Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Fesatlığına Göre Psikolojik Yaşını Söylüyoruz!

-

Şimdi sana görsellerde ilk gördüğünü soruyoruz. Verdiğin yanıtlara göre fesatlığını ve psikolojik yaşını söyleyeceğiz.

Hazırsan testi çöz ve sonucu öğren.

#1

Kadın vücutları
Burunlar
Sütunlar
Başka bir şey

#2

Kedi
Pencere
Kadın vücudu
Başka bir şey

#3

Çıplak bir kadın
Dağ
Gökyüzü
Başka bir şey

#4

Kaplan
Kadın
İkisinden de farklı bir şey

#5

Kurbağa
İnsanlar
Yaprak
Başka bir şey

#6

Havuzda yüzen bir kadın
Bir poster
Başka bir şey

#7

Kadın vücudu
Pencere
Tuval
Başka bir şey

#8

Bir kadın
İki erkek
Başka bir şey

#9

Dağ ve nehir
Çıplak bir kadın
Kral
Birden fazla çıplak insan

#10

Yılan
Eller
Başka bir şey

18!

Testimize verdiğin yanıtlara göre senin psikolojik yaşın 18! Sen daha hayatın çok başındasın, verdiğin yanıtlara bakacak olursak da içinin biraz fesat olduğunu söylesek yanlış olmaz. Olaylara bakarken hep farklı taraflarını görüyorsun sen. Olduğu gibi bakmazsın hiçbir şeye. Bu durum seni biraz eğlendiriyor da aslında. Böyle olmayı seviyorsun ve istiyorsun çünkü. İnsanlar senin içinin fesat olduğunu söyleyebilir. Sen de bunun farkındasın aslında ama pek de umrunda değil gibi. Zaten böyle olmaktan keyif alan biri olarak, bu durumdan rahatsız olmadığın çok açık. Eğleniyorsan sorun yok tabii, ama dozunu ayarlaman gerekiyor biraz. :)

27!

Testimize verdiğin yanıtlara göre senin psikolojik yaşın 27! Sen biraz olgunlaştın ama yine de fesat değilsin desek yalan söylemiş oluruz. Sen de eğlenmeyi ve hayattan keyif almayı iyi bilen birisin. Hayat şartlarının seni biraz fesatlaştırdığını söylesek yanılmış olmayız. Böyle olmayı sen seçtin sanki. Ama pek şikayetçi değilsin. Bu huyun, senin hayata karşı kendini koruma yöntemin. Yine de arada yaptıklarına dikkat ediyorsun. İnsanlara duruma göre davranmayı tercih ediyorsun. Bize göre de doğru olan bu zaten. İçin tamamen olmasa da biraz fesat. Neyse artık, seni de böyle kabul edelim. :)

35!

Testimize verdiğin yanıtlara göre senin psikolojik yaşın 35! Hayata karşı bir duruşu olan biriyle karşı karşıyayız. Fesat olduğun yanların yok denecek kadar az. Ancak bazen kendini kontrol edemediğin anlar olmuyor değil. Yine de, genel olarak bir olgunluğa eriştiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Olaylara olduğu gibi bakmaya çalışıyorsun. Böyle olmadığı durumlarda da kendini yönlendiriyorsun doğruyu bulma konusunda. Sen böyle bir insansın ya. Bir duruma her zaman olduğu açılardan bakmaya gayret ediyorsun. Olgun bir kafaya eriştiğin çok açık, bu durumdan da memnun gibisin. Hadi bakalım böyle devam. :)

46!

Testimize verdiğin yanıtlara göre senin psikolojik yaşın 46! Sende fesatlıktan eser yok be canım. Sen olaylara dümdüz bir açıdan bakıyorsun. Ötesini berisini pek düşünmeden yaşıyorsun bu hayatı. Aman be ne olursa olsun diyenlerdensin. Bu durum bazen canını sıkıyor olsa da genel olarak memnunsun aslında. Canının sıkılma sebebi insanların fesat olması. Onları da değiştiremeyeceğine göre, olduğu gibi yaşayayım gitsin demişsin. Hayatından memnunsan hiçbir sorun yok aslında. Sen etrafındaki insanların sana olan samimiyetinden de, kendinden de çok emin bir bireysin. Önemli olan da bu. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pedro-pascal

18! Testimize verdiğin yanıtlara göre senin psikolojik yaşın 18! Sen daha hayatın çok başındasın, verdiğin yanıtlara bakacak olursak da içinin biraz fesat olduğunu söylesek yanlış olmaz. Olaylara bakarken hep farklı taraflarını görüyorsun sen. Olduğu gibi bakmazsın hiçbir şeye. Bu durum seni biraz eğlendiriyor da aslında. Böyle olmayı seviyorsun ve istiyorsun çünkü. İnsanlar senin içinin fesat olduğunu söyleyebilir. Sen de bunun farkındasın aslında ama pek de umrunda değil gibi. Zaten böyle olmaktan keyif alan biri olarak, bu durumdan rahatsız olmadığın çok açık. Eğleniyorsan sorun yok tabii, ama dozunu ayarlaman gerekiyor biraz. :)

cupcakedeniz

arkadaş bariz şekilde 7 ci soruya bakın.. başka bişey göre biliyomusunuz

safak-erdogan1

kel kafalı bir adam var

Gizli Kullanıcı

18 çıktı :D

merykar

sevcan1905

Ne kavat test lan bu hiç begenemedim. ama yinede çözdüm bence bu test hazırlayan çok fesat :))))))))))))))

Görüş Bildir