Görüş Bildir
Haberler
Senin Sevgilinin Karakteri Nasıl Olmalı?

etiket Senin Sevgilinin Karakteri Nasıl Olmalı?

Aşk, bir kalbin içinde ağlıyor aşk! Hepimiz aşkı aramıyor muyuz şu hayatta? Kimimiz doğru insanı bulacak kadar şanslı, kimimiz ömrünü boş aşklar peşinde harcayacak kadar bahtsız... Peki, seni senden daha iyi tanıyacak, bir yapbozun kayıp parçası gibi tamamlayacak kişi nasıl olmalı? Hazırsan, teste başla!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. İlk olarak cinsiyetini öğrenelim.

2. Şimdi de yaşını öğrenelim.

3. Senin için bir ilişkide en önemli şey nedir?

4. Senin için ideal bir 'ilk buluşma' nasıl olmalı?

5. Evlilik hakkında ne düşünüyorsun?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Ruh eşinin varlığına inanır mısın?

7. İlişki yaşadığın kişiyle her şeyini paylaşır mısın?

8. Bir tarafta hayallerin, bir tarafta sevdiğin kişi var. Sana tek bir seçme hakkı verilse hangisini seçersin?

9. Diyelim ki ailen ilişki yaşadığın kişiyi onaylamıyor ve ayrılmanızı istiyor. Bu duruma nasıl bir tepki verirsin?

10. Ve son soru... Sence aşk her zorluğun üstesinden gelebilir mi?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Nazik ve sevecen!

Senin hassas bir kalbin var, o yüzden birlikte olduğun kişi sana karşı nazik ve sevecen davranacak biri olmalı. O yumuşak kalbinin kıymetli bir hazine gibi korunmasına ihtiyacın var. Seni incitmeden sevecek kişi sana tahmin ettiğinden daha yakın olabilir, gözünü dört açmaya bak!

Cesur ve tutkulu!

Sen ateşle oynamaktan hoşlanıyorsun, o yüzden sana senin kadar ateşli bir sevgili lazım! Aşkı dibine kadar yaşamalı ve her duyguyu uçlarda hissetmelisin, bunları da ancak cesur ve tutkulu biriyle yaşayabilirsin. Seninle her anı dolu dolu yaşayacak ve her koşulda elini bırakmayacak biri için her türlü riski göze alabilirsin!

Eğlenceli ve maceraperest!

Yerinde durmaktan ve hiçbir şey yapmadan zamanın öylece akıp gitmesinden hiç hoşlanmıyorsun değil mi? Sıkıcı bir hayat kesinlikle sana göre değil. O yüzden seni her daim eğlendirecek ve farklı deneyimler yaşatacak bir sevgiliye ihtiyacın var. Kafanıza estiği an yollara düşebilmeli ve hem dünyayı hem de birbirinizin farklı yönlerini keşfedebilmelisiniz. Aşkın tadı öyle daha çok çıkmaz mı zaten?

Saygılı ve fedakar!

Sen sevdiğin insan için her şeyi yapabilecek birisin, o yüzden sevgilin olacak kişi de senin için yeri geldiğinde aynı fedakarlığı gösterebilmeli. Yalnızca kendini düşünen biriyle asla yapamazsın, öyle değil mi? Ailen senin hassas noktan, onlara yapılan bir saygısızlığı kendine yapılmış sayarsın. Biri seninle birlikte olmak istiyorsa önce onlara gereken saygıyı göstermeli. Eh, bu isteğinde haksız da sayılmazsın.

Bu testler de ilgini çekebilir:

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
730
410
154
42
35
31
30
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın