yazılı olarak da Sıla'nın iddialarına cevap verdi. Şiddet uyguladığını yalanladı, "itişme oldu" dedi, hatta bariz imalarla Sıla'nın "çok yanlış şeyler yaptığını" vurgulamaya çalıştı.

Hepsini sizler için derledik. 👆

Ünlülerin büyük bir kısmı Sıla'nın ve şiddete uğrayan tüm kadınların yanlarında olduklarını açıklarlarken; aradan bazı çirkinlikler de çıkmadı değil!

'Kadın' Konusuna Yaklaşımlarıyla İnsana "Allahım Sen Bizi Kimlerle Sınıyorsun?" Dedirten Ünlü İsimler - onedio.com
'Kadın' Konusuna Yaklaşımlarıyla İnsana "Allahım Sen Bizi Kimlerle Sınıyorsun?" Dedirten Ünlü İsimler - onedio.com

Tuğba Ekinci, Ahmet Kural'a destek çıkarken bir taraftan da Sıla'yı suçladı ve bu çirkin söylemlerini daha da ileri götürerek "İstemeyen bayan dayak yemez" dahi dedi. Akıl alır gibi değil!

2. Darp ve tehdit suçlamalarıyla mahkemelere düşen tek isim Ahmet Kural değildi. Murat Başoğlu, yine bir skandalla karşımızda:

Murat Başoğlu'nun eski eşi, yanındaki bir arkadaşını darp ettiği ve kendisini de ölümle tehdit ettiği sebebiyle Başoğlu'ndan şikayetçi oldu. Başoğlu gözaltına alındı. Asıl dayak yiyen tarafın kendisi olduğunu söyledi ve eşinin adam tutup onu dövdürdüğünü öne sürdü. Açıklaması son derece ilginçti:

"Eşim kafama silah dayasa bile ondan şikayetçi olmayacağım. Ben namuslu bir adamım, namussuz değilim benim hakkımda artık televizyonlarda konuşmasınlar."

Ardından Amerika'ya gidip yeni bir hayat kurmak istediğini açıkladı ama bu dava üzerine Başoğlu'na yeniden yurtdışı yasağı getirilmişti...

Murat Başoğlu Gözaltına Alındı: Eski Eşi Hande Bermek'i Ölümle Tehdit ve Arkadaşını Darp İddiası - onedio.com
Murat Başoğlu Gözaltına Alındı: Eski Eşi Hande Bermek'i Ölümle Tehdit ve Arkadaşını Darp İddiası - onedio.com

Bakalım Başoğlu daha ne maceralarla karşımıza çıkacak... Her seferinde şaşırtmayı başarıyor doğrusu!

3. Neyse... Bu karanlık gündemleri biraz pozitif ve aşk dolu haberlerle dağıtalım. Bu haftanın başında sosyal medyanın yıldızı belliydi:

Miray Daner, sevgilisi Kubilay Aka ile 29 Ekim kutlamaları sırasında çekilmiş fotoğraflarını paylaşınca sosyal medya coştu. Gençlerimiz pek güzel, pek şirin maşalllah!

4. İrem Derici ise bu hafta ışık hızında biten ilişkisiyle gündeme geldi!

İrem Derici ve yeni sevgilisi Genco Ecer'in bir süredir görüştüğü biliniyordu fakat bu haftanın başında ilk kez el ele görüntülendiler. Hatta kendilerine ilişkilerine dair soru soran magazincilere "Biz Genco ile arkadaş ortamında tanıştık. Konuştuk, anlaştık. Kafalarımız uydu ve bir ilişkiye başladık" açıklamasını dahi yaptılar. Gayet güzel görünüyordu. Ama ışık hızında nazar değmiş olmalı ki haftasonunda ayrıldılar! "Daha fazla kırılmamak adına" ayrıldıklarını açıklayan çift, sosyal medya hesaplarından da birbirlerini karşılıklı sildiler.

