Hangi Kraliyet Ailesi Üyesisin?

108PAYLAŞIM

Ben Diana çıktım! 😇 Bakalım sen hangi asilzade çıkacaksın?

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Tam bir ortamcı mısın yoksa kalabalık içinde yalnız olan mı?

Genelde bir köşede takılırım.
Ben yalnız kalamam ki.
Durum ne gerektirirse öyle davranırım.
Ortamsız yaşayamam.

3. Sence en yüce burç hangisidir?

Aslan
Yengeç
Koç
İkizler
Yay
Oğlak
Kova
Balık

4. Sen nasıl bir insan tipisin?

Otoriter
Utangaç
Bencil
Uyumlu
Baskın
Sadık
Sessiz
İtaatkar

5. Sence aşk nedir?

Dünyadaki en güzel his.
Mantığın da dahil olduğu bir duygu.
Aşk ne demekse?
Statü göstergesi.
Aşk anlatılamaz ki!
Eğer yaşarsan şanslısın.
Saygı olmadan olmayan bir şey.
İyi bir eş bulmak.

6. Sen evcimen misindir yoksa dışarıyı mı daha çok seversin?

İnsanın evi gibisi yok.
Farklı insanlar tanımayı severim.
Evimden ayrı duramam.
Gittiğim yerlerde evimi özlerim.
Bir kere geldik dünyaya!
Vaktim varken gezerim.
Mecbur olmadıkça çıkmam.
Ailemden ayrı kalamam.

7. Hangi hayvanı beslemek istersin?

Köpek
Kedi
Kuş
Tavşan
Kaplumbağa

8. Hayalindeki ev?

9. Şimdi de arabanı seç!

10. Son olarak hangi şehre aitsin?

Paris
Londra
Galler
Los Angeles
Berlin
Atina
Edinburgh
Dublin

Diana Spencer!

Ah kuzum... Sen tam bir meleksin. Hem içe kapanık hem de utangaç yapın seni kraliyet ailesinin içinde barındıramadı. Çünkü sen tamamen verici ve sevgi dolu bir insansın. Yapın çok yıpransa da tıpkı oğlun gibi en doğru kararı verdin ve kraliyetten ayrıldın. Dik duruşun ve tarzın ile her zaman sevilen kişi oldun. Keşke hala aramızda olsan...

II. Elizabeth!

Sen tam bir alfasın. Yeri geldiğinde ailenin başına geçen bir anne olabiliyorken halkının haklarını sonuna kadar savunan bir kraliçesin. Açıkçası koca bir krallık yönetmek zor iş ama sen kendini küçücük yaştan itibaren sıfırdan eğittin ve o günleri asla unutmadın. Bu yüzden ailenden de bu tarz fedakarlıklar bekliyorsun.

Prens Charles!

Sana ne diyeceğimi bilemiyorum açıkçası. Hem kraliyet ailesinde olmanın vermiş olduğu sorumlulukla duygularını içine bastırıyorsun, hem de yine asil bir soydan geldiğin için bencillik kanına işlemiş. Keşke zamanında doğru kararlar almış olsaydın. Sen de haklısın ama ne yapalım?

Düşes Kate Middleton!

Sen tam bir kraliyet gelinisin. Annen seni gerçekten de çok hanım hanım ve kurallara bağlı yetiştirmiş. İnsan ilişkilerin mükemmel ve ileride harika bir kraliçe olacağın kesin. Yine de kendini biraz kasıyorsun. Kraliçe olacağım diye bu kadar kendini yıpratma, sal gitsin.

Meghan Markle!

Sen kraliyet ailesinin asi gelinisin. Zaten bu yüzden hemen kraliyetten uzaklaştırıldın. Sana yapılan baskılara asla dayanamazsın çünkü dişi bir aslan burcusun. Bir yere girdiğin an dikkatleri üzerine çekiyorsun ve ne yazık ki bu bir kraliyet ailesinde en son istenilen şey. En doğrusunu yaptın doğrusu.

Harry Mountbatten-Windsor!

Sen kraliyet ailesinin dışlanmış üyesisin. Aşkına olan bağlılığın seni ailen ile karşı karşıya getirse de sen bildiğinden asla şaşmıyorsun. Aferin, böyle devam et! Sonuçta babanın yapamadığını sen yapıyorsun ve sevdiğin kadını ezdirmiyorsun. Ee, asilzadelikte bir yere kadar...

Edinburgh Dükü Prens Philip!

Sen resmen ortama ayak uydurmak için doğmuşsun. Önceleri biraz gurur yapmış olsan da sonunda kraliçenin arkasında durmayı becermiş ve çok sayıda unvanı da yanına eklemişsin. Kraliçenin bir hizmetkarı olsan da ailede senin sözün geçer. Ataerkillik kanına işlemiş.

Prens William!

Sen gerçekten kral olmak için doğmuşsun. Kral olmaya bu kadar hevesli olmana rağmen ne yazık ki kardeşinin yaşadığı o özgür hayatı tadamamışsın. Buna arada üzülüyor olmana rağmen yine de çocukların ve sevgi dolu eşin seninle beraber. İdeallerin ve yüksek sorumluluk duygun her zaman yanında!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vampire08

Meghan Markle

fenerbahcelirw

DİANA en sevdiğim :)

the-fentanly

Lady Diana Ah kuzum... Sen tam bir meleksin. Hem içe kapanık hem de utangaç yapın seni kraliyet ailesinin içinde barındıramadı. Çünkü sen tamamen verici ve sevgi dolu bir insansın. Yapın çok yıpransa da tıpkı oğlun gibi en doğru kararı verdin ve kraliyetten ayrıldın. Dik duruşun ve tarzın ile her zaman sevilen kişi oldun. Keşke hala aramızda olsan...

Gizli Kullanıcı

Cevabini bildigimiz testlerede girmeyiz ama

Gizli Kullanıcı

II. Elizabeth! II. Elizabeth! Sen tam bir alfasın. Yeri geldiğinde ailenin başına geçen bir anne olabiliyorken halkının haklarını sonuna kadar savunan bir kraliçesin. Açıkçası koca bir krallık yönetmek zor iş ama sen kendini küçücük yaştan itibaren sıfırdan eğittin ve o günleri asla unutmadın. Bu yüzden ailenden de bu tarz fedakarlıklar bekliyorsun.

Görüş Bildir