İçinde Hangi Efsanevi Yaratığın Gizli Gücü Yatıyor?

344PAYLAŞIM

Bugüne kadar sen bile fark edemedin ama içinde efsanevi bir yaratığın gizli gücünü taşıyorsun. Acaba sen bir ejderhanın öfkesine mi yoksa bir vampirin soğuk kalbine mi sahipsin? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var, o yüzden kolları sıva ve testi çözmeye başla! Alacağın cevap seni çok şaşırtabilir ;)

1. İlk olarak bize cinsiyetini söyle bakalım.

2. Bir de yaşını öğrenelim.

3. En çok hangi duyuna güvenirsin?

Görme
İşitme
Diğer duyular

4. Bu elementlerden birini seçmeni istesek?

Ateş
Su
Toprak
Hava

5. Eğer bir süper gücün olsaydı, bunlardan hangisi olsun isterdin?

Görünmez olmak
Uçmak
Zihin okumak
Ölümsüz olmak
Geleceği görmek

6. Tamamen güvende olacağını ve hiçbir zorluk çekmeyeceğini bilsen, bu yerlerden hangisinde sonsuza kadar yaşayabilirsin?

Issız bir adada
Görkemli bir şatoda
Vahşi bir ormanda
Hayali bir evrende

7. Genel olarak insanları nasıl görüyorsun?

Çıkarcı
Deli
Merhametli
Tehlikeli
Umursamaz

8. Sence şanslı bir insan mısın?

Evet
Hayır

9. Peki, arkadaşlarına göre sen nasıl birisin?

Gizemli
Eğlenceli
Sağı solu belli olmayan
Tehlikeli
Anlayışlı

10. Ve son soru... Seni sıcacık yatağından hangisi kaldırabilir?

Arkadaşlarımla keyifli bir buluşma. Yoksa hayatta kalkmam.
Enfes bir yemek. Ne yapayım mideme düşkünüm!
İş, iş ve yalnızca iş... İşkolik olduğumu kabul ediyorum.
Sevgilim. Başka hiçbir kuvvet beni yatağımdan ayıramaz!

Bu testler de ilginizi çekebilir:

Anka Kuşu!

Senin içinde bir anka kuşunun gizli gücü yatıyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelmek ve küllerinden doğmak senin doğanda var. Gücün ve cesaretin ama en çok da iraden insanları büyülüyor. Hayatta karşına ne çıkarsa çıksın, her zaman üstesinden gelebilirsin.

Tek Boynuzlu At!

Senin içinde bir tek boynuzlu atın gizli gücü yatıyor. O kadar saf ve iyi niyetlisin ki, şu dünyada sana kötülük yapanlar da dahil tek bir kişinin bile kötülüğünü istemezsin. Güzel yüreğin kin tutmana izin vermiyor bir kere. Senden üç beş tane daha olsa dünya kurtulur, ne diyelim!

Ejderha!

Senin içinde bir ejderhanın gizli gücü yatıyor. İsteyip de elde edemediğin ve hedefine odaklandığın vakit başaramayacağın şey yok. Ateşin gözlerinden okunuyor doğrusu. Ancak öfken de azmin kadar kuvvetli, seni sinirlendirenin vay haline...

Kurtadam!

Senin içinde bir kurtadamın gizli gücü yatıyor. Enerjik ve hayatı dolu dolu yaşayan birisin, hiçbir anının boşa geçmesine izin vermiyorsun. Aynı zamanda sıcakkanlısın ama en önemlisi sevdikleri için her şeyi göze alabilecek kadar da cesur ve fedakar birisin. İnsanlar senin gibi birini tanıdıkları için çok mutlu olmalı...

Vampir!

Senin içinde bir vampirin gizli gücü yatıyor. Duygularını gizlemek konusunda inanılmaz bir yeteneğin var, kolay kolay kimseye ne düşündüğünü belli etmiyorsun. Dışarıdan bakan biri seni soğuk ama çekici biri olarak görebilir, ancak kalbinde kopan fırtınalar yalnızca sana yakın olanların fark edebileceği türden. Sevdiğine sonsuza kadar bağlı kalan ve ihanete tahammül edemeyen birisin aynı zamanda. Senin sevgine sahip olan biri, sırtını sana güvenle dayayabilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yusuf-islam-ozturk

Ejderha!Senin içinde bir ejderhanın gizli gücü yatıyor. İsteyip de elde edemediğin ve hedefine odaklandığın vakit başaramayacağın şey yok. Ateşin gözlerinden okunuyor doğrusu. Ancak öfken de azmin kadar kuvvetli, seni sinirlendirenin vay haline...

alex-arda-olca

kurtadammm :D

theoblivion

Anka Kuşu! Senin içinde bir anka kuşunun gizli gücü yatıyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelmek ve küllerinden doğmak senin doğanda var. Gücün ve cesaretin ama en çok da iraden insanları büyülüyor. Hayatta karşına ne çıkarsa çıksın, her zaman üstesinden gelebilirsin.

kerem-sen4

ejderya çıktı element toprak seçtim :D

mirac-demiral

vampir

Görüş Bildir