Hazal Kaya'nın Sessiz Sedasız Hastalıklarla Savaştığı Dönem Sizi de Çok Duygulandıracak

792PAYLAŞIM

Tam bir hayırlı evlat örneği olan Hazal Kaya, annesinin kansere yakalanmasıyla bir hayli zor zamanlar geçirmiş.

Aşk-ı Memnu dizisinin Nihal'i Hazal Kaya'nın annesi Ayşegül Kaya bundan iki yıl önce kızı ile birlikte bir fotoğraf paylaşmıştı. Başarılı oyuncu Hazal Kaya, fotoğrafta annesinin saçlarını kazıyordu.

Anne Ayşegül Kaya, kızı ile birlikte olduğu bu fotoğrafla kendisine kanser teşhisi konulduğunu tüm takipçilerine duyurmuştu. Sevindirici haber ise kanserin erken fark edilmesi oldu.

Hazal Kaya'nın annesi Ayşegül Kaya paylaştığı bu fotoğrafla tüm kanser hastalarına umut olmuştu. Fotoğrafın altına yazılan "Kanser adı dehşet yaratsa da artık olağan. Erken teşhis ve hızlı tedavi önemli. İyi dilekler için teşekkürler." notu herkesi bir hayli duygulandırmıştı.

Hazal Kaya da annesinin bu sürecinde hep yanında olmuştu. Annesine tam destek sunan Hazal Kaya, "hayırlı evlat" olarak anılmaya başlamıştı. Belki de onun bu desteği ve Ayşegül Kaya'nın umut dolu olması zor günleri yenmelerini sağladı!

Vee müjde! Geçtiğimiz yıl annesi ile birlikte bir klinik çıkışında objektiflere yakalanan Hazal Kaya, annesi ile ilgili müjdeli haberi vermişti. Yaklaşık bir yıl kanser tedavisi gören Ayşegül Kaya kanseri yenmişti. Zorlu günler de artık geride kalmıştı.

Hazal Kaya, bu mutlu haberi verirken "Çok şükür atlattık. Şu an daha iyiyiz." sözlerini söylemişti. Kaya'nın adeta gözleri parlıyordu. Ee tabii kolay değil...

Annesi kanseri yendi yenmesine ama bu kez de üzücü haber Hazal Kaya'dan geldi. Başarılı oyuncu annesinin tedavi süresinde öyle yıpranmıştı ki bu kez de hastalık onu buldu.

Hazal Kaya, annesinin hastalığından sonra anksiyete hastalığına yakalanmıştı. Nam-ı diğer kaygı bozukluğu... Başarılı oyuncu o dönemlerde Bizim Hikaye dizisinde oynuyordu.

Hazal Kaya, 2020'nin yaz aylarında verdiği bir röportajda tüm rahatsızlıklarını anlattı. Meğer Hazal Kaya'nın daha önce şeker hastalığı varmış. Annesinin kanseri yenme sürecinde yaşadığı stres ve kaygılar sebebiyle de anksiyete hastalığına yakalanmış.

Zorlu günler bu kez gerçekten son buldu. Hazal Kaya, verdiği röportajda "İleri seviye anksiyete hastasıydım. Artık toparladım, çok iyiyim." sözleriyle bu süreci de atlattığını açıkladı. Ne süreç ama! Resmen hastalıklar hastalıkları kovalamış.

Artık mutlu olma zamanı... Hazal Kaya, eşi Ali Atay ve minik bebekleri Fikret Ali mutlu mesut yaşamlarına kavuştular!

Ne diyelim, mutluluğu hak ettiniz Hazal Hanım...

Ada Çayı, Limon ve Muzu Hazırlayın! Çay Değil, Doğal Diş Beyazlatma Malzemesi Yapıyoruz - onedio.com
Ada Çayı, Limon ve Muzu Hazırlayın! Çay Değil, Doğal Diş Beyazlatma Malzemesi Yapıyoruz - onedio.com
Kış Gecelerinde İçinizi Isıtacak, Lezzetiyle Kendine Aşık Edecek 5 Sıcak İçecek Tarifi - onedio.com
Kış Gecelerinde İçinizi Isıtacak, Lezzetiyle Kendine Aşık Edecek 5 Sıcak İçecek Tarifi - onedio.com
Evde Yapacağı Pastalarla Usta Pastacılara Taş Çıkarmak İsteyenler İçin Pratik İpuçları - onedio.com
Evde Yapacağı Pastalarla Usta Pastacılara Taş Çıkarmak İsteyenler İçin Pratik İpuçları - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayla-eflatun

benim hikaye mı okusalar bundan daha acı..

Görüş Bildir