Bu Görsel Testine Göre Senin Bir İlişkiye Hazır Olup Olmadığını Söylüyoruz!

228PAYLAŞIM

Aşka hasret bünyelere ilaç gibi bir testle geliyoruz! Sevgiliniz mi yok, yeni bir aşka yelken açma niyetinde misiniz, ayrılık acısının üstesinden gelmeye mi çalışıyorsunuz? Peki, bunlar iyi hoş da acaba siz bir ilişkiye gerçekten hazır mısınız? Testi çözün, seçtiğiniz görsellere göre yeni bir ilişkiye hazır olup olmadığınızı söyleyelim!

1. İlk olarak cinsiyetini öğrenelim.

2. Şimdi de yaşını söyle bakalım.

3. Bu kalelerden birini seç bakalım.

4. Bu çiçeklerden birini seç.

5. Bu güneşlerden birini seç.

6. Şimdi de bu papağanlardan birini seç.

7. Bu manzaralardan birini seç.

8. Peki, ya bu gece manzaralarından hangisi?

9. Bu köpeklerden birini seç.

10. Ve son olarak... Bu elmalardan hangisi?

Biraz daha düşünsen iyi olur!

Şu an için bir ilişkiye başlamalı mısın pek emin değiliz. Kendini hazır hissediyor gibi görünüyorsun ama kafanda sürekli yeni soru işaretleri birikiyor. Kendine biraz daha zaman tanı, acele etmene gerek yok.

İlişkiye çok hazırsın!

Yeni bir ilişki yaşamanın tam sırası, yani bizden sana hep destek tam destek! Aşka susamışsın, sevmek ve sevilmek istiyorsun ki bu senin en doğal hakkın. Üstelik işin "Şimdi kim flörtle falan uğraşacak ya!" kısmını da atlatmışsın. Ee ne diyelim, bol şanslar!

İlişkiye hiç hazır değilsin!

Senin şu an yeni bir ilişkinin altından kalkabileceğini düşünmüyoruz. Birileri kalbini çok fena kırmış, henüz kimseye güvenebilecek durumda değilsin. Zamanla bunun da üstesinden geleceksin tabii ama o gün bugün değil. Gün, yalnızlığın tadını çıkarma günü!

Sen imkansız aşklar için yaratılmışsın!

Bunu söylemeye dilimiz varmıyor ama sen maalesef imkansız aşklar için yaratılmışsın. Hoşlandığın kişiyi elde edince hevesin mi kaçıyor ya da bağlanma problemlerin mı var bilemiyoruz. Ama bildiğimiz bir şey var ki, o da senin platonik aşk konusunda adeta bir uzman olduğun. Kısacası sen ilişki değil, uzaktan sevme insanısın!

Durduğun kabahat!

İlişkiye hazır da ne demek, senin yolun evlilik! Biz hayatımızda senin kadar ilişki yaşamaya hazır birini daha görmedik, o kadar diyelim. Şu ara yeni bir ilişkiye adım atarsan işin sonu nikah masasında bitecek bak yaz bunu bir kenara. Ee daha ne duruyorsun, aşk seni bekler!

Bu testler de ilgini çekebilir:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
edanur9191

Yeni bir ilişki yaşamanın tam sırası, yani bizden sana hep destek tam destek! destekliyosanız elinizi taşın altına sokun .d :)

mrspisenses

İlişkiye çok hazırsın! Teşekkürler onedio şimdi de bana birini bul bakalım.

Gizli Kullanıcı

İlişkiye çok hazırsın! Yeni bir ilişki yaşamanın tam sırası, yani bizden sana hep destek tam destek! Aşka susamışsın, sevmek ve sevilmek istiyorsun ki bu senin en doğal hakkın. Üstelik işin "Şimdi kim flörtle falan uğraşacak ya!" kısmını da atlatmışsın. Ee ne diyelim, bol şanslar!degilim

mine-baycan

sen çok hazırsın çıktı ne ilişkisi salla gitsin

gzm-ynklr

Sen imkansız aşklar için yaratılmışsın!Bunu söylemeye dilimiz varmıyor ama sen maalesef imkansız aşklar için yaratılmışsın. Hoşlandığın kişiyi elde edince hevesin mi kaçıyor ya da bağlanma problemlerin mı var bilemiyoruz. Ama bildiğimiz bir şey var ki, o da senin platonik aşk konusunda adeta bir uzman olduğun. Kısacası sen ilişki değil, uzaktan sevme insanısın!

Görüş Bildir