Görüş Bildir

HoloVit Hologram Teknolojisini Salonunuza Getiriyor

Anasayfa > Gündem

Bilim kurgu filmlerindeki holografik görüntü ekranlarını artık salonunuzda kullanabilirsiniz. HoloVit Kickstarter projesi kişisel holografik ekran deneyimi sunuyor.

HoloVit, TV, dizüstü bilgisayar, tablet gibi ekran ışık kaynağından gelen videoyu holograma çeviren bir yansıtıcı olarak tanıtılıyor. Kickstarter projesi olan HoloVit, beraberinde kullanılacak cihaza uygun olacak şekilde üç farklı boyutta üretiliyor. Farklı ve keyifli bir deneyimi salonunuza getirmeyi amaçlayan HoloVit için yaklaşık bin kadar videoyu da kullanıcılar için sunan ekip, teknolojiyi daha da ilgi çekici hale getirmek için Google Play ve App Store’da yer alan Hologram Battle isimli bir holografik oyun geliştirmeyi de ihmal etmemiş.

Aynı zamanda ekibin kullanıcıların kendi holografik videolarını kaydedip izleyebileceği, hatta Facebook ve Instagram gibi sosyal medya araçlarıyla paylaşabileceği bir prototip üzerine çalıştıklarını da belirtelim. Kickstarter’da hedeflediği bağışa ulaşan HoloVit’in boyutlarına göre fiyatı 100, 140 ve 250 dolar olarak değişiyor. Cihazın resmi sitesine buradan ulaşabilir, Kickstarter sayfasından ise destek olup kendi hologram ekranınızı satın alabilirsiniz.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
4
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?