Görüş Bildir
Haberler
Görüntüler Aylarca Konuşulmuştu: Mehmet Aydın Lüks Araçların Akıbetini Anlattı

Görüntüler Aylarca Konuşulmuştu: Mehmet Aydın Lüks Araçların Akıbetini Anlattı

Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın, Uruguay'da görüntülendiği lüks aracının akıbetini de ifadesinde anlattı. Teslim olma nedeni için “aile meselesi” diyen 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın’ı eşi Sıla Aydın’ın 22 Haziran’da gıyabında boşadığı ortaya çıktı. Aydın teslim olmasaydı, eşinin kendisini boşadığını gazete ilanından öğrenecekti. Şimdi ise karar cezaevine gönderilip tebliğ edilecek. İtiraz etmezse karar kesinleşecek, itiraz ederse yeni bir süreç başlıyor. İşte Türkiye'nin konuştuğu olayla ilgili flaş gelişmenin tüm detayları...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Tosuncuk olarak bilinen Aydın dün tutuklanarak cezaevine konuldu. Mehmet Aydın'ın Uruguay'da lüks araçla drift yaparken çekilen görüntüsü uzun süre konuşulmuştu. Fiyatının 640 bin dolar olduğu belirtilen Aydın, ifadesinde o araçla ilgili bilgiler de verdi.

Edirne F Tipi Cezaevi'ne sevk edildi

Edirne F Tipi Cezaevi'ne sevk edildi

Mehmet Aydın, dün akşam önce Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu'na götürüldü. Burada kısa süre bekletilen Aydın'ın daha sonra jandarma ekipleri eşliğinde yüksek güvenlikli Edirne F Tipi Cezaevi'ne gönderildiği öğrenildi.

Uruguay'da malvarlığına el konuldu

Uruguay'da malvarlığına el konuldu

Uruguay'ın mal varlığına el koyduğunu söyleyen Mehmet Aydın, 'Uruguay'da Ferrari marka lüks aracıma eşime ait araca el konuldu. Yaklaşık 600-700 bin dolar değerinde şahsıma ait yatıma ve şirkete ait 7 villa arsasına, şirkete ait inşaat malzemelerine, yine şirkete ait araçlara el konuldu' ifadelerini kullandı.

2017 yılında evlenmişti

2017 yılında evlenmişti

Türkiye'nin konuştuğu Mehmet Aydın ile Sıla Aydın’ın arkadaşlıkları, 2016 yılında Bursa’da başladı. O dönem Çiftlik Bank sistemini yeni kurup para kazanmaya başlayan Mehmet Aydın, Sıla Aydın ile 7 ay sonra, 31 Mart 2017 günü görkemli bir düğünle evlendi. Aydın, ‘takıntılı’ derecede sevdiğini saklamadığı eşini 24 Ocak 2018 günü Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan başlayan 3 yıllık firar yolculuğuna da yanında götürdü.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
2
1
1
1
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Murat

Olum kafayı yiyecem buna para kaptıran adamlar bu ülkede oy veriyor.

ahmet dogru

BU ÜLKEDE ANASINI BİLE PARAYLA SATACAK TİPLER TANIYORUM BİRADER NE DİYORSUN SEN ALLAH AŞKINA CAHİLLİK DEĞİL BU DOYUMSUZLUK!!!!