Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İki Gün Boyunca LSD Kullanıp Simpsons İzleyen Adamdan Herkesi Şaşkınlığa Uğratan Açıklama

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

LSD etkisi altında olduğu 2 gün boyunca durmadan Simpsons izleyen bir adamın ünlü dizi hakkında yazdıkları okumaya değer. Reddit kullanıcısı doobleschnauzer'ın asit etkisinde yazdıklarına bakılırsa hepimiz Bart'ız, hepimiz Lisa'yız, hepimiz Homer'ız, hepimiz Maggie ve Marge'ız. Aslında biz Simpson ailesinin ta kendisiyiz.

İşte yazının tamamı:

Kaynak: http://www.theladbible.com/articles/a-ma...

''Simpsons şimdiye kadar yapılmış en iyi komedi. Simpsons hepimizin hikayesi. Marslılar dünyaya inip de tarihimizi sorduklarında onlara Simpsons'ın tüm sezon DVD'lerini vereceğim.

Hepimiz Bart'ız-- Hepimiz değersiz hissediyoruz ve takdir edilmediğimizi düşünüyoruz çünkü insanlar iyi yanlarımız yerine kusurlarımıza odaklanıyor. Hepimiz kötü insanlardan etkilenmiş ve insanları kötü etkilemişizdir. Hepimiz canımızı acıtan heyecanlar peşindeyiz.

Hepimiz Lisa'yız-- Hepimiz değersiz hissediyoruz ve takdir edilmediğimizi düşünüyoruz özellikle aklın ve mantığın sesi olmak için çabaladığımızda ve sevdiğimiz insanlar bizi görmezden geldiğinde. Her şeye rağmen başarısız olduğumuzu ve hiçbir yere varamadığımızı düşünüyoruz. Bizi hiçbir zaman anlamayacak insanlara tutuklu kalmış gibi hissediyoruz.

Hepimiz Marge'ız--Hepimiz değersiz hissediyoruz ve takdir edilmediğimizi düşünüyoruz özellikle endişelerimizi dile getirmeye çalıştığımızda ve değer verdiğimiz insanlar bizi dırdırcı olarak gördüğünde. Hepimiz, sevdiklerimiz tarafından kendi kişiliğimizi hiçbir zaman geliştiremeyeceğimiz bir noktaya doğru bastırılmış gibi hissediyoruz.

Hepimiz Homer'ız--Hepimiz değersiz hissediyoruz ve takdir edilmediğimizi düşünüyoruz, bunu hak etmiyor olsak da. Hepimiz kurnazız ve bilerek görmezden geliyoruz. bizi hiçbir zaman tatmin etmeyecek bir hayatın acısını dindirmek için kafa patlatıyoruz.

Hepimiz Maggie'yiz--Hepimiz değersiz hissediyoruz ve takdir edilmediğimizi düşünüyoruz çünkü sesimizi duyuramıyoruz ve unutulmuş hissediyoruz. Hiç kimsenin fark etmediğini düşündüğümüz yeteneklerimiz var. Ve eğer siz de benim gibi birçok uyuşturucu kullanıyorsanız fena halde düşüştesiniz.

Ne kadar çabalarsa çabalasınlar, hiçbir yere ait olamıyorlar. Hiçbir zaman değişmeyecekler.
Hepimizin kötü ebeveynleri var, hepimiz kötü ebeveynler olacağız(çocuğu olanlarımız), ve hepimiz aşkı bağımlılıkta buluyoruz.

Springfield, bir insan beyni. Burada yaşayan her bir karakter, bizden bir parçayı temsil ediyor.

Shelbyville de bir diğer insan beyni. Birebir aynı olsak da; hiçbir sebep yokken birbirimizden nefret ediyoruz.

Simpsons Amerikan toplumunu geliştirdi. Amerikan siyasetinin her iki tarafındaki yolsuzluk konusunda, homoseksüel hakları hakkında, iyi ve kötü ebeveynlik, evcil hayvan sahipliği konusunda, vejetaryenliğin kuralları hakkında, mizah ve diğer her şey hakkında konuşmamızı sağladı.

En başarılı animasyon çizerleri (Brad Bird gibi) ve en iyi komedi yazarları Simpsons üstünde çalışıyor, bu yüzden nasıl komedi yazılacağının ve karakterlerin nasıl canlandırılacağının mükemmel örneği olan bir tablo ortaya çıkıyor.

Biz Springfield'ın ta kendisiyiz. Hepimiz Simpsons'ız. Matt Groening bir tanrı. Dan Castallaneta, Yeardley Smith, Nancy Cartwright, Julie Kavner, Hank Azarea, ve Harry Shearer gelmiş geçmiş en başarılı eleştirmenlerden, doğaçlama oyuncularından ve seslendirme sanatçılarından bazıları.

Asit alın ve Simpsons izleyin. Şimdi Simpsons zamanı. Tanrı Simpsons'ı kutsasın.''

Onedio IQ'yu Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aynelhayat21

lsd almadanda anlıyom ben bunları *-*

colpan

ahh ahh ! sadece simpsonslar değil birçok şeydeki mesajları almak çok daha kolaylaşıyor.

librest

ben FAT TONY'ciyim

l.lavliet

hepimiz rick and mortydeki rick sancheziz hepimiz futuramadaki benderiz hepimiz south parktaki eric cartmanız

nrdngnr

do'h

Başlıklar

Uyuşturucudizi
Görüş Bildir