5. Demet Akalın'ın da Okan Kurt ile barışıp barışmadığı bu haftanın en konuşulan gıybetlerinden biriydi!

Demet Akalın boşanmasına dair "Hayatımda pek değişiklik olmadı. İnşallah her şey güzel olacak. Keyfim çok yerinde" açıklamasını yapmıştı fakat haftanın ilerleyen günlerinde Ece Erken, "Demet Akalın'ın çok yakınlarından öğrendiğim bir haber, barışmışlar. Hafta içi Okan, Demet'te kalıyormuş. Biz bunu biliyorduk zaten bekliyorduk. Demet, Cumhuriyet kortejine katılmış ve çok mutluymuş." açıklamasını televizyon programı üzerinden yaparak çiftin yeniden beraber olduğu müjdesini verdi.

Fakat Demet Akalın "kesinlikle öyle bir şey yok" diyerek son noktayı koydu. Yine de aradaki buzların eridiği ve Kurt'a eskisi kadar öfkeli olmadığı söyleniyor.

6. Barıştılar! 😱

Magazin basınına en çok malzemeyi veren çift Murat Dalkılıç ve Hande Erçel bu hafta itibariyle yeniden beraber! Fakat söylentilere göre Dalkılıç, "Bu defa asla kimseye duyurmayacağız, kızın üzerine çok gidiyorlar" diyerek bu ilişkiyi gizli tutacaklarını belirtiyormuş. Hadi bakalım...

7. Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftinden de doğum sonrası ilk kare geldi. Ayrıca 40 kurbanlık hayvandan sonra ilk hediye de...

Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftinden de doğum sonrası ilk kare geldi. Ayrıca 40 kurbanlık hayvandan sonra ilk hediye de...
Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftinden de doğum sonrası ilk kare geldi. Ayrıca 40 kurbanlık hayvandan sonra ilk hediye de...

Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan'a doğum hediyesi olarak 2 milyon TL değerinde zırhlı araç aldı! İlginç bir hediye olduğu kesin. Ama Aslıhan fotoğrafta bu hediyeyi beğenmiş gibi duruyor doğrusu.

8. Bu hafta Aleyna öyle bir "takibe takip!" yaptı ki...

David Beckham ve Victoria Beckham'ın yakışıklı oğulları Brooklyn Beckham, Aleyna Tilki'yi Instagram üzerinden takip etti. Bizim Aleyna da durur mu? Yapıştırdı geri takip'i!

Biraz erken heyecanlanmış olabiliriz ama şöyle bir düşününce... Neden olmasın ki?!

Dostlar Neler Oluyor? Brooklyn Beckham Aleyna Tilki'yi Instagram'dan Takip Etti, Ortalık Yıkıldı! - onedio.com
Dostlar Neler Oluyor? Brooklyn Beckham Aleyna Tilki'yi Instagram'dan Takip Etti, Ortalık Yıkıldı! - onedio.com

Siz ne dersiniz? Olur mu bu iş? 🤔 Belki Brooklyn de annesi gibi Pop Yıldızı genç hanımlardan hoşlanıyordur... 😂

9. Bir aşk ise sessiz sakin bir şekilde bitti. Dilan Çiçek Deniz, artık yalnız!

Yaklaşık 1 yıldır beraber olan, daha geçen hafta birlikte gayet mutlu bir şekilde görüntülenen Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç, sürpriz bir kararla yollarını ayırdı: "Artık anlaşamıyoruz" açıklamasını yaptılar. Ayrılığın Dilan Çiçek tarafından geldiği iddia edililiyor. Dilan Çiçek, Andıç'ı sosyal medya hesaplarından silerken; Andıç, Çiçek'i hala takip ediyor.

Yeniden barışırlar bizce, buraya yazıyoruz!

10. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin de bebeklerinin cinsiyeti belli oldu: Erkek!

Her şeyin son derece iyi gittiğini açıklayan ikili, bebeklerinin erkek olacağını öğrendiklerini de paylaştılar. Bir ufak Özçivit daha geliyor, nargilelerinizi saklayın! 😂

11. Serdar Ortaç'ın başından bela eksik olmayan bahtsız eşi Chloe ile ilgili bu hafta yine tuhaf iddialar ortaya atıldı. Yoksa şiddet mi var?!

