Görüş Bildir

Gazeteci Sedef Kabaş'a Tutuklama Talebi

Anasayfa
 > Gündem

TELE1 ekranlarında Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle hakkında 'Cumhurbaşkanına hakaret' soruşturması başlatılan Sedef Kabaş gece yarısı gözaltına alındı. Kabaş emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Savcının Kabaş'ı tutuklama talebi ile sulh ceza hakimliğine sevk ettiği öğrenildi.

Gazeteci Sedef Kabaş, TELE1'deki programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle gözaltına alındı. 

Kabaş, programda 'Çok meşhur bir söz vardır. Taçlanan baş akıllanır diye. Ama görüyoruz ki gerçek değil. Ya da tam tersi bir söz vardır. Büyükbaş hayvan bir saraya girdiği zaman o kral olmaz. O saray ahır olur' ifadelerini kullanmıştı.

👇

👇

👇

Kabaş böyle adliyeye getirildi 🎥

Sedef Kabaş, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından saat 14.00 sıralarında adliyeye sevk edildi. Kabaş, hastanede sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na getirildi.

Savcıdan tutuklama talebi

Savcıdan tutuklama talebi

Savcılıktaki işlemlerinin ardından Kabaş 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan tutuklanma talebiyle nöbetçi İstanbul Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
80
71
25
13
13
12
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
3aris

Biri artık bizi kurtartsın şu şerefsizlerden birilerini zengin etmek için dolar üzerinden garantili ihaleler veriyor yandaşlarına hem kendi cebini hem yandaş... Devamını Gör

Tarık Bey

Bitmeyen bir kabus gibi hala devam ediyor, Her zaman olduğu gibi Akp Devrimi ilk önce kendi çocuklarını yedi sonra bütün ülkeyi yiyor en sonunda yiyecek bir ... Devamını Gör

Shadow

Eleştiriye tahammül sıfır partili cumhurbaşkanında. Bu ülke bu kadar tahammülsüz bir lider görmedi, inşallah sonrasında da görmez!

gocer

sen ve baban girdiğiniz yeri ahıra çeviriyorsunuz eleştirdim sadece kızma tamam,eleştiriye tahammülun olsun

Ayı Dayı

Görüyoruz ki sadece saray değil ülkede ahır olmuş. Millete hakaretler tehtitler savuram şahıslar istediği kişi içeri aldırıyor. Hani nerde adalet nerde hak h... Devamını Gör