Gerçekleri Öğrendiğinizde Tüyleriniz Ürperecek: Küçük Çocukların Kanından Elde Edilen Adrenochrome Nedir?

1.1bPAYLAŞIM

Wayfair olayı ile yeniden gündemde çok sık konuşulmaya başlanılan, neredeyse tüm ünlülerin ve Amerikan başkanlarının da isminin karıştığı yaşlanmayı önlendirici olarak bilinen adrenochrome nedir? Detaylar gerçekten kan dondurucu...

Hücre yenilemeyi sağlayarak yaşlanmayı %60 yavaşlatması ile bilinen Adrenochrome'u Hillary Clinton'dan Tom Cruise'a kadar pek çok ünlünün kullandığı iddia ediliyor.

Özellikle Hollywood ve Beyaz Saray'dakilerin isimleri ile anılan Adrenochrome vücuttaki hücreleri yenileyerek yaşlanmayı önlüyor. İsmi geçen pek çok ünlünün geçmişe göre daha dinç olduğu ve hiç yaşlanmadığı da göze çarpıyor. 

Bağımlılık yaptığı için uyuşturucu türü olarak kabul edilen adrenochrome düzenli kullanılmadığı taktirde kişiyi çok hızlı yaşlandırıyor ve halüsinasyonlara neden oluyor. 

Hatta pandemi döneminde de pek çok ünlünün adrenochrome'a ulaşamadığı, bu yüzden de ciltlerinde bariz farklılıkları olduğu konuşulmuştu.

Adrenochrome bir endokrin salgısıdır, korkuya bağlı olarak insanların böbreküstü bezlerinden elde edilen saf adrenalinden yapılır.

Moleküler formulü C₉H₉NO₃ olan Adrenochrome, molekül diziliminin tavşana benzemesinden dolayı toplumda beyaz tavşan olarak da bilinmektedir. Vücutta bulunan adrenalin okside olmuş hali diye de tanımlanabilir.

Gerekli adrenalin hormonu, daha güçlü adrenalin sentezi yaptıkları için 0-9 yaş arasındaki çocukların kanından elde ediliyor.

Bu hormon insanlarda en çok küçük yaştaki çocuklar ve ergenlik döneminde olanlarda daha güçlü salgılanıyor, bu yüzden de adrenochrome için 0 ile 9 yaş arasındaki çocuklar tercih ediliyor. Salgılanan bu hormon aslında vücudun geliştirdiği bir savunma mekanizması. Özellikle ölüm döşeğinde iken vücudu korumak için çalışıyor.

İlk olarak 1939'da yapılan bir araştırmada ölmüş bir kurbağanın kalbini canlandırması ile laboratuvarda serum haline getirmek için çalışmalar başlatıldı.

Çocuklardan elde edilen kanların Almanya'da serum haline getirildiği iddia ediliyor fakat bilimsel olarak ilk defa kanıtlanması 1939'daki araştırmaya dayanıyor. Ölen bir canlının kalbini canlandırması, deri dokusunu iyileştirmesi ve çeşitli hastalıklara iyi gelmesi ile popülerleşen adrenochrome sarımtırak bir renge sahip ve ampullerin içinde muhafaza ediliyor.

Ama Adrenochrome'un biraz daha geçmişi var: 17.yüzyılda Elizabeth Bathory, bir diğer ismi ile Kanlı Kontes'in düzenlediği kan akıtma partileri ile bu geleceğin başını çektiğine inanılmakta.

Dönemin elit tabakasında yer alan Bathory'nin genç kalmak için genç kızların kanlarını akıtarak kullandığı biliniyor. Kitap ve filmlere de konu olan Kanlı Kontes o dönemde vampir olmakla da suçlanmış. Genç kızlar ile birlikte düzenlediği kan akıtma partilerinde yapılanın şu an adrenochrome için yapılanla aynı olduğu düşünülüyor.

Peki çocukların kanını nasıl alıyorlar?

Kandaki adrenalin miktarına göre zenginleşen ve bağımlılık yaptığı için uyuşturucu olarak bilinen adrenochrome, tamamen çocukların kanlarının akıtılması ile gerçekleşiyor. 0 ile 9 yaş arasındaki çocuklara gerekli olan adrenalini sağlamaları için işkence edilerek boyunlarından kan alınıyor.

Öyle ki pek çok çocuğun kaçırılarak, bu ağ içerisine yerleştirildiği hatta bazılarının hiç güneşi bile görmediği iddia ediliyor.

Orta Doğu, Asya, Avrupa ve Amerika'da kaybolan çocukların çoğunun Adrenochrome için hapsedildiği düşünülüyor.

Dünya genelinde 2019'daki kayıp çocuk sayıları kan dondurucu! Amerika'da 460 bin, İngiltere'de 112 bin, Kanada'da 104 bin 531, Hindistan'da ise 96 bin çocuk kayboldu. Yaşları oldukça küçük olan bu çocukların Amerika'ya kaçak bir şekilde sokulduğu ve bu sistemin bir parçası olmak için zorunlu tutulduğu düşünülüyor.

Kaybolan çocuklardan elde edilen kanların PizzaGate skandalındaki ile aynı şekilde internetten satışı yapıldığı düşünülüyor.

Kaybolan çocukların numarası, satılan ürünün numarasına ekleniyor. Pek çok üründeki numara Yandex'e yazıldığında, kayıpolan çocukların ilanları çıkıyor. Bu şekilde adrenochrome'a sahip olmak isteyen kişilerin istediği çocuğun kanını seçtiği düşünülüyor.

Hakkında pek çok şey biliniyormuş gibi görünse de, adrenochrome ve kayıp çocuklar hala sırlarla dolu.

Sırf genç kalmak için çocuklara eziyet ederek onların kanını kullanan bu insanlar ve yaptıkları hala tam anlamıyla kanıtlanabilmiş ya da açığa çıkabilmiş değil. Geçtiğimiz günlerde Sandra Bullock'un bahsettiği yöntemin de adrenochrome olduğu düşünülse de kendisi sünnet derisinden yaptırdığı söylemişti.

Bu içerikler de ilgini çekebilir 👇

Kan Donduran İddia: Online Alışveriş Sitesi Wayfair, Yüksek Fiyatlı Eşyaları Üzerinden İnsan Ticareti mi Yapıyor? - onedio.com
Kan Donduran İddia: Online Alışveriş Sitesi Wayfair, Yüksek Fiyatlı Eşyaları Üzerinden İnsan Ticareti mi Yapıyor? - onedio.com
Kanımız Dondu! Ünlü Oyuncu Sandra Bullock, Genç Görünebilmek İçin Çocuk Derisi Enjekte Ettirdiğini İtiraf Etti - onedio.com
Kanımız Dondu! Ünlü Oyuncu Sandra Bullock, Genç Görünebilmek İçin Çocuk Derisi Enjekte Ettirdiğini İtiraf Etti - onedio.com
Wayfair'de Fahiş Fiyatlı Ürünlerle Çocuk Kaçakçılığı Yapıldığı İddiasına Ünlü Aktör Tom Hanks'in de İsmi Karıştı - onedio.com
Wayfair'de Fahiş Fiyatlı Ürünlerle Çocuk Kaçakçılığı Yapıldığı İddiasına Ünlü Aktör Tom Hanks'in de İsmi Karıştı - onedio.com
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yavuz-oswin

sene olmuş kaç sizce bu maddenin laboratuvar ortamında sentezlenememe ihtimali kaç ??

corpse-bride

cocukların kacırılmasının daha baska sebeplerı oldugunu dusunuyorum fuhus, organ mafyası ,uyusturucu hırsızlık vb ıcın kullanma

bseozyrt

Böyle bir sayko manyaklıgı yapan , yaptıran veya destekleyen ve dahi bunun yapılmasında en ufak emegi geçen insanlara lanet olsun ya.. Lut kavmi > Şu anki insanlık

corpse-bride

lut kavmı su ankı ınsanlıktan buyuk mu

feyk

biraz beyin ve 5dk lik arastirma ile ortada nasil buyuk bir sacmalik oldugunu gormek mumkun. andrenochrome adrenalinin oksitlenmesi ile uretiliyor. iddiada bunun cocuklarin kanindan elde edildigi. olay suki adrenalin 100yildan uzun suredir sentetik olarak uretilebilen bir hormon. kose basindaki eczaneden 3-4tl ye tup olarak alabilirsiniz. sentetik adrenalin olmaz derseniz herhangi bir memeli hayvandaki adrenalin ile insandaki adrenalin arasinda hic bir fark yok. bir koyunun bobrek ustu bezinden kolayca izole edebiliyorsunuz. oyle cocuklari kacirip iskence ederek uretme, nasil bir hayal gucudur. dunyada kotuluk yok demiyorum, biraz genclik ve maddi cikar icin herseyi yapabilecek canavarlar var ama sunu unutmayin biraz ilgi ve like icin size her cesit yalanin kuruklusunu uyduracak insanlarda var. herseye atlayip inanmadan once biraz arastirin, biraz beyninizde tartin. ve unutmayin iddia ne kadar buyukse, carpiciysa kandiriliyor olma ihtimaliniz o kadar yuksektir.

ercy

Birilerinin öbür tarafta yatacak yeri yok! Sizi Allah kahretsin!

Görüş Bildir