Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Görsel Testine Göre İçinin Ne Kadar Fesat Olduğunu Söylüyoruz!

633PAYLAŞIM

Aşağıdaki fotoğraflarda gözüne ilk takılan şeyi seçmeni istiyoruz. Buna göre içinin ne kadar fesat olduğunu söyleyeceğiz. 

Hazırsan testi çöz ve sonucu öğren.

#1

Çıplak bir kadın
Arkadaşına yaslanmış bir kadın
Bir arkadaş grubu
Başka bir şey

#2

Kamera
Hazırlanan genç kızlar
Pantolonu olmayan bir kız
Başka bir şey

#3

Bildiğin koltuk bu?
Bir kadının bacakları
Tam da emin olamadım.

#4

Bir erkeğin cinsel organı
Uyuyan bir köpek yavrusu
Koltuğa atılan bir örtü
Başka bir şey

#5

Bisikleti gördüm ilk başta.
Ne gördüğümü söylemek istemiyorum.
Bir kadın var.
Burada fesatça ne görebilirsiniz ki?

#6

Yarı çıplak iki kadın
Barda oturan iki insan
Komik tasarımlı koltuklar
Başka bir şey

#7

Bikinili bir kadın
Gazete
Gayet normal bir fotoğraf. Kadın yolculuk yapıyor.
Başka bir şey.

#8

Biraz komik bir görsel olmuş.😂
CD'nin arkasındaki parmaklar
Normal bir albüm işte.
Başka bir şey.

#9

Aklıma hiç terbiyeli şeyler gelmiyor.
Spor yapan bir grup var burada.
Arkadaki çadırlar ne kadar güzel.
Başka bir şey ilgimi çekti.

#10

Bu nasıl bir tabela böyle?
Normal bir tabela bu.
Siz de her şeyi abartmayın. Yok burada bir şey.

Biraz fesatsın sanki!

Görsel testimizde gördüklerine bakarak diyebiliriz ki, sen de biraz fesatlık var sanki. Bir şeye bakarken hemen fesatça düşünebiliyorsun. Sonra da kendi kendine gülüyorsun, ben buradan nasıl bu anlamı çıkarabildim diyorsun. Gerçekten de öyle. Çok masum şeylere fesatça baktığın da doğru. Ama bu başkalarını huzursuz edecek bir şey değil. Senin bir huyun aslında. Muhtemelen sen de bunun farkındasındır zaten. :)

Duruma göre hareket ediyorsun!

Görsel testimizde gördüklerine bakarak diyebiliriz ki, duruma göre davranan birisin sen. Bazı olaylara fesatça yaklaşabilir, bazense masumluğu seçebilirsin. Nabza göre şerbet veren bir tabiatın var. Karşındaki insanın davranışları ve o anki durum seni çok etkiliyor. Bu durum seni biraz yormuş olabilir, çünkü hep durumları analiz etmek zorundasın. Aslında bu da biraz fesatlık sayılır ama yapacak bir şey de yok. Senin huyun böyle. :)

Fesat insanları sevmiyorsun sen!

Görsel testimizde gördüklerine bakarak diyebiliriz ki, sen fesat biri değilsin. Ve fesat insanlardan da hiç hoşlanmazsın. Öyle olan insanları şıp diye tespit eder, onlardan koşarak uzaklaşırsın. Oldukça akıllı birisin sen. Kolay kolay kimse seni kandıramaz. Neyi nasıl istersen öyle görürsün. Bu da seni sen yapan en güzel özelliklerinden biri. Bu yönünle gurur duyuyorsun. Bence de böyle olması gerekiyor zaten. Hem için temiz hem de akıllısın. Daha ne olsun değil mi ama? :)

Bir bebek kadar safsın!

Görsel testimizde gördüklerine bakarak diyebiliriz ki, bir bebek kadar safsın. Senin kadar masum insan az bulunur. Her şeyin en masum tarafını buluyorsun. Olaylara hep iyi niyetle bakıyorsun. Aşırı temiz kalpli birisin. İnsanlar senin bu özelliğini gerçekten çok seviyor. Ama kötü niyetli insanlarla da elbette karşılaştın. Kalbini kırdılar bu yüzden ama. Sen saflığından asla ödün vermedin. Karakterini değiştirmemelisin zaten. Sadece biraz daha temkinli olsan fena olmayacak gibi. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
musa-karaman

baya iyi

efecan-camlibel

aslında komikti ama bence yalan

Gizli Kullanıcı

ayn ama komikti

twixchea

Görsel testimizde gördüklerine bakarak diyebiliriz ki, sen de biraz fesatlık var sanki. Bir şeye bakarken hemen fesatça düşünebiliyorsun. Sonra da kendi kendine gülüyorsun, ben buradan nasıl bu anlamı çıkarabildim diyorsun. Gerçekten de öyle. Çok masum şeylere fesatça baktığın da doğru. Ama bu başkalarını huzursuz edecek bir şey değil. Senin bir huyun aslında. Muhtemelen sen de bunun farkındasındır zaten. :) (Eskiden Fesat değilsin çıkmıştı .d)

asddasd-alas

altındaaaa ''senin kadar masum insan az bulunur'' o tarafını okuyunca gülümsedim yaaaa tşklerrrrrrr

asddasd-alas

Bir bebek kadar safsın! ya ben zaten bebekleri çok severim yaaa resim çok tatlıydı aklım onda kaldı :D

Görüş Bildir