Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Instagram Kullananlar Buraya: Şimdiye Kadar Yapılmış En İyi Instagram Analizi!

Anasayfa
 > Yaşam

Ekşi sözlük yazarlarından silverleaf'in paylaştığı bu entry ile siz de Instagram fotoğraflarınız için minimalizmin önemini anlayacaksınız.

Not: Bu yazı, yazarının izniyle yayımlanmaktadır!  

Bir süredir kullandığım, aslında bir yerden sonra kullanmaktan vazgeçip (umudumu kesip) kendi kendime kurcalamaya başladığım program. En sonunda bir şeyler yazayım dedim ama...

Yok. Biz bunu yapamayız. Bu programda çuvalladık bana göre. buraya kadar iyiydi ama işte.

Bir başka grup: Sokak fotoğrafçıları.

Bir başka fotoğraf tarzı, hani şu yer altına girenler. Metro, tramvay fotoğrafı çekenler. Bunun hastasıyım. Adamlar müthiş şeyler çıkarıyor.

Bir başkası: Yediği yemeğin fotoğrafını çekenler, hani. Başta demeyeceğim dedim ama insan dayanamıyor.

Mesela şu:

Kadının çektiği yemek fotoğrafına bakın bi:

Güzel binalar yapalım bi iki fotoğraf da biz çekelim.

Bir parkımız olsun böyle adam gibi. Gençlik Parkı'nın ortasından geçen kokulu olduğu fotoğraftan bile belli olan yapay nehirlerimiz olmasın.

Çelişki şu: kendimiz olmak istiyoruz ama evrensel olmak da istiyoruz. Sen evrensel olana kendi yorumunu kat. Oraya "mug" (böğ) fotoğrafı değil türk kahvesi fincanı koy. Sade ama. Yanında danteller bir şeyler yok. Bunu yapalım ya. Bu işte.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
399
220
52
35
15
14
6
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?