Wayfair'de Fahiş Fiyatlı Ürünlerle Çocuk Kaçakçılığı Yapıldığı İddiasına Ünlü Aktör Tom Hanks'in de İsmi Karıştı

1.6bPAYLAŞIM

Wayfair hakkında ortaya atılan teorilerin ardı arkası kesilmiyor! Yüksek fiyatlı ürünlerin üzerinden insan ticareti yapıldığı iddiasının ardından şimdi de ünlü aktör Tom Hanks'in çocuk kaçakçılığında aktif bir rol oynadığı iddia ediliyor...

Wayfair adlı online alışveriş sitesi üzerinden insan kaçakçılığı yapıldığına dair ortaya atılan iddialar büyük yankı uyandırdı.

Bahsi geçen sitede çocuk isimlerinin verildiği eşyaların normalin çok çok üstünde, fahiş fiyatlara satılması ve eşyaların kayıp çocuk isimlerine işaret etmesi kafaları karıştırdı ve inanılmaz teoriler havada uçuşmaya başladı.

Olayın detaylarını öğrenmek için👇

Kan Donduran İddia: Online Alışveriş Sitesi Wayfair, Yüksek Fiyatlı Eşyaları Üzerinden İnsan Ticareti mi Yapıyor? - onedio.com
Kan Donduran İddia: Online Alışveriş Sitesi Wayfair, Yüksek Fiyatlı Eşyaları Üzerinden İnsan Ticareti mi Yapıyor? - onedio.com

Yeni iddia ise ünlü aktör Tom Hanks'in Wayfair'de yapılan çocuk ticaretinden haberdar olduğu hatta aktif olarak bunun içinde yer aldığı yönünde...

İddialara zemin hazırlayan şeylerden biri Tom Hanks'in Instagram hesabı üzerinden paylaşmakta olduğu bazı fotoğraflar. 

Hanks'in yolda yürürken denk geldiği sahipsiz eşyaları fotoğrafladığını gördüğümüz bu paylaşımlardaki nesneler ve yazılar komplo teorisyenlerine göre oldukça dikkat çekiyor.

İşte o paylaşımlardan bazıları...

Hanks'in çektiği sahipsiz bir emzik fotoğrafı.👇

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Let this be the final lost pacifier of 2019! Hanx

Tom Hanks (@tomhanks)'in paylaştığı bir gönderi ()

Burada tebeşirle yazılmış olan yazıda "src usa" ifadesinin yer aldığı görülüyor. Yukarıda verilen içerikte de göreceğiniz gibi "src usa" ile birlikte Yandex'te aranan numaraların kayıp kişilerin fotoğraflarına yönlendirdiği söyleniyor. Açıklamada geçen gimmie five lafının ise Hanks'in istediği çocuk sayısına işaret ettiği düşünülüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Red Bluff California. Summer. 2016. Gimmie five! Hanx.

Tom Hanks (@tomhanks)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hanks'in paylaştığı bu görsel aslında bir tanıdığına ait albümün kapağı. Ama bu paylaşım da ilginç bir şekilde büyük tepki gördü.

Bahsettiğimiz albüm, Joseph Luca'nın çıkardığı I'm Sorry albümü.

2018'de çıkan bir albümü tanıtmak için yaptığı bu paylaşımın aslında Hanks'in bir pedofil olduğuna doğrudan işaret ettiği, ortaya atılan iddialar arasında.

Hanks'in teorisyenler tarafından dikkat çeken bir diğer paylaşımı ise bir koltuğun üzerindeki pembe renkli bu çocuk ayakkabısı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Don’t blame the shoe when the sofa gets a ticket! Hanx.

Tom Hanks (@tomhanks)'in paylaştığı bir gönderi ()

Tabii örnekler buradakilerle sınırlı değil ancak Hanks'in Instagram hesabı, çektiği sahipsiz pek çok nesnenin fotoğraflarına ev sahipliği yaptığı için bu duruma bir anlam yüklemek anlamsız.

twitter.com

Ama gelin görün ki, Hanks'i zan altında bırakan bambaşka iddialar var. Bunlardan biri, 13 yaşındayken babası tarafından Tom Hanks'e para karşılığı satıldığını söyleyen Sarah Ruth Ashcraft adlı bir kadının atmış olduğu bu tweet. 

Kendisi bu söylemiyle alakalı bir dizi tweet atmış 23 Temmuz 2018 tarihinde. Bu konuya dair akıl almaz iddiaları var. Nitekim Hanks'in paylaşmış olduğu fotoğraflar üzerinden de iddialarını desteklemeye çalışmış Ashcraft.

Merak edenler için kendisinin profilini şöyle bırakalım.

Bir diğer iddia sahibi, 2019'da intihar eden aktör Isaac Kappy.

Kappy, ölmeden önce sosyal medya üzerinden paylaştığı bir videoda Steven Spielberg, Seth Green ve Tom Hanks'i pedofiliyle, Oprah Winfrey'i ise çocuk tacirliği ile suçladı. Hollywood partilerinde 14 yaşından beri istismara uğradığını söyleyen Kappy, 13 Mayıs 2019'da Route 66'da köprüden atlayarak intihar etti.

Tom Hanks'in Kappy'nin ölümünden kısa bir süre önce Route 66'da yapmış olduğu bu paylaşım, komplo teorilerini fena halde beslemiş durumda.

twitter.com

"Tarihi Route 66. Asfalt leşi? Umarım değildir! Hanx."

Hanks'in bu paylaşımı ile Kappy'nin ölümü arasında bir bağlantı olabileceği söyleniyor. Ancak söylemek durumundayız ki, Tom Hanks'in yaptığı paylaşımlar onun bir çocuk taciri ve pedofil olduğunu göstermiyor. Kappy'nin ortaya atmış olduğu iddiaların ise kanıtlanmadığını belirtelim.

Wayfair ile ilgili ortaya atılan iddiaların arkası geldikçe daha pek çok ünlü isim de bir şekilde olayla ilişkilendirilecek belli ki. Temennimiz, ortaya atılan hiçbir iddianın doğru çıkmaması yönünde. 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ali-sur

BU EN MASUMU NELER VAR HEMDE HİÇ UMMADIĞINIZ KİŞİLER.

Gizli Kullanıcı

Kesinlikle suclu bu tom denilen kisi acik acik hersey onu gosteriyor, idam edilmeli kafir

daselle

Çocuklar internette satılıyor mu? Evet. Kesinlikle. kripto paralarla ve deep web üzerinden. Çoğunluklu olarak organları için, ikinci sırada pedofiller var, zengin araplar sudanlı, yemenli çocukları ev işlerinde köle olarak çalıştırmak için satın alıyor ya da kanuni yollarla evlat edinemeyen insanlar bu yoldan çocuk alıyor ama bu sonuncular da genelde kendilerini evlat özlemi çekiyor gibi gösteren pedofiller. Deep web ve kripto para işleri biraz komplike, her önüne gelen beceremiyor zaten herkes beceremediği için tercih ediliyor, wayfair doğru mudur bilmem ama şeytani bir dehayla bu işleri böyle göz önünde halletmenin bir yolunu bulmuş olabilirler. Tom Hanks’in de Allah bin türlü belasını versin ayrıca çünkü src usa yerine ben pedofilim yazsaymış da olurmuş ikisi aşağı yukarı aynı şey.

colombian

bana hiç inandırıcı gelmiyor.hem de kaçırıldı denilen çocuklar telefonlarından canlı yayın yaptı evlerinden bi kısmının ise aileleri böyle birşey olmadığını belirtti.yani mantıklı düşünün koskoca tom hanks olmuşsunuz.tüm hayatınız neredeyse mercek altında ama sapıklığınızı instagram üzerinden yapıyorsunuz.. akıllıca değil.

byzanzun

Bence doğru ama bir şekilde üstünü kapatır trumpin ve diğer ünlülerin Epstein olayında yaptığı gibi kesinlikle bir fark yok

Görüş Bildir