Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Finans Profesörü Özgür Demirtaş'tan Aforizma Tadında 27 Tweet

39bPAYLAŞIM

Ankara doğumlu Özgür Demirtaş üniversite sınavında ilk 50 öğrenci arasına girerek Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde eğitimi tamamladı. Daha sonra Amerika'daki Boston College'de finans alanında çalışmalarını tamamlayarak 2003 yılında doktor ünvanını aldı. Şu an Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı olan Demirtaş yaptığı aforizma tadında tespit ve eleştirilerle de Twitter'da oldukça popüler. Biz de kendisinin tweetlerinden sizler için bir seçki oluşturduk. Buyurun.

Özgür Demirtaş'ın Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

Bonus: Özgür Demirtaş - Dış Mihraklar

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ameliepoulain1

Bu Adam kesinlikle bakan olmali.

cosmos01

söyledikleri doğru itiraz edilemez, ancak teoride konuşuyor hoca . bunları pratiğe dökmek hiç kolay değil ve zaman alıcı

ebru-halte

abi Allah rızası biri çıkıp demiyor iki asker diri diri çığlıkları arşı alayı tuta tuta yanarak öldü.onedioda sağolsunn son zamanlarda akp medyasının akp torllüğünün son temsilcisi oldu akp yi övmekten haberini bile yapmıyor o asker kıyamette hepinizin yakasına yapışır inşallah

zuoksrf

Böyle güzel fikirli insanlaraın bakan olması gerek

kitabin-arka-yuzu

gerçek halk dostu bir adamdır videoları izleyin

Görüş Bildir