İnsan Değilsiniz! Cemal Metin Avcı Tarafından Katledilen Pınar Gültekin'in Ardından Yapılan Kan Dondurucu Yorumlar

10bPAYLAŞIM

Sizinle aynı havayı solduğumuz için utanıyorum!

Tüm Türkiye bugün Pınar Gültekin'in bir erkek tarafından katledilmesiyle kahroldu. Bu güzel gülüş artık aramızda değil.

Cinayetin tek şüphelisi olan Cemal Metin Avcı, ilk ifadesinde Pınar'ı öldürdüğünü itiraf etti. Hem de insanın içini paramparça eden detaylarla!

Acı Haber Geldi: Muğla'da Kayıp Olan Üniversite Öğrencisi Pınar Gültekin'in Cesedi Ormanlık Alanda Bulundu - onedio.com
Acı Haber Geldi: Muğla'da Kayıp Olan Üniversite Öğrencisi Pınar Gültekin'in Cesedi Ormanlık Alanda Bulundu - onedio.com

Bizim daha acımız tazeyken, elimiz ayağımız sinirden zangır zangır titrerken sosyal medyada öyle yorumlar yapıldı ki insanın kanı vücudundan çekilir. Bir bakar mısınız şu yazılanlara?

Yetmedi, Cemal Metin Avcı için bir Instagram profili açarak "Kimse birini durduk yere öldürmez. Kız bağ evine gelmeyi kabul ediyorsa ne olduğu bellidir" diyecek kadar alçaldılar!

Şu aşağılık zihniyete bir bakın!

Zalimsiniz!

Daha fazlasını okumaya gücünüz yeterse eğer, Ekşi Sözlük'teki şu başlığa da bakabilirsiniz. İnanılır gbi değil!

Bu gülüşü solduran kadar, cinayete sebep arayanlar da en az katil kadar sorumludur. Kirli kafalarınız batsın. Aynı havayı soluduğumuz için utanıyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sevgii

tecavüze uğrayan hayvanlarda mı kuyruk salladı, evli erkeklerle birlikte diye yaftalandı??? şu zihniyetten bi çıkın artık. şiddeti, tacizi, tecavüzü hak görenler mayası bozuk olan insanlar..

fatma-kivancli-farrow

YAPMAYIN!.. "ÖLEN HER KADININ ARDINDAN "MASUMDU", "GÜZELDİ", "İYİYDİ"... DEMEYİN BAHANE ARAYANLARI HAKLI ÇIKARMAYIN. BİRİLERİNE GÖRE MASUM, GÜZEL, İYİ OLMAYANIN ÖLDÜRÜLMESİNİ NORMALLEŞTİRMEYİN... YAPMAYIN!... KÖPEĞE TECAVÜZ EDEN PİSLİKLE İLGİ GÖNDERİ YAZARKEN, "KUYRUK MU SALLADI, AÇIK MI GİYDİ, BARA MI GİTTİ" DEYİP DE BUNLARI BAHANE EDENLERE HAK VERİR GİBİ GÖRÜNMEYİN... ŞİDDETE, TECAVÜZE KARŞI ÇIKARKEN KULLANDIĞINIZ DİLE ÇOK DİKKAT EDİN, KATİLİN, SAPIĞIN ARKASINDA OLUP MAĞDURU SUÇLAYANLARIN DÜŞÜNCE VE DİL ÖRGÜSÜNE DÜŞMEYİN... ONLARI VE VARLIKLARINI SAĞLAYAN YAPIYI KABULLENMEYİN, GÜÇLENDİRMEYİN... MESELA KATİLE, SAPIĞA "OROSPU ÇOCUĞU", "İBNE", "HAYVAN" DEMEYİN... ASIL SORUMLULARI, ARKASINA GİZLENDİKLERİ, CESARET ALDIKLARI YAPILARI GÖZ ARDI ETTİREREK ÖFKEYİ TAM DA ONLARIN İSTEDİĞİ YERLERE, ONLARIN KARŞINDA HEP EN MAĞDUR OLANLARA, YÖNLENDİRMEYİN...

bbbbb

Anlamadıkları bir şey var, kız ayrılmış belki de evli olduğunu bile bilmiyordu, öğrenince ayrıldı. Yine de ne olursa olsun böyle bir ölümü hak ettiğini düşünmeleri canilik. İnşallah daha beterleri kendi başlarına gelir, ben artık bu orospu evlatlarının zihniyetinden bıktım usandım.

fatma-kivancli-farrow

Haklı bir başkaldırı lakin finalde cinsiyetçi bir küfür hiç olmamış!

bbbbb

Neden orospuluğu sadece kadınlar mı yapıyor?

2mimetreymis

asfnijsnga orospu evladi demissin aw??? bunlari babalari dogurmadigina gore cinsiyetci bir kufur oluyor aw asjgkmsdl

bbbbb

Niye, bir çocuk sadece annenin mi evladı oluyor? Ha yani babanın hiç katkısı yok hımm peki.

merve-cindoruk

Ulan Allah sorar bu lafları, madem o kadar müslümansınız, iki gözünüzle görüp şahitlik etmedikçebir kadının namusuna laf etmenin günah olduğunu bilirsiniz. Bu; başı kapalı kızımıza da yapılsa, başı açık ve sizin "modern" dediğiniz kızımıza da yapılsa, evlisine, bekarına ve hatta bırak cinsiyetini kadınına erkeğine trans bireyine yapılsa da AYNI TEPKİYİ göstermeliyiz, tabi biraz insansak...

pazartesi

Tek başıma yaşıyorum. Arkadaşlarımda cinsiyet gözetmiyorum. Akşam 9-11 gibi evde oluyordum. Evli bir velim askıntı oluyordu, sürekli takip halindeydi. Hatta bağlı bulunduğu durağı bırakıp benim evimin olduğu durağa gelmişti. beni öldürüp gömse, arkadamdan söylenecek şeyleri biliyorum. Sanırım tek şansım, adamı alttan alta tehdit etmem ve aniden hem evden taşınmam hem de il içi istemem oldu. Eğer başıma birşey gelseydi kimse şey demeyecekti:' adam uyuşturucı bağımlısı bir pislik.'. Ayrıca evde oturanlara birşey olmuyorsa fatma nur çelik neden hayatta değil?

Görüş Bildir