Asena Atalay, Serdar Ortaç'ın eşinin motor kazası geçirmediğini, gittiği barda darp edildiğini iddia etti. Hatta Serdar Ortaç'ın bu yüzden Chloe'ye kızdığını ve yanına gitmemesinin sebebinin de bu olduğunu söyledi. Serdar Ortaç bu iddiaları yalanladı, "iki kol ve kalça kırığı... Bu bir kavgada olsa adeta işkence olurdu" dedi.

Chloe'ye acil şifalar diliyoruz.

12. Bu haftanın en gösterişli etkinliği ise kesinlikle Kerimcan'ın doğum günü oldu!

Bir siz yoktunuz, o derece! Tüm ünlülerin akın ettiği bu partide topuklu ayakkabıdan şampanya mı içilmedi, çılgın danslar mı yapılmadı... Neler neler!

Böylesine "olaaay" bir parti elbette ki çenemizi fazlasıyla yordu!

300 Bin Liralık Hediye Geldi! 24 Yaşına Giren Kerimcan Durmaz'ın Doğum Günü Partisine Ünlüler Akın Etti - onedio.com
300 Bin Liralık Hediye Geldi! 24 Yaşına Giren Kerimcan Durmaz'ın Doğum Günü Partisine Ünlüler Akın Etti - onedio.com

Kim, ne yapmış, neler almış, ne kadarmış... Her detayı sizler için teker teker didikledik ve derledik.

13. Hakan Sabancı ise vatani görevini tamamladığı gibi ortamlara geri döndü!

Hakan Sabancı ise vatani görevini tamamladığı gibi ortamlara geri döndü!
Hakan Sabancı ise vatani görevini tamamladığı gibi ortamlara geri döndü!

"Günler geçmedi ama güzeldi." dedi. Pera Palas Otel'deki bir davete katılan Sabancı, askerliğin ne kadar ciddi bir müessese olduğuna da vurgu yaptı. Sabancı geri döndüğüne göre aşklı gıybetlerimiz gene şenlenecek anlaşılan!

14. Hala hastanede olan Cem Özer ve Mehmet Ali Erbil için ise umutlu bekleyiş sürüyor.

Cem Özer'in eşi Pınar Dura, “Cem’im, seninle tek göz odada yaşarım. Seninle gerekirse mercimek kaynatır yerim. Yeter ki sen hep yanımda ol. 28 Ekim Pazar günü yeniden nefes almaya başladım. Çünkü aşkım uyandı. Dünden beri bizimle konuşuyor.” diyerek Özer'in sağlık durumunun iyiye gittiğini açıkladı.

Mehmet Ali Erbil ise organların korunması amacıyla hala uyutuluyor. İkisine de acil şifalar diliyoruz.

15. Ve kazanımızı yine absürt bir görüntüyle kapatıyoruz: Seda Sayan topuklu ayakkabıları ile kaykay denemesi yaparken...

Ve kazanımızı yine absürt bir görüntüyle kapatıyoruz: Seda Sayan topuklu ayakkabıları ile kaykay denemesi yaparken...
Ve kazanımızı yine absürt bir görüntüyle kapatıyoruz: Seda Sayan topuklu ayakkabıları ile kaykay denemesi yaparken...

"Sokaktan olimpiyatlara” sloganıyla hayata geçen sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki etkinliğe topuklu ayakkabıyla katılan ve kaykay yapmaya çalışan Seda Sayan baya zorlandı. Bebek Parkı'nda gerçekleşen bu etkinliğe neden böyle bir kombinle geldiği sorusunun cevabı ise sonsuza dek bilinmeyecek... 😂

Haftaya görüşmek üzere, hoşçakalın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
xselketx

aleyna tilkiyi niye listeye katma gereği duydunuz geriden geliyorsunuz sanırım brooklyn unf atti zaten kıza geri çok şükür

aycaipekci

Çok şükür mü ? :D niye ki ?

dogukan-ozkan5

Görüş Bildir