Murat Başoğlu Gözaltına Alındı: Eski Eşi Hande Bermek'i Ölümle Tehdit ve Arkadaşını Darp İddiası

 > 
28PAYLAŞIM

TV sunucusu Murat Başoğlu, eski eşi Hande Bermek'i ölümle tehdit ettiği ve eski eşinin arkadaşını darp ettiği iddiasıyla göz altına alındı.

Tehdit ve darp iddiasıyla gözaltına alınan Murat Başoğlu, adliyeye sevk edildi

DHA'nın aktardığına göre, Bodrum'un Gündoğan Mahallesi'nde Murat Başoğlu ile boşandığı eşi Hande Bermek arasında tartışma çıktı. Bu esnada, Bermek'in yanındaki arkadaşı Emre Sönmez ile Murat Başoğlu arasında arbede çıktı ve olayın ardından iki isim hastaneye giderek rapor aldı. 

Yaşanan bu tartışma ve arbedenin ardından, Murat Başoğlu'nun Hande Bermek'i ölümle tehdit etmek, Emre Sönmez'i ise darp etmek iddiasıyla göz altına alındı.

Başoğlu hakkında 3 ay süreyle tedbir kararı

Bugün adliyeye sevk edileceği öğrenilen Murat Başoğlu hakkında, 6284 sayılı 'Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun' kapsamında 3 ay süreyle önleyici tedbir uygulanmasına karar verildi.

Murat Başoğlu ile Hande Bermek evliliği, 'Başoğlu ve öz yeğeni arasında yaşanılanlar' kamuoyuna sızdırıldıktan sonra sallantıya girmiş, çift geçtiğimiz sene anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı.

Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı, 'hayasızca hareketler' suçlaması ile yargılandıkları davada beraat etmişti 👇

‘Hayasızca Hareket'ten Yargılanan Başoğlu ve Yeğenine Beraat - onedio.com
‘Hayasızca Hareket'ten Yargılanan Başoğlu ve Yeğenine Beraat - onedio.com
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir